Hamileyim vücudum çok hassas her yanım ağrıyor peki cinselliği napıcaz?

Gizli Üye
belim, kasıklarım, göğüslerim ağrıyor çok hassaslaştı hani dokunsalar ağrıcak gibi 3 haftalık hamileyim eşim yaklamaya çalışınca gerçekten her yerim sızlıyor oda bu halimi görünce bırakıyor ama hep böyle devam edemez geçer dimi doktor geçer dedi ama hala devam ediyor eşime üzülüyorum ne yapsam ben de onu istiyorum ama böyle ağrılarım olunca hevesim kaçıyor sadece uyumal istiyorum :(((
Hamileyim vücudum çok hassas her yanım ağrıyor peki cinselliği napıcaz?