Erkekler ilişkiye girmeden nasıl boşalır?

Sadece elinizdemi boşalırsınız yoksa başka yöntemlerdemi var? Bir arkadaş sormus sevgilim yerde boşalıyor diye fakat bu normal karşılanmadı. Peki erkekler size soruyorum nasıl boşalmayı tercih ediyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tenga oyuncakları kullanılarak boşalınabilir... google'da tenga cup double hole diye aratın ne olduğunu görürsünüz veya link paylaşıyorum ona tıklayın.. link

• nerde satılıyo internetten başka? canlısını bir görsek

• Öncekileri Göster
    • ben de her şeyi biliyorum sanıyordum

• @sebeberi
      vallahi hiç bir fikrim yok nerede satıldığıyla ilgili ben bir tek internette gördüm..

@emre35
      tatmin oyuncağı işte, erkekler için.. sitedeki ürünlerin içinde videolar var inceleyin işte :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Uykuda olabilir,elle,duşu tutarak benim yazacaklarım bunlar...

• Kendi elimi kullanmam başka el kullanıyorum..

• yerde boşalmak nedir anlamadım?

• Yere halıya sürtünüyormuş.Yüzükoyun kapaklanmış.:))

• Öncekileri Göster
    • güç, kuvvet ve sadakat .. koş rocky koş (:

• bu bağlamda sürün rocky sürün daha iyi sanki

• Ben elimi halletmem ney o kendimimi yapacam yav :Sduşu açıyorsun sonuna kadar sıcak ve talzikli bir şekilde penisin en çok zevk aldığı bir nokt var erkeklerin G noktası diye biliriz alt tarafta bulunuyor oraya tutuyorsun o suyu oldukçu uzun sürüyor iyide zevk veriyor.El ile yaptığın okadar zevk vermiyor.

• ergenken şampuan şişesini denemiştim beceremedim

• oha ya:D

• Öncekileri Göster
    • öyle bi durumu haydar dümenin gazete sayfasında okumuştum.haydar cevap olarak kapak hala içindemi yazmıştı :))

• ben olsam buda sana kapak olsun yazardım o hardcore sevmiyor sanırım

• :) :) :) valla ihtiyacı gidereceksen peçete şart hacı

• Amuda kalkıp bosalıyorum

• aha bu ne lan... masturbasyonu bırakalı epey oldu ama , neler kaçırmışız yahu...:))

• birşeye dokunmadan olmaz

• Askerdeyken Hacı Şakir sabunu delmiş arkadaş güzel oluyor demişti denedim gerçekten güzeldi..

• elektrık supurgesıne sokanlar var :D

• mutlaka iyi bir hanımla sevişerek...

• Hhhah bu ne şimdi?

• resme bak ve ne olduğunu üç kere söyle

• Anlamı nedirki ben anlamadım

• elinin dışında penisin sürtünmesini veya sıkışmasını sağlayacak her şekilde olabilir. iki bacağının arasına bile sıkıştırabilirsin, birisi elektrik süpürgesini bile denemiş

• ewt biliyorum o elektrik süpürgesini deniyeni bide çalıştırıyormuş :) Babası dicek noldu bu elektrik faturalarına böyle zammı yaptı diye :)

• Insanin basina ne gelirse meraktan gelirmis biliyonmu

• ''amerikan pastası'' tarzı olabilir :))

• pastayı becrmek gibi mi :D

• evet :D benim seçeneklerim arasında değil tabi ki ama adamlar filmini bile çekmiş :D

• o amerikalılar için geçerli bizde ne filmi olur ne de gerçekten yapılışı günah be nimet o:)

• O kadar çok yolu var ki... :))Hiçbirşey yapmadan bekleyebilirsin bile...

• boşalmanın tercihleri şekilleri de mi varmış

• evde işte heryerde.

• ben gazeteyi rulo haline getirip denemiştim gayet de güzel olmuştu :D

• çok tehlikelisin

• tahriş olur

• şu duşla yaptığını söyleyenlere bir türlü inanamıyorum. ben niye o noktaya ulaşamıyorum duşla. gerçi en son 5-6 yıl önce denemiştim mastır artık çok da mühim değil ilgilenmiyorum ama aklıma takıldı işte. yapsam hatuna ne derim sonra :)

Kızlar Ne Diyor 5

• muz kabuğuda olabilir

• muz kabuğuna hiç bu gözle bakmamıştım :)

• görene kadar, bende :)

• ya bu muzları soyup yemek için alan da var mı acabaaaaa:):):)

• Yerde boşalmak ? O nasıl bir şeydir ya

• halıyla ha.. hayal dünyası baya genişmiş arkadaşın :)

• geçen birisi elektirik süpürgesinin hortumuyla boşaldığını yazmıştı adam elektirik süpürgesi pipisini vakumlarken uçuyormuş :D:D

• adasadgsgdfghfj. Sesli güldüm. Efsaneymiş.

• Öncekileri Göster
    • abaza adamda da yaratıcılık tavan yapıyor

• pipisi bari içine kaçsaydı

• Damacana var :). Sonra hacışakir sabunu deliyorsun falan öyle yapan var. Pet şişenin içine kaygan kumaş, krem falan süren var. Değişik yöntemler var tabii.

• two and a half men'de delik açılan bir kavunla ilgili detaylı bir reçete vardı velakin uygulamaya kalkışanlar olur diye çekiniyorum yazmaya:)

• Öncekileri Göster
    • sonra o kavunu ewdekilerin bi akşam yemeğinde kesmeye kalktıklarını düşünsene :))

• yaa di mi haberlere çıkmıştı damacana dağıtan çocuk asansörde boş damacanayı... ee şey işte... Hatta can dündar'ın yazısı vardı "kışın damacanaya kazak atkı vb giydirirdik, damacana getiren çocuğun onu soyarken hissettiklerini düşünmek istemiyorum" diye

Yükleniyor...