Erkekler nasıl zevk alıyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar biraz uygunsuz ve kaba olacak ama gerçekten merak ettiğim için soruyorum salak, dingil falan diyebilirsiniz yinede soruçam yaa

biz kadınlar cinsel ilişki sırasında (çok afedersiniz) içimize birşey aldığımız için, içimize birşey girdiği için tahrik, orgazm oluyoruz zevk alıyoruz, havalara uçuyoruz vs ama sonuçta içimize birşey alıyoruz yani

peki erkekler cinsel ilişki sırasında nasıl zevk alıyor, ne hissediyor? cidden merak ettiğim bi durum :D
Erkekler nasıl zevk alıyor?