• Sor
  • Bence

Kızlar penis seviyor musunuz?

merak ettim bazıları sadece zevk alıp almamaya bakıyor ama şekli falan hoşunuza gider mi mesela ben seviyorum başını falan öpesim geliyor.bizim kukumuz dışından bakınca güzel yanakları kapalıyken ama açık olunca çirkin bence :(

Güncellemeler:
Kategori cinsellik ne bekliyordunuz bu ikiyüzlülüğünüz kime ?erkekler penis boyunu kadınlar vajina çeşitlerini tartışırlarken sorun yok seviyo musunuz diyince mi oldu.bi gidin ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Her penis estetik değil...Ama dolgun, damarlı ve büyük bir penis, hele ki sertse bence bir sanat eseri.

• kesinlikle sanat eseri...

• Öncekileri Göster
    • :P:P:P:P

• damarlı olması ve rengi ilgimi çekmişti =)) ben seviyorum valla.

Erkekler Ne Diyor 8

• bazıları yorumda batmış. sevmediyseniz cevap vermeyin gençler

• Allah akıl versin ne diyeyim yaa

• bu konuya bu güzel yorumları yapan kızlar gibi kızlardan nerde bulunuyorrr. bana neden rastlamıyor arkadaşşş :(

• ilgi çeken bi yanın yok demekki .d

• Öncekileri Göster
    • boşver o zaman iyiya görmemişine denk gelirsin evlenince sever seninkide :)))

• :( :( ...!

• Fakesin sen fake. Yürü git burdan. Pis sapık.

• yok kukunuz da herşeyiyle güzel. bakmasını ve bakınca da görmesini bileceksin.

• bana içi pek estetik gelmiyor o yüzden çok açmam bacaklarımı kapalı dururken daha iyi

• Öncekileri Göster
    • ayy benmkide utandı kızardı yanakları bak .d

• çok hoş espiri. sevin sevgiye ihtiyacı var.

• yahu yorum yapan bayan arkadaşlar kaç erkekle o işi yaptınızda incesi kötü kalını iyi kısası kötü uzunu iyi falan gibi birde benim başıma çok geldi diyen bayan arkadaşlara söylüyorum marifet herkesle yatmak veya herkesin şeyinin adına bakmak değil marifet 1 tane olsun ölene kadar senin olsun ben türk örf ve adetinde bunu bilir bunu derim sen nerede yaşıon bilemedim !

• alakasız yorum.marifet yada hayata bakış açısını sormadım kimsenin.Senin adetlerin ya da inandığın din onu gerektirir anlarım sende saygı duy nerede yaşadığımı bilmesine gerek yok kimsenin.Konunun tek eşlilik ya da Türklüğe bağlanacak bir yanı yok soru açık.

• Öncekileri Göster
    • isteyebilirsin.siz erkekler de en güzelini istiyorsunuz zaten su damlası orta boy göğüs çıkık yuvarlak kalça vs.ee bende bunlar var bende ona göre isterim.neden tartışıyorsunki benimle bunu olması gerekeni istiyoruz kimse eğik 10 cm penis bna yeter demezki:)

• tercih tabiiki de senin ben tercihlere karışmam,
      sende o vücut ölçülerinin olduğunu düşünmüyorum ve de yanlış düşündüğünü düşünüyorum ...

• sevgilim öylesine seviyor ki sık sık önümde eğilip ağzına alır yalar.çiş yaparken bile tutuyor düşün yani.birçok şeyi penisime sürüp yiyor dondurma,reçel vs.

• O sana olan sevgisinden dolayı öyle emin ol.

• seviyorlar tabi sevmezlermi

Kızlar Ne Diyor 8

• Ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız :)

• evet hastasıyız anlarsın :D

• Ben sevgilimin penisini sevişme esnasında yalamak yerine öpmek geliyor içimden yanağıma falan sürmek geliyor başına küçük öpücükler kondurmak geliyor.Bi nevi aşk bu da işte.

• aynen gelde anlat sapık bile dediler sevdiğimin organı o da ya tıpkı eli gibi ama penis daha güzel tbi.d

• bence ne vajina ne de penis estetik değil.. Ama tabi iş cinsel ilişkiye gelince ilahlaşıyorlar bir anda

• Çoooooooooooooooooooooooooooooooooookkk yerim ben onuuu

• Sevgiliminkine aşığım resmen şekli şemali çok yerinde testisleri olsun falan ağzım sulandı.

• cok basima geldi dis görünüsüne kanip soyundukta sonra kusu cirkin gelen ve oraldad bile agzimi doyurmayan itici oluyo ya otomatikmen sogudum o an görünce

• :)))))))))))))) :P

• Öncekileri Göster
    • bu arada yorumum soran kişiye.. ;)

• ya şuna penisim küçük demiyorsunuzda bik bik ötüyorsunuz eski 20 cm sende olsa tattırınca anlardın neden sevdiğimizi şimdi nerden anlayacaksın ;)

• seviyorum hem de çok. ben de öpüyorum

• aferin canım devam :P

Yükleniyor...