Hamileyken adet olunur mu?

Hamile oldugumdan süpheleniyorum. Ama birlikte olduktan 2 gün sonra adetim geldi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• hamileyken adet olmaz :(((

• adetin nedeni yumurtalıklara sperm girmediği için bunlar atılıyor ve tağzeleniyor eğer adet olmuyorsan hamilesindir veya hamile değilsen kendini zehirleyebilir. önlemiini alman gerekir

• çok küçük ihtimal ve nadir görülebilen bir durum..genede olabiliyor...

• 1 ay sonra ayrılık kategorisinde hamileyim sevgilim beni bıraktı ne yapcam yardım edin diyerek karşımıza çıkarsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• hamileyken regl olunmaz

• öyle beraber olduktan hemen sora hamile olunmaz kardeşim ya neden sizler araştırmacı degilsiniz bu kızları anlamıyorum ben hem beraber oluyosunuz sorada yok beraber olduktan sora kanamam geldi yok hamileyken kanma olurmu olmaz hamileyken adet görmessin sadece normal kahveringi bi akıntı gelir bazende gerçekten hamile olup düşük tehlikesi geçiren baynlarda kanama olur lütfen böyle şeyleri araştırın kitaplar var internet var araştır ondan sora beraber ol beraber olacaksanda teredütte düşecegine dogum kontrol hapı kullan bu işi yapan kızlara diyorum çok istiyosanız ilişki kurmayı erkek arkadaşlarınızla ve hamile kalmaktan korkuyorsanız korunun arkadaşlar sora ah ben hamile kaldım yada şüphem var ne olacak beni kurtarın yaparken bizemi sordunuz erkelere sora suçu atarsınız hamile kaldım beni al almazlar kızlar sizi istisnalar kaydeyi bozmaz siz siz olun korunun yazık etmeyin o ceninlere

• Üstüne görme var.Adetiniz bir hafta geçiktikten sonra test yapılabilir.Madem istemiyorsunuz korunun yahu korunamıyorsanız şeyinize sahip çıkın.

Yükleniyor...