Arkadaşlar 1 dakika bakar mısınız? Durum vahim...

merhaba arkadaşlar

erkek arkadaşımla uzun süreli ve ciddi bi ilişkimz var.

ama daha yeni yeni özel konulara giriyoruz. mesajlaşırken onu tahrik ve tatmin edebiliyorum yani açıkça yazabiliyorum lakin telde konuşurken o açıkça anlatıyor ama ben bir türlü yapmak istediklerimi anlatamıyorm :( nedendir sizce zamanla geçer mi_? napmak gerekk .. :(( onu sesimle konuşmalarımla heycanlandırmak istiyorum. özellikle erkeklerden ciddi cevaplar bekliyorum kızlar sizde yardımcı olursanız sevinirim... sevgileerrrr...

Güncellemeler:
geçicidir heralde ya... :S bir de kendimden geçicek gbi oluyorum :) bu nasıl bir etkilenmedir tanrım :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :) Senin adına güzel bir gelişme :) Soruna gelecek olursak, konuşurken ona fantezi sitelerinden bir fantezi okumayı teklif et, böylece ordan okurken, sen de alışırsın o tarz ifadeleri kullanmaya...

• Ben teşekkür ederim...

• teşekkürler...

• Öyleyse bunu konuşabildiğin bir kız arkadaşınla konuşarak alıştırma yap...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• ya sevişsenize yaaa yaş aralığı 25 - 29 liselimimisiz la siz :D

• ya sorma yazmaz olaydım değişmiyo lanet

• e ne o zmaan yaş aralığın 25+ yazıyon... sevişin sevişin siz

• 19 um ben ya. o da 25

• konuya o girmiyomu.

• rica ederim.

• yaa..? bunu bilmek güzeldi. teşekkür ederim

• ama sana çok önemli bişey daha söyliyim, eğer okadar rahat olsaydın yani hiç yabancılık çekmeseydin o konuda erkek arkadaşın senin hakkında farklı düşünebilirdi ama şu anda emin ol daha özelsindir ona göre.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• bugün konuşursun yarın altındasın onu da biliyon umarım..

• illa ki konuşmak zorunda mısın konuşmayı ver bişey kaybetmezsin

Yükleniyor...