Kızlar penis seviyor musunuz?

merak ettim bazıları sadece zevk alıp almamaya bakıyor ama şekli falan hoşunuza gider mi mesela ben seviyorum başını falan öpesim geliyor.bizim kukumuz dışından bakınca güzel yanakları kapalıyken ama açık olunca çirkin bence :(

Güncellemeler:
Kategori cinsellik ne bekliyordunuz bu ikiyüzlülüğünüz kime ?erkekler penis boyunu kadınlar vajina çeşitlerini tartışırlarken sorun yok seviyo musunuz diyince mi oldu.bi gidin ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her penis estetik değil...

Ama dolgun, damarlı ve büyük bir penis, hele ki sertse bence bir sanat eseri.

• damarlı olması ve rengi ilgimi çekmişti =)) ben seviyorum valla.

• :P:P:P:P

• :DD ne yazık ki imageshack'a eklenmiyor penis fotosu... siliniyor. yaşı 17 bu arada :DD. daha ergen

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• bazıları yorumda batmış. sevmediyseniz cevap vermeyin gençler

• sevgilim öylesine seviyor ki sık sık önümde eğilip ağzına alır yalar.çiş yaparken bile tutuyor düşün yani.birçok şeyi penisime sürüp yiyor dondurma,reçel vs.

• O sana olan sevgisinden dolayı öyle emin ol.

• seviyorlar tabi sevmezlermi

• yahu yorum yapan bayan arkadaşlar kaç erkekle o işi yaptınızda incesi kötü kalını iyi kısası kötü uzunu iyi falan gibi birde benim başıma çok geldi diyen bayan arkadaşlara söylüyorum marifet herkesle yatmak veya herkesin şeyinin adına bakmak değil

marifet 1 tane olsun ölene kadar senin olsun ben türk örf ve adetinde bunu bilir bunu derim sen nerede yaşıon bilemedim !

• tercih tabiiki de senin ben tercihlere karışmam,

sende o vücut ölçülerinin olduğunu düşünmüyorum ve de yanlış düşündüğünü düşünüyorum ...

• isteyebilirsin.siz erkekler de en güzelini istiyorsunuz zaten su damlası orta boy göğüs çıkık yuvarlak kalça vs.ee bende bunlar var bende ona göre isterim.neden tartışıyorsunki benimle bunu olması gerekeni istiyoruz kimse eğik 10 cm penis bna yeter demezki:)

• ' bildiğin gibi yazacaktım pardon '

benim burda takıldığım konu penis şekliyle ne yapacaksın her defasında tablodan resimmi ? penisi en iyi biçimde kullanıpta performans almaktır , bahsettiğin gibi penisi olupta kullanamayınca ne olacak o zaman ne yapacaksın ... hem sen penisin büyüklük ve küçüklüğünü konuşuyorsun benim açımdan bu konunun sizin tarafıda var penisleri büyük ve kalın istiyorsanız bende bunu isteyen bayandan her defasında taze sarkmamış bozulmamış bir vajina isteme hakkı buluyorum

• Öncekileri Göster
  • bu konuya bu güzel yorumları yapan kızlar gibi kızlardan nerde bulunuyorrr. bana neden rastlamıyor arkadaşşş :(

• :( :( ...!

• boşver o zaman iyiya görmemişine denk gelirsin evlenince sever seninkide :)))

• emin ol düşündüğün gibi değil, hatta tam aksine ama burda cevabını yazamam... :D

• Öncekileri Göster
  • yok kukunuz da herşeyiyle güzel. bakmasını ve bakınca da görmesini bileceksin.

• çok hoş espiri. sevin sevgiye ihtiyacı var.

• ayy benmkide utandı kızardı yanakları bak .d

• erekte olmadan belki öyle görüyorsunuzdur. o kukunun sessiz suskun üzgün halidir. sevgiye ihtiyacı olduğundan suratı asıktır elbet. sevmeye başladıkça ilgi gördükçe o da gülümsemeye başlar. yüzüne can gelir hatta biraz mahçup yanakları pembeleşir. siz kukuyu anlamamışsınız. onu sevmesini bilieceksin. o her an güzeldir

• Öncekileri Göster
  • Allah akıl versin ne diyeyim yaa

• Fakesin sen fake. Yürü git burdan. Pis sapık.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben sevgilimin penisini sevişme esnasında yalamak yerine öpmek geliyor içimden yanağıma falan sürmek geliyor başına küçük öpücükler kondurmak geliyor.

Bi nevi aşk bu da işte.

• aynen gelde anlat sapık bile dediler sevdiğimin organı o da ya tıpkı eli gibi ama penis daha güzel tbi.d

• Ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız :)

• Çoooooooooooooooooooooooooooooooooookkk yerim ben onuuu

• Sevgiliminkine aşığım resmen şekli şemali çok yerinde testisleri olsun falan ağzım sulandı.

• evet hastasıyız anlarsın :D

• cok basima geldi dis görünüsüne kanip soyundukta sonra kusu cirkin gelen ve oraldad bile agzimi doyurmayan itici oluyo ya otomatikmen sogudum o an görünce

• ya şuna penisim küçük demiyorsunuzda bik bik ötüyorsunuz eski 20 cm sende olsa tattırınca anlardın neden sevdiğimizi şimdi nerden anlayacaksın ;)

• bu arada yorumum soran kişiye.. ;)

• ulen sanki hep hayatında 20 cm yemişte gelmiş burda konuşuyor tövbe yaa.. :) Yavrum önemli olan kuyunun derinliği değil ipin uzunluğu.. Sarkık dudaklarından sen sorumlusun ;)

• Öncekileri Göster
  • seviyorum hem de çok. ben de öpüyorum

• aferin canım devam :P

• bence ne vajina ne de penis estetik değil.. Ama tabi iş cinsel ilişkiye gelince ilahlaşıyorlar bir anda

Yükleniyor...