• Sor
  • Bence

Evlenmeden ilişki yaşamak isteyenler var mı acaba?

yoksa evlenene kadar belli sınırlar içinde mi yaşamak istersiniz

En İyi Görüş

• insanlar kendilerine gereksiz yere yasak koyuyorlar diye düsünüyorum. Düsünsene evlenmeden kac sene sevgili kalacagin belli degil. O kadar sene seksiz yasayamam. sevdigim erkegin baskalariyla degil benimle seks yasamasini isterim. beni seven oldugum gibi sevmeli.

• ama yaşarsın tamam da
      gerdek gecesinin özelliyi kaybolmazmı
      ayrıca ya senle evlenmezse üzülmezmisin

• Öncekileri Göster
    • ya evlenemesse. nişanlıyken ayrılan çok.

• evlenmesin. bitli baklanin kör alicisi olurmus. onuda o haliyle muhakkak bir seven cikar. hem evlenip ayrilanlar var onlar ne olacak. onlar ömür boyu bekarmi kaliyorlar

Kızlar Ne Diyor 7

• aşırıya kaçılması çok saçma bence

• sınırı ne olmalı ?

• Öncekileri Göster
    • aslında en doğrusunu yapıyolar ama
      illa birşeyler yaşanıcaksa sınırı yazdım

• bence sınırları ve kurallarını bılrıdke belırlemek ;))

• aaa yaşmalımıyım bilmiyorumnot: baylar eklemeyin lüfen

• selamün aleyküm:))

• Öncekileri Göster
    • daha düşünüyorum hııııımmm karar verince ararım

• bence yaşama. içinde vicdanında rahat olarak evlen. çünki sexe alışmakta kötü alışkanlık yapar.

• Çelişkili bir durum.

• yaşadım ben beklemedim evliliği

• bende evliliği bekleyenlerden değilim.

• Bu tamamen tercih meselesi. Ben beklemedim evliliği.

• evlendiyinde sorun yaşadınmı

• yaşamadım ama evlendiğim kisi ilişki yaşadığım kisi :)

• Evlendiğim kisi ilk ilişkimı yaşadığım kisi. Eksileyenlere kapak olsun :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bence yaşayacağın ana o ilk geceye saklarım hem günah zina nikah olmadan böyle birşey yapmak en güzeli herşeyiyle eşimle o ilk gece yaşamayı isterim

• herkes bi şekilde duygularını bastırmak ister... farklı hayatlar farklı desenler..

• Ben çok karşıyım evlenmeden ilişkiye. Toplum yapısını bozuyor. Ne dinime ne milletime uyan bi' durum.Osmanlı'da böyle bir şey hiç olmamış. Olsa da cezası kesilirmiş. Yani bilmiyorum ama öyle olsa daha iyi olur.Errorr re re rö

• Osmanliyi tekrar arastirmani tavsiye ederim.

• haklısınız katılıyorum

• Sen beni çok yanlış anlamışsın Dexter kardeş.

Not : Dizilerden bu kadar çok etkilenmeyin, DarkPassenger falan. =(

• Sunu sacma buluyorum. Evlilik dedigin bir kagida imza atmak degil midir ? 5-6 yildir sevismeyen erkek-disi, bir imzadan sonra doyasiya sevisiyor. Hatta anasi babasi arkadaslari gerdekten once sirtina vuruyor. ''Acaba bizim kiz napiyordur'' diyen baba artik '' fazla arama hanim onlar yeni evli cift '' diyor. Ulan bu ne lahana tursusu ? Bir imzaya mi bagli koca gunah zina mekanizmasi ? Gecmise donup evlilik denilen olguyu kaldirsan dindarlar scti o zaman. Neye inanacak bu adamlar :D

• ''koca günah mekanizmaz''ı dediğiniz, nikahsızken zinaya giriyor. Ne alakası var?

• Öncekileri Göster
    • dinen haram olan nikahsiz iliski degil imam nikahsiz yasanan iliskiler
      yani hersey o imzaya bagli degil (dini acidan)

• Valla dedigim gibi dini inançları kuvvetli birisi olmadıgım için, ve cahil kadınların nasıl dini nikahla kandırıldıklarını gördügüm için bu olaya sıcak bakamıyorum. Cahil kadınlara resmi değil de dini nikah yapılmasının sebebi, dinin afyon olarak kullanılmasıdır.net

Yükleniyor...