Dün nişanlımla biraz yakınlaştık yardıma ihtiyacım var arkadaşlar?

Gizli Üye
Nişanlımla dün biraz ileri gittik. Öpüştük seviştik ama cinsel birleşme olmadı. O beni rahatlattı bende onu. Ben 2 kez o 3 kez. Duşlarımızı aldık. Her hangi bir kan ya da kanama olmadı. Olsa parmağıma elime gelirdi. Kan adına hiç bişi yok olmadı. Sonra oturduk 30-45 dk zaman geçti wc ye gitmek istedi. Döndüğünde peçeteyle sildim çok az kan vardı dedi. Şaşırdık çünkü hiç bişi yapmadık. Parmağımı içine sokmadım sadece klistoris i uyardım. Yoğun bir şekilde ıslaklık vardı.

Tekrar gitti evet var dedi. Peçeteyi sordum wc ye attım dedi. Tamam dedim.

Acaba erken mi geldi dedi hasta mı oldum ki dedi. Bilmiyorum dedim. 15 gün önce hasta olmuştu en son. Erken gelmemesi gerek dedi böyle olmazdı hiç dedi.

Eve gitti ped taktı akşam yine kanama olmuş ama çok yoğun bir şekilde değil.

Sabah kalkmış yine varmış.

Şuanda da ara ara olduğunu söylüyor.

Ama ben cinsel anlamda bir şey yapmadığımdan eminim. Acaba gerçekten erken gelmiş olabilir mi hastalığı ya da ne olabilir.

Fikirlerinizi düşüncelerinizi seviyeli bir şekilde paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden yorumlayan fikir veren herkese çok teşekkür ediyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Aynı durumun bir arkadaşının başına geldiğini söyledi. Onlarda doktora gitmişler bir şey olmamış demiş dedi. Ama ilk gece de daha önceden bozuk olduğu oraya çıkmış dedi.
Güncellemeler
+1 yıl
Yani doktor bir şey olmamış dese de olmuş demeye getirdi.
Dün nişanlımla biraz yakınlaştık yardıma ihtiyacım var arkadaşlar?