Seks aletleri, oyuncakları alıyor musunuz nerede alırsınız? Çekinir misiniz?

Nerelerden alıyorsunuz? Çekinceniz oluyor musunuz? Prezarvatif alırken utanır mısınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu tür yerelere s*eksshop lara gittiğim oldu, tabi çok sık değil. Yılda bir veya iki kez ve açıkçası ilk gittiğim de çok çekiniyordum ama sonrasında çok doğal ve normal gelmeye başladı.Bu tür yerle bir şeyler almak için değil, daha çok bakmak için gittiğim oldu. Bugüne kadar da aldığım azdırıcı, istek arttırıcı damlalar oldu.

• işe yaradı mı?

• Evet ama öyle kullanıldığında etki etmiyor. Etkinin oluşması için sevişmeye başlamalısınız. Kadında sevişme anındaki o vajinada ki istekliliği arttırıyor ama bir şeyler olması için olay gene sizin ikna yeteneğinize kalıyor.

• Bende sadece bakmak için girdim. Aslında utanılacak birşey yok. Neden utanmış olacaksın ki?

Erkekler Ne Diyor 21

• neden utanıyım ki?parasıyla değil mi?

• hali hazırda almış bulunan segili buluyorum derdim kalmıyor :D

• Genelde netten sipariş veririm, pek de bir çekincem olmaz...

• utanmama oyuncakta almam. adı üstünde oyuncak biz çocuk değiliz.

• hiç birini kullanmıyorum ama alınkende utanman.

• bir kere almıştım, kargoyla gelmişti, ama direk sexshop a gitsem utanırdım herhalde :)

• Hiç almadım ama alırsam prezarvatif alırım sadece o da bakkalda bile satılıyor nerdeyse

• internetten sipariş veriyorum

• ben aldım, eski sevgilime plastik penis almıştım. ben yokken idare etsin diye :) yok bunda utanma olmaz!

• çarşıda Erotik Shop var :D ordan alıyorum genelde

• satıcısı en yakın arkadaşım ne utanacağım

• kjsdbkjbgd

• internetten alabilirsinz.

• almayı mı düşünüyorsun?

• hayır merak ediyorum

• almam kullanmam

• almam utanmam

• seks aletleri, oyuncakları hiç almadım, almamda sanırım.. okey alırken utanmam, aslında pek okey kullanma taraftarıda değilim.. et ete değmeli aga

• link burdan almanı öneririm

• ee satın aldığında kargoyla gelirken paketten ne olduğu belli olmuyomu?

• kapalı kutu sıkıntı yok

• ben buradan sevgilime dekolteli pembe kilot aldım gecekden muhteşem . giyinende, çıkaranda çok keyif alıp, mutlu oluyor . :D

• bir kaç sevgilime almıştım ...

• aldıgım tek oyuncak son zamanlarda Hot Wheels setlerı

• Almıyorum. Alacak olsam çekinmem. Prezervatif kullanmıyorum.

• Daha önce almadım ama alırken de utanmam :D

• Sex aletleri değil de ben p*rno CD falan satıyordum kızlara. Pek de utandıklarını söyleyemem :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet Elbette Alırım.Seks Oyuncakları ve vibratör gibi ürünleri link Kelepçe kırbaç için link ve link Erotik giysiler için link hem hızlı hem gizli hemde güvenli oluyor.Alıyorum, hiçkimse aramıyor, hiçbir reklam mesajı filanda yok, ertesi günde yurtiçi kargo geliyor eve, içinde ne var, evrak yazıyor :)))öylesine gizliki :)))Sorunsuz alışverişler yaşattıkları için SeksiGiyim.Com ve FantaziElbiseler.Com a teşekkür ediyorum.

• satıcısı en yakın arkadaşım ne utanacağım

• Prezarvatif alırken neden utanayım? Diğerlerini internetten sipariş ederim:)

• almıyıyorum , sapıklık olarak görüyorum şahsen

• Yalan söylemem,tabiki merak ediyor insan,denemek istiyor bazılarını.Gidip alamam çünkü utanırım,internettende alamam çünkü kargoyla eve geliyor,evdekiler ne bu derse nolcak?Ama yalnız yaşayan bir arkadaşım var,o hallediyor sağolsun.

• arkadaşınamı aldırıyorsun

• Kargo şubesinden alınacaktır diye yaz bacım oradan al sende..

Yükleniyor...