16 yaşındaki bir kızın cinsellik yaşaması ne kadar saçma, erken değil mi?

Bugün kardeşimle arkadaşının konuşmasına şahit oldum.Arkadaşı böyle bir durum yaşamış ve kardeşime anlatıyodu.Şok oldum açıkçası ben 19 yaşındayım yani büyük konuşmayı sevmem ama bu konuda böyle asla evlenmeden kimseyle birlikte olmam.Sizce 16 yaş çok erken değilmi ?


0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

  • 16 Yaş , anatomik olarak da bilgi ve gelişim olarak da çocuk düzeyidir. Özentilikle ya da ailenin gevşek kontrolü yüzünden heyecan olsun diye girilen işlerden biridir cinsellik ama , sonucu da ağır olur. Kızın hamile kalması ama çocuk doğuracak yapıya sahip gelişimde olmaması bir dert, ailenin bu durumda göstereceği tepki başka bir dert, bu çocuğun hayatının kararması da en büyük dert.

    O kıza eğer laf anlıyorsa sıkı bir ihtar çekmek gerek , çünki bazen sırf hava olsun diye uyduruyorlar ve özenmelere sebep oluyorlar. Ya da gerçektir, tilkilerin eline düşmüştür, tilkilerin en çok yaptığı ise kızı tuketip baska kıza gecmektir.

    Kardeşini daha sağlam bir ihtarla bu her kimse ilişkisini kesmesini söylemen gerek. Kurunun yanında bir gün yaş da yanar ve biraz da bunun nerelere gittiği naptığı konusunu da bir gözden geçir derim .

    1|0