• Sor
  • Bence

Kayganlaştırıcı ne işe yarar, nerede satılır?

merhaba arkadaslar ben kayganlastiriciyi sadece ilk gece kullaniliyor diye biliyordum cunki hani kayganlastiriyoya aci az olur diye burdada bi arkadas meyvelisi filanda var demis bunu kullaninca noluyo ne kadar bide nerde satiliyo bay bayan ikiside kullanabiliyormu lutfen hepsine cevap verirseniz sevinirim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• arkadaşım kayganlaştırıcı kadında klojen sorunu varsa yada adaptasyon sorunu varsa tercih edilir. ilk gecede kız heyecan ve korkudan vajeni nemlenmez klojen salgılayamaz. bazı kadınlar sevişmeyi az yapınca ortama adapte olamaz klojen yetersiz gelir. böylesi durumlarda kullanıır.ama klojen sorunu olmayan birinin extra bunu kullanası cinsel zevki azaltır. alınacak haz düşer. gerek yok

Erkekler Ne Diyor 8

• erkek aletine sürer. yalnız çok mu dar vajina?çünkü genelde anal için kullanılır. vajinaya kadının suyu yeterli zaten.

• anal yasamadim darda degil sadece meyveli ya guzel kokar bide daha zevkli olabilir mi

• vajinan çok dar değilse bence kullanma. zevki arttırmaz.sonuçta doğal salgı değil. vajina suyu yeterli olur. ha vajinan ıslanmıyorsa kullan. veya çok çok dar ise kullan. çünkü dar olması iki taraf içinde zevki arttırır... :/

• uzun bi ön sevişme güzel bi oral sexten sonra hiç öyle şeylere ihtiyacın olmaz merak etme tak fişi bitir işi yapmayın yeter

• Senin çevrenin çok geri kaldığını satırlarından anlıyorum. Kayganlaştırıcı cinsel ilişki sırasında bayan tahrik olmuyorsa veya tahrik olduğu halde vajinası ıslak olmuyok sıvı gelmiyorsa kullanabilirsin. Bu durum da 70-80 yaşındaki bayanlarda olur belki. Diğerlerinde çok nadir belki binde bir rast gelinebilir. Merak etme zaten ön sevişme yaptığınızda senin vajinanı sular seller götürecek o süreceğin kayganlaştırıcıının 10 katı daha etkili doğal kayganlaşacak böyle şeylerle kafanı yormamanı tavsiye ederim. Ayrıca sunni şeyler cinselliğe dolaylı zarar verir.

• tatlım markette bıle satılıyo sen nerde yaşıyorsun ?

• koyde:-D:-D

• hangı köyde ferı köydemı?

• ilk gece kullanılabilir sonra çok kaygan oluyo zevk vermiyo kadının sıvısı daha güzel zevk veriyoama anal veya oralda kullanımı harika merketlerde bulunuyo oradan temin edilir

• oralda neden gusel oluyo ki?

• partnerin cinsel organını okşamak için tükürükten iyi

• motorun ömürünü uzatıyor pistonların silindir içinde hareketini arttırır ısıyı düşürür servis olarak ben castrol edge pro öneririm

• vajina genişliği penis genişliğine göre ufaksa her zaman kullanılır

• vajina esnek dokudur. her ölçüye uyum sağlar. koca bebek çıkıyor

• Durex'in var. Meyveli falan. İkiniz de kullanabilirsiniz duruma ve isteğe göre. Adı üzerinde işte kayganlaştırıcı. Sürtünme katsayısını azaltıyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Et.

• bakiremisin canım ?

• ewet bakireyim de meyvelisi falanda varmis hos kokar bide daha mi zevkli.olur onla

• ee yni olur tbi .. iliş ki mi yaşadın , yoksa meraktan mı soruyon ?

• mraktn

• eşinin penisi büyükse ve seini kasların dar ise , acı oluşurşa decvamlı kullanırsın ...

• zevk.icin.kullanilmaz mi

• Öncekileri Göster
    • dar kas?

• EE DAR KAS DA YANİ , ÖZÜR YOKKEN KULLANILMAZ O ANLAMDA DEDİM.

Yükleniyor...