Arkadasima ciplak foto attim?

Gizli Üye
Uc yildir en yakin arkadasim son zamanlarda surekli soyun falannyazmaya basladi ama hani ciddi bir tip degildir kendisi her seyi dalga insanlar var ya oyledir dalga geciyordum bende falan. Sureklo meme at diyordu bir sure sonra biraz ciddilesti konusmalar ve ben buyuk hata yaptim snapchatten sudyenli fotograf attim. Asla ss almayacagoni soyledi ama bir programla videoya almis. Isin kotusu yuzumde gozukuyor. Daha da kotusu şu an benle konusmuyor sebepsuzce dalga geciyor surekli gunde uc ogun fotolarjna bakiyorum falan diye. Vicdan azabindan olcem
Güncellemeler
+1 yıl
Bu zamana kadar hic uzun iliskim olmadi ve cinsellik konusuna hickimseyle girmedim ama son zamanlarda bu konu cok fazla ilgimi cekmeye basladi en yakin arkadasimin da beni cinsel anlamda arzuladigini gormek ilgimi dahada artirdi ve cok yanlis bir zamanda yapilan yanlis bir konusmayla bu duruma geldim iste. Yoksa dhaa hic opusmemis bir insanim belkide fotograf atmamin sebeplerinden biridir, bilemiyorum
Arkadasima ciplak foto attim?