• Sor
  • Bence

Banyoda sevişmek nasıldır?

seks için mekanlar önemlidir.banyoda seks yapmakla ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• şu oturaklı, yayla gibi küvetlerden mevcut değilse ya da en azından kaymayan bir paspas, pek de girişmemek lazım. malum, işin ucunda fantazi yapalım derken çanağı kırmak da var. ha bir de su vajen sıvısının yapısını bozduğundan kadında kuruluk sebebi olabilir, bu da göz önünde bulundurulmalı.

• başka işiniz miyok işiniz gücünüz sex ben anlamıyorum bu bayanları...

• Öncekileri Göster
    • Güldüm.

• enterasan

Kızlar Ne Diyor 7

• 40 derecenın altında olması sart :)

• neden 40 derece.:))

• Öncekileri Göster
    • o kadar sıcak ınsanı gevsetmez erıtır seks yapma ıstegını dusurur

• galiba haklısın geçen gün benim ondan öyle olduuuu haaaaaa şimdi çözdümmm:)))

• ayna olan heryerde sevişmek güzeldir:)

• çok doğru :D

• evvveeett...:))))

• bayanlar aynaları sever sonucta.özellikle sevişirken.kendi p*rno filmini izlemek gibi:)

• denge olayını çözen herkes çok zevk alır :D))) ama denge şart.

• denge sağlamakta şehvetle beraber zor olsa gerek dimi:)

• Öncekileri Göster
    • dehşet ve şehvet ikiside sakıncalı en iyiisi baretini giyip giriceksin o zaman :D

• ilahi elisss güldürdün beni.manyak şeyy:)

• çok ses çıkıo

• mesela ne tür sesler :)

• Öncekileri Göster
    • hayır olamaz yaa :)

• yani evde insan varken yapılmaz elbette...

• çok harika mükemmel ötesi birşey muhakkak denemenizi tavsiye ederimm :))))))

• günn içinde yaşanması normal yaşanmaması anormal olan bir durum

• yani hergün mutlaka olmalı diyorsun öylemi :)

• birlikte yapılan her duşta..her yatağa girince oluyoda her duşa girince niye olmasın

• enerji devam ettiği sürece haklıısn neden olmasın.

• Ben çok zevkli olacağını düşünüyorum:)

• öyle zaten...

Erkekler Ne Diyor 15

• küvet varsa olur, yoksa adamın ağzına su kaçıyor, ne öptüğünden anlıyorsun ne... neyse

• Mutfaktan daha iyi :)güzel bir hayaldir sevgilimle veyahut eşimle küvet keyfi :) oldukça hoş.

• ayakta olmuyorjakuzi olacak içi geniş

• kesinlik denenmesi gereken ilaveten sık sık tekrarlanması gereken şimdi bile beni tahrik eden bir durum

• Denizden çıkardığın kocaman ve sıcacık bir deniz anasına sarıldığını, ellerinin arasından kaydırdığını düşün.. Ayaklarınızın da sabunlu olmamasına dikkat edin.

• iyidir hostur, sicak ve soguk suyla sabunun kullanim alanlari acisindan eglencesi boldur ancak dikkat etmen gereken 3 nokta var...1-dus zemini kaygan olmasin,kopuklerden dusup de kizla ucusa gecme2-hadi ucusa gectin, duserken kizin sacina hamle yapma refleksle3-hadi hamle yapacaksin,saci cit cit olmayan sec ki, kopup elinde kalmasin, hem o citcit parasini kiz sana kakalamaya calisir hem de kafandaki dikislere somurtursun uzun sure

• alternatifler arasında olmalı ve iyidir diyorum...

• elbette güzeldir...aslında sex değişik mekanlarda daha güzeldir...

• yağmurda çıplak koşmak gibi bişey

• hahahah...çok güldüm bak buna... :))

• bazen dışarıda bile kendimizi frenlemekde zorlanıyoruz,evin içinde nerde olursa olsun farketmiyor,birbirimizi bu kadar isterken mekanın ne önemi var,halka açık olmasın yeter...

• çok farklı ve keyifli oluyor... :))

• denedin yani aşkadamı öylemi.tavsiye edersin yani

• Öncekileri Göster
    • yine canın çekti demekki :))

• sanırım :))

• Su sesiyle birleşince çıkan ses beni çok tahrik eder.

• Siz daha denemediniz mi?En kısa zamanda deneyin ve o zevki yaşayın...

• Evet güzeldir...Lavaboda, partnerin yüzü aynaya dönük, sende onun arkasında, gidip gelirken..Yada duş esnasında..partnerin üzerinize su damlaları düşerlen bir beden olmak...Off off

• Çok güzel ama banyo geniş olmalı bide banyo sıcak olmalı bayanlar genelde üşürler o açıdan bide kayıp kafa göz dağıtmayın. :)) yani şartlar ve imkanlar güzel olursa çok güzel oluyor bir çok kere denedim hatta bir keresinde otelin banyosunda denedim suyu bol bol kullandım :)

Yükleniyor...