Selam arkadaşlar, evliyim ve sorum içerikte.

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar, sizlere sorum olacaktı, nasıl anlatılır bilemiyorum ama çok detaya girmeden yazmak istiyorum. Eşim her anlamda ilkim. Beraberken öğrendim cinselliği.

Eşim sert sexden hoşlanıyor. Bende aslında bu durumdan rahatsız değilim. O esnada canımın yanmasına belkide alışdım veya onun gibi normal gelmeye başladı.Hatta sert olmadımı hiç bir şey hissetmiyorum. Acı olmaması gereklimi aslında beraberliklerde? Acı ve sex bu kadar iç içemidir? Ben diğer türlü olamıyorum bile. Aslında öğrenmek istediğim bu, yoksa ilişkiyi sergilemek değil amacım, anlaşılabilsin diye kısmen yazdım.

Teşekkürler.
Selam arkadaşlar, evliyim ve sorum içerikte.