Küçük göğüsler hakkında ne düşünüyosunuz?

Bir bayanın göğüslerinin küçük olması eksi bir puan mıdır? Küçük dediğim tahta gibi dümdüz değil tabi, bir avucu doldurucak kadar. Kocaman göğüsler mi yoksa dik ama çok da büyük olmayan diri göğüsler mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir bayanın göğüslerinin küçük olması eksi bir pu an değildir.. yani bir avucu dolduracak kadar diyorsan aksine hoş durur.. =) kocaman göğüsler her zaman tercih edilmez.. eğer bir erkek kocaman göğüslerden çok hoşlanıyorsa yada kadını göğüs olarak görüyorsa bu sadece onun fethiş duygusudur ;) yani sonuç olarak senin sorunun yanıtı her ikisi ;) fakat çoğunluk dik ve diri göğüs diyeceği için dik ve diri göğüs daha hoş durur ;) bide şu var ki göğüsg*tgibi olmaz yahu :S göğüs dediğin biraz olur dik sıkı olur.. ama öyle insanlar var kig*tgibi meme arıyor :D arasından kaydıracak güya :D:DD: lan bi git yaa.. güya daha iyi yalayabilecek yatacak göğüslerine falan güya yani bunların hepsi güyaaa :D:D hem labut gibi göğüs olmaz orta derece hoşdur ortadan biraz daha küçük bile olabilir ama ondan da küçük olmaz çünkü dümdüz olursa flörtün yani erkek arkadaşın yada eşin yada dostun her kim senin göğüslerinle diyaloğa geçecek ise o kişiyi etkiler bu durum erkekle yatıyormuş gibi hissedebilir kendini :D::d:D neyse senin sorunun cevabı bu şekildedir diğer hiç bir yazıyı okumana gerek yok bu yazdıklarım %1.000.000 doğrudur bu şekildedir

• teşekkür ediyorum =) sağlıcakla kal ;)

Erkekler Ne Diyor 35

• Bence dik göğüsler çok hoş oluyor.Ölçüsü fazla önemli değil.75 beden bile iyidir bence.Büyükolup sarkık olması hoş görünmüyor.Zaten kadının zevk aldığı bölüm uç kısımları olduğuna göre büyüklük hiç önemli değil.Belki sütyen takma sorunu bile olmaz avantaj olarak büyük olmayanlara göre:)

• Çok da büyük olmayan diri göğüsler favorim. Göğsü büyük olmayan kadın kötü değil bilakis bolca fantezim vardır kendileriyle ilgili

• herseyin cogu zarar azi karar demisler bu laf memeler icin de buyugu zarar kucugu karar olarak gecerli :)))

• göğüs dediğin ele avuca gelmeli:)

• aynen dostum :)

• ben su damlası şeklini seviyorum bide ucu yukarı bakıyorsa oturup saatlerce seyredebilirim

• Bence büyük olmamalı dediğiniz gibisi harika kıvamdır tabi benim için.Birtürlü anlamamışımdır kadınlar niye silikon yaptırır benimi uzak tutmaya çlışıyorlar :D

• avucu doldursun yeter balyoz gibi olupta kafama vurmasindan iyidir( kaynak google nasrettin hoca ceviz ve karpuz bak istersen)

• yarım portakal düşünüyorum.diğer yarısını sorarım nerde diye.

• Bence eksi puandır.

• küçük göğüsler daha sexsi ama büyük göğüsler dikat çeker

• Bir penisin büyüklüğü küçüklüğü bazı kadınlarda ne kadar takıntıysa, erkeklerde de aynı şekilde olduğunu düşünebilirsin diye düşünüyorum.Seviyorsan problem yok yani

• küçük, diri ve dik herzaman daha iyidir. kişisel beğeni meselesi tabii

• çok büyük göğüsler itici geliyor bana dik ve biraz büyük olmasını tercih ederim küçük göğüsler bence eksi bir nitelik kazandırır bayanlara bence.

• dikse tabi ki tatlı olur :)

• avucuma gelecek kadar olsun küçük olsun daha güzel

• ya arkadaş penis boyutu soruluyor erkekler işlev kadınlar büyük diyorgöğüs ölçüsü deniliyor kadınlar ele avuca sığsın erkekler büyük diyorinsanlık doğası heralde :D

• neler gördük neler ne dikler ne küçükler ne büyükler ne sarkıklar sağa sola bakanlar edenler hepsi boş hepsi gitti onları taşıyanlar kaybedenler kulübüne ...insan olsun onu taşıyan yeter ...

• inasn olsun yeter sewen dert etmez...

• Çok büyük farklar yok 2 durum arasında... Gögüslerine bakıp buna aşık olmam lazım demeyiz.

• dik gögüsler her zaman favoridir :) fazla büyük olmamalı..çokta küçük olmamalı tabi.

• iş görecek kadar büyük olmalı kadeşim haklısın:))+

• kadın göğüstür göğüs olmazsa fazla etkilemez. Cakallarla dansı izlemedin sanırım.

• dik ama orta göğüs iyidir ama biraz daha büyük ve dik olanı daha iyidir.

• sarkmıyorsa, dimdikse avantaj eğer sarkıyorsa kesinlikle kötü.

• elimiz kadar olsa yeter wala

• avcu doldurmasını bilemem ama yeri geldiğinde penisi kavrayacak kadar olmalı,

• erkekler herzaman dik göğülere ilgi duyar. sarkık göğüslere pek rabet edilmez..

• bende dik göğüs severim zamanla sarkmaz :D

• çok büyük göğüsler itici geliyor. orta büyüklüktekiler de ilerde sarkmaya neden olabiliyor ve dikliğini kaybediyor. En iyisi küçük, avuçtan hafif taşan dik göğüslerdir

• benim tercihim her zaman küçük göğüsler...

• Her bayanın göğüsleri kendine özgüdür ben şahsen portakal gibi olanları tercih ederim şirin ve iştah açıcı görünürler :)

• Yeter ki dik olsun, boyutunun önemi hiç yok.

• çok da büyük iyi değil ama ya.avucu dolduracak kadar büyüklükte ve dik olması şahsi kanaatimce daha iyi:))

• ele avuca gelsin dik olsun yeter dert etme kocaman göğüsler itici olabliyor.

• göğüsün küçüğü büyüğü olmaz memenin olur. sanırım kibarlık olsun diye göğüs dedin ama yanlış kelime kullanmış oldun. göğüs memenin bulundu bölgedir. yani senin bahsettiğin şey göğüs değil memedir ve meme demek argo ya da kaba değildir.

• niye kötülüyorsunuz ona göğüs denmez meme denir. göğüs memenin bulunduğu bölgedir. yanlış kullanıyorsunuz kelimeyi.

• herkez anlıyor ama

• Kişiye göre değişir ama büyük olması daha iyi olur arasında italyan yapılır daha iyi olur. Bazıları limon gibi göğüsleri sever hoşuna gider.

Kızlar Ne Diyor 9

• ele avuca gelecek kadar olsun yeter :)fazlasını ne yapacak ?

• büyük gögüs dik gögüs süper oluyor bayanda zayıf narin bayan yakışır..

• çok da büyük iyi değil ama ya.avucu dolduracak kadar büyüklükte ve dik olması şahsi kanaatimce daha iyi:))

• herseyin en güzeli gibi memelerdede orta boy en güzelidir bence,sekste istedigin pozisyona girebiliyorsun hem erkek memenin daha büyük parcasini agziyla kapsayabiliyor yalarken falan, asiri büyük ilk bakista tabikide seksidir ama asil olayda cok rahatsiz eder düsünsene,karninin üstünde yatamazsin ,sürekli agrir,diger türlü yatsan sirtin yükü tasirken agrir...zor yani...fazla kücük memeler bence hos degil ,hani ne de olsa memeler kadinin femininligin simgesidir.erkeklerde boy pos falan gibi seyler erkekligin simgesi oldugu gibi. sen mesela cok kisa boylu bir erkege hemen bakmazsin 'ay bu cok seksi' deyip.ama herkes sonucta farkli. memelerin kücük olsa bile daha eksik falan olmuyorsun ama farkli oluyorsun iste,insanin seni dahada tanimasi gerekiyorbence zaten bunlardan önce gelen bakislar ve hareketlerdir :)lay lay lom diyorum

• ne öyle inek gibi gögüsler kocaman bişi giysen yakısmıyor sırıtıyor ilerleyen dönemlerde sarkabiliyor bence en güzeli ufak dik gögüsler..

• bence sen kendini tatmin ediyorsun büyük idealdir

• hahahaaaaaaa

• ne göğüsmüş arkadaş ya:D Allah o göğüsleri çocuğunu emzir diye verdi.. napacan şeklini şemalini :D

• Ne küçük ne büyük ortası iyidir.

• eksi puan olsa silikon mu taktıracaksın ? boyu kısa olanlar itici mi memesi küçükler çekici mi , bu soruların gittiği bir yer yok ,bunlar değiştitilemez çünkü ( silikon düşünmüyorsan ) mesela kilolu kadınalr hakkında sorulan soruları anlayabiliyorum bi gazla rejim yapılır vs . ama bunlar sizleri yani o yaş haddini özgüvenini dışarıya bagımlı hale getirmekten başka bi halta yaramıyor .memelerin küçük ve sen güzelsin .

• iyiler,hoslar:D

• hepsi yalan söylüyor hipnoz olmuş gibi bakıyorlar

• demekki seninkiler büyük ve diri :D

Yükleniyor...