Fuckbuddy ilişki ne demek?

fuckbody ilişki ne demek? ne oluyor fuckbody ilişki olunca? evli insanların ya da sevgilisi olanların başkalarıyla yaşadığı cinsellik midir? yoksa duygu olmadan sadece tatmin amaçlı yaşanan bir cinsellik mi? belki benim buraya yazdığım örneklerle hiçbir alakası olmayan bir şeydir bu fuckbody. bilen varsa bi tarif etsin de öğrenelim biz de...

Güncellemeler:
fuckbuddy imiş doğrusu. şimdi öğrendim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fuckbuddy en dürüst ilişki türüdür. ilişki derdi, kaprisi olmadan hem oturup konuşabildiğin hem de yeri geldiğinde beraber olabildiğin insandır. tek gecelik de değildir, uzatmalı da. cinselliğin ihtiyaç olduğunu bilir, eğlenmeyi, yeni şeyler tecrübe etmeyi sever ama bağlanmaktan hoşlanmaz, yalnızlığına ve özgürlüğüne bağlıdır.

• Mükemmel ya. Gerçekten bak özgürsün abi resmen... Çok iyi de fuckbuddy arkadaşını nereden bulacan?

Erkekler Ne Diyor 18

• İkinci tanımda bahsettiğin gibi iyi anlaşan, birbirinden evlilik veya maddi manevi beklenti içinde olmayan, genel anlamda ilişkileri seks üzerine kuruludur...Ancak bu kişiler birlikte seks dışında da vakit geçiren insanlardır, birlikte gezip tozan, sinemaya bara giden arkadaşlardır...

• yerine göre iyi

• haçlıların oyunları.

• evet biri açıklasın ya ben de çok merak ediyorum bu fuckbody yi

• cesetlerle ilişkiye girmek:(

• necromantik gibi bişey yani :((

• değişik bir anlammis bende senin sorunla öğrenmiş oldum :)

• bende iki tane var .. bizde kural kesinlikle aramak yok , sadece birisi arzuladığı zaman mail atar öyle haberleşilir ve ya benim evimde yada onun evinde buluşulur .. arada hiç bir sevgi bağı yok sadece arkadaşlık hepsi bu .. fuckbody lerden iyi sohbet arkadaşı olur ayrıca rahat konuşabilirsin herşeyi zaten konuşma bitince gerisi cinsellik ve ertesi gün olur iş biter..

• Fuckbody insanların isteği üzerine olan bir şey. Seks yapmak isteyen iki cins birbirleriyle arkadaşlık olarak başlar sonra seks le devam eder. Sevgili olmazlar ama istedikleri zaman istedikleri yerde utanmadan birbirlerini elleyip sevişebilir. Müsait ortamlarda ise seks yapan kişilerdir. Ağzım sıkı olduğu için 2 kız arkadaşım var onlar bana güveniyor. O yüzden istediğimiz zaman takılabiliyoruz- Olcay nerdesin canım.-- Evdeyim canım takılıyorum.- napıyosun buluşalım mı? birşeyler içeriz sonra takılırız. özledim!-- tamam ozaman bir saate buluşalım mı burcu?- evet olabilir. -- tamam ister bize gidelim istersen sana ? - benim için farketmez tatlım. sen her yerde güzelsinKarakterler 1 saat sonra buluşur sonra birşeyler içerken öpüşme başlar, 1 2 saat sonra beraber duş alıp olcay evine gider.

• body değil buddy :) neyse anlamı da seks arkadaşı demek sadece sevişmek yani bi kişiyle.hiçbir sevgi falan olmadan

• sadece seksle sınırlamak yanlış olur. sohbet etmek de güzel oluyo.

• duygu olmadan nasıl olur anlamiş değilim...

• sadece sex ıcın bırlıkte olan şahsiyetlere denılıor

• kadın erkek ilişkisinin en aza indirildiği, öze inildiği ilişki türüdür.

• arada duygusal ılıskı yok ben ıstedıgımde yada sen ıstedıgınde sadece cınsel anlamda beraber oluyoruz o kadar

• onun ismi fuckbuddy yalnız

• duygusuz ilişki

• Baglılık yok, kıskanclık yok bence muthıs bırsey...

• duygusuz demek

• heh duygusuz demek...

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle kolay bulunabilen bir arkadaşlık değil. ama gerçek anlamda fuckbuddy olduğunda çok keyifli bir ilişki.

• sex ahbablığı , arkadaşlığı demek , zevk amaçlı sevgi aşk vs. yok heves söndürmek için...

Yükleniyor...