Vajina traş şekilleri yaptınız mı?

vajinanızı hiç şekilli traş ettiniz mi, ettiyseniz hangi şekilde?

Güncellemeler:
soruyu beyenmeyenler yanıtlamasın sinirlerimi bozuyorlar. kimse her soruya ysnıt bırakmak zorunda değil.
resimle şekil arasındaki farkı idrak edemeyenler yanıtlamasın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben biseyi anlamadim...niye herkes bu soruya takti sacma diye. sacma sorular sanki hic olmuyor da..boyle bisey oldugu icin sormus soruyu..herkes yapmaya bilir hatta cogu kadin kiz yapmaya bilir ama yapanlarda vardir herlade..dalga gecmenin luzumu yok

• ben de anlamadım niye bu kadar tepki gösterdiklerini. var olan birşey sordum. kafamdan uydurmadım.

Kızlar Ne Diyor 19

• Bakireyken dur işareti yapmıştım :) bakirelik gittikten sonra park etmek yasaktır işareti yapmıştım :) sevgilim de long vehicle yazmıştı :)

• gerçekten burda böyle saçma sapan soruları sorarken çokmu düşünüyosunuz yoksa dalgamı geçiyosunuz soruya bak ya vajinanızı şekilli traş ettinizmi ettiyseniz hengi şekilde ne enteresan bi soru saçma gerçekten sinir bozucu oldugu için ikikre cevap verdim üzgünüm sana gerçekten düzgün bi cevap vermek isterdim ama kendinde bence bu soruyu sorarken insanları delirtmek için sordun yada sen ne sordugunu bilmiyosun soru olsun diye sorma lütfen adam gibi soru sor kardeşim

• niye bu kadar sinirlendin anlamadım istemiyorsan cevap vermeyebilirsin. kimse seni zorlamıyor. ama sen iki kere cevap atmışsın. beyenmediysen sorumu niye iki kere cevap yazdın. kim zorladı seni

• çok saçma sapan bi soru sormuşun arkadaşım cinsellikle traş etmenin ne ilişkisi var saçmalmayın lütfen düzgün sorular sorun bizde düzgün cevap verelim ok ..

• cinsellikle traşın çok alakası var kimilerine göre traş sekli cinsellikte çok şey ifade edebilir bunu idrak edemiyorsan cevap verme.

• Mutluluğun resmini çizmiştim bir kere :)

• Ettim kendi ismimin baş harfini yapmıştım. Evlenirsem kocamınkini yapmayı düşünüyorum dövme yerine çözüm.

• isminin baş harfi ne)

• Öncekileri Göster
    • Bu tahta kalemleri vardır ya siyah renkli link

Onla D yaptım sonra dışında kalanları al sonra yıka al sana şekil.Beyin bedava.

• güzelmiş

• Hiç denemedim erkeklerin böyle şeylerden hoşlanıcanı sanmıyorum.

• genelleme yapılamaz ama en az hoşlanmayan kadar hoşlanan da vardır.

• Tabi olabilir tercih meselesi bu saygı duyarım .

• tercih meselesi ha :))

• ayı resmi yaptım korksun diye =) hey allahım soruya bak

• her soruya yorum yapmak zorunda değilsin. demek ki ilgini çekti ki yorum yaptın.

• evet böyle bir soru herkesin ilgisini çeker

• arkadaşım egolarını burda tatmin etmeye çalışma lütfen.adam gibi soru sorun bizde cevap verelim...

• nasıl ya ben bunu meral ediyorum sen beyenmediysen cevap verme. sana ne istediğim soruyu sorarım. beyenmiyorsan cevap vermezsin. her soruya yorum bırakmak zorundamısın.

• Torna tesviyeye soktum kalıcı olsun diye . Te allam.

• Harikasin ya sorunun anlam ve onemini belirtmissin ;-)

• =)

• Hayır yapmadım

• Ewt bi kız bi oğlan çizmiştim ortadada çocuk vardı :):)):):)

• hepiniz aynı espriyi yapmak zorundamısınız. ayrıca resim değil şekil. resimle şekil arasındaki farkı idrak edemeyen ne çok kız varmış. bu cevaplardan sonra kızlara bakış açım değişit.

• Kızlaar cevaplara bayıldım ya ağzınıza saglık :D

• etmedim etsem herhalde cinsellikte erkeği temsil eden oku çizerdim :))))))

• o kadar geniş alanın var mı ki? :))

• Öncekileri Göster
    • iyi. yerin de varsa ne mutlu sana :)

• güzel vede yaratıcı

• =) gülmekle yetiniyorum :D koptum soruya da cevaplarada

• hayır manzara resmi mi çizmeliyiz :D

• resim değil şekil.

• tamam anladım :) ben sevmem öyle ya.

• uslu kızlar pek sevmiyor evet :)

• Hea dama tahtasının şeklini yaptım link beyaz olan yerlerı traş ettım siyah olanlarda kıl iştehay Allahım ya..

• Hayır hiç şekilli traş etmedim tüylü vajinayı hiç sevmem

• :)))))

• top sakal yaptım gecen zuhahaha

• top oynayan cocuklar cizmıstım. hey yarabbımm cok mu p*rno ızledın sen ?

• :D:DD

• Öncekileri Göster
    • bu konuda azınlık yapar bile diyemesin tek tek kontrol edemessin çünkü. neye göre %5 neye göre az baktın mı hepsine. istatistik uyduyorsun sonrada bence diyorsun.. istatistikler düşünülmez. %5 veya çoğunluk diyorsan tüm türkiyenin vajinasını nasıl traş ettiğine bakmış olman lazım. bunları yaptın mı? yapmadıysan. genelleme yapma ben şekil yapmıyorum de geç. ya da onu bile dem kimse zorlamıyor seni cevap vermen için

• ben kendi düşüncemi söylerım. hosuna gıtmıyorsa eksilersin ben yorumumu belirtirim bu kımseyı ılgılendırmez soruyu soruyorsan elestırıye veya hosuna gıtmeyen yorumlarada hazırlıklı olacaksın

Erkekler Ne Diyor 8

• Damlataş Mağarası yazan birini arıyorum ben de henüz inemedim o kadar güneylere..

• Klitorisin üst kısmında ters üçken şeklinde bırakıyorlar. Cartman gibi klitorisi bulamayan sabi erkeklere tiyo vermek amaçlı

• bu kadar yazılanların arasında tek takıldığım nokta 'üçken' oldu :)))

• benimde haha
      tdk dan uyarı yedik xD

• soran arkadaş, buradaki kezbanlar bilmez anlamazlar. sen sanıyor musun ki buradakile bakımlı falan. hepsi sabahtan akşama kadar facebook ve kızlarsoruyor arasında gitgel yapan insanlar ;)yolda görsen vajinasını merak etmezsin bırak şekili falan :D

• Benim bi kız arkadaşım da nü çalışırdı hep.

• soruda güzel fikirde her cevaba takılma,şu sorudan bile rahatsız olanlar cinsellik platformlarında niye olurlarki...sapıklık değil gayet masum bir soru...kendi adıma tüysüz olmasını severim ama bazı cevaplar çok yaratıcı...:)))))

• haklısın.

• hiç keyfim yoktu hahahah zaa kikiki ho ho :D

• bazı üye kızlar kopmuşlar da, bu sadece filimlerde yok. bir artist kıza hap içirilmiş, tecavüz edilmişti, tabi TV sansürlü gösteriyordu ama internet olduğu gibi gösteriyor. baktım kız uyuşmuş yatarken adam işini bitiriyordu tik tak :). ama kız şekilli traşlamış. vay be dedim. biz sadece filimlerde bilirdik meğer gerçekten yapanlar varmış. :D

• uslu hanım kızlar yapmaz öyle şekiller falan :)

Yükleniyor...