16 yaşındaki bir kızın cinsellik yaşaması ne kadar saçma, erken değil mi?

Bugün kardeşimle arkadaşının konuşmasına şahit oldum.Arkadaşı böyle bir durum yaşamış ve kardeşime anlatıyodu.Şok oldum açıkçası ben 19 yaşındayım yani büyük konuşmayı sevmem ama bu konuda böyle asla evlenmeden kimseyle birlikte olmam.Sizce 16 yaş çok erken değilmi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 16 Yaş , anatomik olarak da bilgi ve gelişim olarak da çocuk düzeyidir. Özentilikle ya da ailenin gevşek kontrolü yüzünden heyecan olsun diye girilen işlerden biridir cinsellik ama , sonucu da ağır olur. Kızın hamile kalması ama çocuk doğuracak yapıya sahip gelişimde olmaması bir dert, ailenin bu durumda göstereceği tepki başka bir dert, bu çocuğun hayatının kararması da en büyük dert. O kıza eğer laf anlıyorsa sıkı bir ihtar çekmek gerek , çünki bazen sırf hava olsun diye uyduruyorlar ve özenmelere sebep oluyorlar. Ya da gerçektir, tilkilerin eline düşmüştür, tilkilerin en çok yaptığı ise kızı tuketip baska kıza gecmektir. Kardeşini daha sağlam bir ihtarla bu her kimse ilişkisini kesmesini söylemen gerek. Kurunun yanında bir gün yaş da yanar ve biraz da bunun nerelere gittiği naptığı konusunu da bir gözden geçir derim .

Erkekler Ne Diyor 10

• 17 yaşındayım arkadaşım içki içince kendinden geçiyor yazlıkcı.Yazın gelince kafaları bulcaz sonra sahilde hobaaaa

• evlenmeden erken bence

• kime ne anlatacaksın ki düşünsene bırak yapmayı artık anlatmaktan dahi utanmıyorlar

• maalesef olaylar çok cabuk gelişiyor şimdiki gençlerde...

• Kız ailesinden cinsel eğitim almışsa, korunma yöntemlerini uygulayabilecek kadar olgunsa, problem değil, çünkü bünyeden bünyeye değişir gelişim hızı, kimisi 16 da delirir kimi 25 olur canı istemez, hormonel bir durum, bunu yasaklamak yerine cinsel eğitim verilmeli

• 13 - 14 yaşında kadar düştü bekaret bozulması ...

• malesef o yaştan erken bile afedersin kendini satan kızlar var. insan konuştuğu kişileri iyi seçmeli

• kardeşini uzak tut ondan

• Erken ama 16 yaşına kadar hatta daha aşağılara bile inmiş durumda cinsellik.

• bence de erken

Kızlar Ne Diyor 4

• çok erken ve cok kötü.

• erken tabiki aklı başı fikirleri yerinde olmayan insan cinsellik yaşamamalı ki bu da 20 yaştan sonra olur

• çok çok erken bir yaş daha neyin ne olduğunu bilemeden kendilerini tanımadan cinselliği yaşamaları

• erken korunamaz bile onla olan adam kac oda belisiz

Yükleniyor...