Anal ilişkiye girildiği anlaşılır mı?

Merhaba arkadaşlar ben bisexüelim . Sadece 1 kere bir erkek ile ilişkiye girdim . Hareketleri mde falan feminenlik yok tuhaflık falan . Sorunum şu askerlik kontrolünde falan kontrol ile anüsten ilişkiye girildiği falan öğreniliyomuş diye duydum bu doğru mu ? Yani bi şekilde anlaşılır askere gidemeyip çakarlarsa elime raporu , ailem öğrenirse ne b*k yerim bilmiyorum . Anlaşılıyo mu bu ?

Güncellemeler:
Askerlikte böyle bi muayene yapılıyor mu ? Yada askerlik yapmaya engel mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• İlişki üzerinden uzun bi süre gectiyse belli olmaz zannımca..

• Anlaşılmaz merak etme. Durumundan utanıyor musun? Peki ne yapacaksın gizliden gizliye erkeklere ilgi duyup ailem bilmesin anlamasın diye bir kadınla mı ömür geçireceksin?

• anladım

• Rol yapmasina gerek yok. Kadinlari da seviyor gider asik oldugu bir kadinla evlenir. Biseksueller sadece tatmin amacli beraber olur erkeklerle. Ara sira kacamak yapar ya da bastirir bu istegini

• ikisinin farklı şeyler olduğunu biliyorum ama erkeklere olan ilgisinden utanıyor ailesinin öğrenmesini istemiyor. Sonuçta o böyle birşeyin farkında hayatı boyunca rol mu yapack yani

• Öncekileri Göster
  • onlarca kez yapmış olman lazım. yıllarca.

• belli olmaz bence

• bir kere yaptım demiş ondan belli olmaz dedim zaten

• sürekli yapıyorsa belli olur. renk ve bollaşmadan anüsün dışa çıkkınlığından. anüs ağzında sfinkter kası ters çalışan bir kas. sürekli giriş çıkış yapılarak deforme oluyor. yırtılma varsa o da görünür.

• Belli olmaz merak etme :)

• askere gitmeden önceg*tdeliğinemi bakacaklar .

hiç bi erkek gitmezdi :D

• Askerlikte doktor muayenesi oluyomuş diye duydum da...

Erkekler Ne Diyor 10

• Belli olmaz zaten o derece bi arastirma yapmiyolar yakin zamanda yapmis olman lazim

• Alışang*ttaharet tutmaz derler. :)

• muayene varda deliğine bakmıyorlar rahat ol :)

• böyle bir muayene yok dostum. sadece gayler kendilerinin gay olduğunu söylüyorlar ve buna göre anüse bakılıyor. sn gay olduğunu belirtmezsen böyle bir muayene yok

• öyle bi muayene yok :D ama işin garibi bundan utanıyosan niye yapıyosun :D

• sen "pembe tezkere" alırsın :D:D

arkadan çalışanlar cevaplasın :D

• anlaşılır. ama sürekli yapanın. tek seferde belli olmaz. ama yırtıldıysa anüs bilirler

• resmini koy bakalım anlarız:D

• belli olmaz kardeşim kafanı yorma

• öyle birşey yok zaten bellide olmaz...

• yapılmıyor öyle muayene olmaz

Yükleniyor...