Ağza boşalmayla ilgili bazı sorularım var. Deneyimleyenler cevaplayabilir mi?

Gizli Üye
Daha önce hiçbir kadının ağzına boşaldınız mı ya da sizi ağzınıza boşalan bir erkek oldu mu?
Bunu deneyimlemek istiyorum. Ama bazı sorularım olacak.
1. Tadı çok mu kötü? Mide bulandırıcı mı? Hemen ağzınıza alnca kusuyor musunuz, yoksa boşaldıktan sonra tükürünce o bulantı geçiyor mu?
2. Erkekler böyle bir durumda ne hisseder? Kadın kusarsa utanır mısınız? Ya da ağzına boşaldıktan sonra gidip tükürse, dişlerini fırçalasa bile öpüşmekten çekinir misiniz?
Ağza boşalmayla ilgili bazı sorularım var. Deneyimleyenler cevaplayabilir mi?