Kızlar nasıl oral seks sever?

Kızlar vajinasına oral yapılırken nasıl olmasını ister ? yani üst kısmın yalanmasını mı ? dil atılmasını mı ? hafiften ısırlmasını mı ? yoksa toptan yalanmasını mı sever ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kızdan kıza değişir ama oral yapmanın püf noktası şu kadına göre söylüyorum bunu; vajinayı seyret vajinaya dokun,dudaklarınla ve dilinle vajinayı yala :))))) yalnız dişleri değdirmeyeye dikkat edinki..zevkiniz kısa sürmesin sonunda ağız yoluyla ilişki bu

• sen işi biliyosun valla:))

• Öncekileri Göster
    • burada Allah rızası olan bir durum var mı

• Dudakları emerken haff ısırıklar yapıyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• ısırılmamalı bence.. düşünsene klitorisi ısırıyorsun.. kadın hayatındaki en büyük acıyı yaşar sanırım.. ısıracaksan da vajinayı a dan z ye kadar bilmelisin nerelerin ısırılmayacağını mesela.. ve çok dikkatli olmalısın çok hassas bir bölge sonuçta :)

• oral yapmanın püf noktaları nelerdir peki?

• kızamı erkeğe mi ?

• Öncekileri Göster
    • ateşli bir şekilde penisin heryerini yalayacaksın arada bir hızlı hızlı yapacaksın arada bir yavaşça penis başında dilini gezdireceksin.sonra testisleri ağzına alıp emeceksin .penisi yalarken testisleri okşa,testisleri yalarkende penisi okşa.boşalmaya yakın hızlanacaksın tekrar.ve sonunda ağzından çıkartıp elinle okşayarak dudaklarına boşalmasını sağlayacaksın

• İlk gördüğümde kenarlarını öpmüştüm önce. Daha sonra kenarlarıı emmiştim. Şimdi çoğu zaman iki tarafı ağzıma alıp emiyorum ve ara sıra dilimi içeri gönderiyorum. Sonra tekarar dudakları emip azıcık acıtarak ısırıyorum.

• hem yıkama hem yağlama olmalı :))))))

• hm bence hem ami hemde vajnayi iyice yalamak lazimm haififden iisrmak ola biler maa incitmeden dilde tabikiii vurulmaliii :)))

• kısa olmayanını.

• Ben dil atılmasını seviyorum arada birde somurunca muhteşem oluyo

• her türlü gideri var :)))

• ortaya karışık :D

Erkekler Ne Diyor 4

• herkeZe anlatmam iyi dinle1) çeneni daya dilin klitoris çevresinde rahat dönebilecek şekilde pozisyon al ,A dan başlayarak Z ye kadar dilinle klitorise harfler çiz. hangi harfler dizesinde inlemeler artıyosa sürekli onu tekrarla2) dilini 1. maddedeki gibi yakın tutmayacaksın bunda. Ucuyla seri ve sert darbeler atacaksın burda püf nokta mümkün olduğunca dilinin en uç noktasını kullan. Bunu tabi sonlara doğru yapkihemen bitmesin çok etkilidir kız daha ne olduğunu anlamadan oldu bittiye gider.3) biraz kudurtup yalvartma peşindeysen çeneni yine daya (nereye diye sorma artık ) klitorisin etrafında daireler çiz baktın inleme azalıyor çeneni dayamadan aşşağıdan yukarı doğru dilinin üst yüzeyi maksimum temas edecek şekilde yala sonra yine devamyeter yoruldum

• çok fazla teorik olmuş bu ya .soran arkadaş cevaplayan arakdaşın dediklerini yap ama biraz da duygu kat .tutkulu olsun.

• aga duyguyuda kendi katsın kendi sevgilisi

• Hatun kişi sırt üstü yatırılır.o zaman vajinanın içinde üst kısımda bir yer var orayı bul kazan :) oraya dilinle yalayacaksın artık.Ertesin gün abdest alınmış bir şekilde foruma gireceksin bu yazıın altına teşekkür çok işe yaradı yazacaksın.

• Önce bi hafif yağda dudaklar pembeleşinceye kadar bi dil at.Daha sonra önceden haşladığımız seblerimizi katalım ve 15 dakika düdüklüde toparlanmasını bekleyelim..

• Birader ben bu tarifi Oktay Ustadan aldımda sen o tarifi nereden aldın ? Bırak abi sen yapma gözünü seveyim oral moral...Al peçeteni eline 31'e devam et ; )

• haydi sana bir kıyak yapayım:)sırtüstü uzan arkadaşım. derin bir nefes al. sakin ol..kız arkadaşının ağzına oturmasını bekle. iyice yerleşene kadar sabret.sadece yalamaya odaklan. dilini mümkün olduğunca içeride tut. kız arkadaşının zevk alıp genişlediğini ıslandığını gör. artık daha fazla dilinle girmelisin. iç duvarları uzun uzun yala.dudakları emebilirsin. ama yutar gibi emilmesi çok hoşlarına gidecektir. kız arkadaşın sen bunları yaparken sadece ağzına bastırsın. 69 yaptırma. sadece zevk almaya konsantre olsun.artık dilinin tamamıyla içeri girebilirsin. boşalması an meselesidir.afiyet olsun.;:)

• bunu herkes yapamaz,

Yükleniyor...