Kadınlar neden oral seks yaptıramıyor?

Kadınların çoğu oral sex yaptığı halde kendisine yapılmasına izin vermiyor, veremiyor. Bu sorun sizde veya partnerinizde var mı? Nedenini merak... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Çekingenlik yapacak bir şey yok ki... Yani sevişmenin geri kalanında rahatsızlık hissetmeyip oral sekste tedirgin olan kadının hissettiği şeyin adı çekingenlik olamaz bence, cinsel organı ile ilgili kendine güvensizliği vardır; rengi çok mu koyu, çok mu şöyle, çok mu böyle diye. Özellikle pubik bölgesinin renginden rahatsız olan bir sürü kadın biliyorum. Bu olağan bir şey, ama ille de rahatsız olanlar için kremler var diye biliyorum, zamanla renkte biraz açılma yapıyormuş.

Temizliğine dikkat eden bir kadının cinsellikte utanacak hiçbir şeysi olmamalı.

Soran beğendi
    • en iyi cevap olmaya aday bir yanıt:) teşekkürler güzel cevabın için.. bendeki sorun 'özgüven' sanırım dediğin gibi..

• Öncekileri Göster
    • Ben mesela yaşanan hormon dengesizliklerinden dolayı, epilasyonu regl sonrası yapmaya dikkat ederim. Epilasyonu bu sebepten birazcık ertelediğim bir dönem, oynaşma aşamasından sevişme aşamasına geçmeye hiç yanaşmamıştım. Adamın da tuhafına gitmişti, sebebini sorunca böyle böyle dedim. "Amaaan, çok umurumdaydı, o kadardan ne olacak Allasen" diyip üstüme atlamıştı =)

Tabi en güzeli içimize sinen şekilde olması, bu kişisel bir takıntı. Ama arasıra onları da dinlemek lazım =)

• +1