• Sor
  • Bence

Dominant kadın nasıl anlaşılır?

anlamıyorum etrafta bu kadar köle olmak için can atan hemcinslerim varken neden bu dominant sahibe kadınlar hep geri adım atarlar ya da nerede bunlar bunu anlamamışımdır... peki şimdi soruyorum bu kendini patroniçe gören kadınlar neden bu kadar geri çekerler kendilerini amaç bir erkeğe hükmetmekse daha ne istersiniz bir erkekten bunu anlamış değilim...hayatımda bikere yaşadım bu duyguyu ama gerçekten Türkiye'de bu konu biraz gizli ya da geri kalmış sayılır bunların bir topluluğu var mıdır varsa nerdedir ve nasıl anlarız dominant sadist bir kadını?

Güncellemeler:
?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kadinlar köle istemezler cünkü adam gibi bir adam isterler yaninda.adam olmakta maco olmak anlamina gelmiyor.tabiki bir erkek erkeksi olacaktir cekici olmak icin bence. ama sirf du degildir bir erkegi cekici yapan.kadinlarin aradigi güveni verebilirse ayni zamanda merhametli ve dürüst ise sorun olmaz.kisaca insani bir erkek olmali...iki insanda birbirinin degerini bilecek..birde genelde erkekler degil bir iliskide genelde kadin köle durumuna düser..ne yazikki..bunu kendini kücümsedigi icin yapmaz erkegini sevdigi icin yapar.neyse kimseye dilemem bu durumu :) birbirinizi sevin ve sayin bukadar

• yorum müthiş güzel...+1

• Öncekileri Göster
    • bence bukadar kısıtlamamak lazım kendimizi

• Kuzum o zaman ben kadın değilim :).

Kızlar Ne Diyor 3

• sertse anlaşılır

• Topluluk derken internetteki platformlardan bahsediyorsan birkaç yer verebilirim. Lakin eski tadı, tuzu yok.

• işte biraz olsun gerçekçi olmasını istiyorum yani öyle tadı tuzu bitmiş bir topluluk istemiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

• Öncekileri Göster
    • tamam teşekkür ederim

• bildiğimiz forumlarmı bunlar

Erkekler Ne Diyor 2

• bahsettiğin gibi topluluklar var forumlar..,internet siteleri...ama aradığını orada bulabilmen biraz güç lakin her şey artık ticarete dökülmüş durumda,para karşılığı dominantlık yapan onlarca kadın tanıyorum.ama bence bu,bu kadar basitçe yaşanmayacak kadar değerli !

• ah be kardeşim! dominantkadinbulmakistiyorum.çom :) acizlikte son nokta!

Yükleniyor...