Bir erkek nasıl boşaltılır

bir erkek nasıl boşaltılır mesajla yardım edin.bunu yapmak zorunda olmadığımı biliyorum ama mesajlaşıyoruz şuan kızmaya başladı

Güncellemeler:
küstü konuşmuyoruz zaten

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Boşalmayan top olsun ehehehe diye mesaj at

• The world's best retry :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Eğer olayı yaşıyormuş gibi konuşur anlatırsan olabilir diye düşünüyorum. Ancak bence doğalı yanyana birlikte olmaktır. Eğer uzaktaysa bu tür şeylere gerek yok diye düşünüyorum. Boşalacak bir sürü şey bulabilir. Fotoğraf, film gibi .

• kardeş süt sağmıyorsun sonuçta

bu nasıl soru ?

36-45 yaş aralığında birisin.bugüne kadar öğrenmedinmi ? yada hiç duymadınmı ?

• erkeyin kuracağı hayale bağlı

seni soyacak banyoya atıcak

sende sözlerin cinsellik doluysa

anında biter

• hahaha :D eliyle idare etsin boşverin :D

• Onu hayal et ve onu iste arzula ona yapmak istediklerini söyle çekinme kesinlikle ve ondan çok onunkiyle ilgilen

• Vitesi boşa alınca kesin boşalır :)

• Cok basit. Bir erkege azdirici seyler soyle oda ceksin bosalir.

• bu yaşa kadar bir şey öğrenemediysen "boş"ver gitsin... mesajla boşalma mı olurmuş erkek görseldir öyle mesajla falan olmaz sesle bile çok zor olur ya neyse...

• Bas parmagini bogazina soksun iki dakkada mide bombos olur...

• fızıksel temas lazım mesajla bosalırmı bır ınsan

• sevişirken olacakları mesajla yaz mesajla seviş

• Eliyle şey yapacak ve boşalacak. Eliyle şey yapmazsa şeyiyle şey yapacak. Şeyiyle bişey yapmadan boşalamaz ve bu mastürbasyon ile en kısa süreni 30 saniyede yapılabilecek birşey.

• 3 kere boşol boşol boşol yaz gönder

• boşal yaz 2222 gönder erkek hunharca boşalsın :D

• noktalarla vajina resmi yap gönder onu seyetsin

• Mesajla degil ama masajla olur bu is

• onu tahrik eden sözler söle

• kızım ne uğraşıyorsun. nasıl boşalıyorsa boşalsın. miktirsin gitsin. sen onun sex kölesimisin. boşaltmadın diye kızan dü...bük alsın elini si...sin

• penisini ağzna almak istediğini söyle anında boşalır

• bosol bosol bosol

• neden kızıyoki bence sacma yani illa onu bosaltacaksn die bişimi var biraz garip geldi.. ama etkilemeye calış belki olur.

• Senin eleman kafadan kontak galiba mesajla boşalmamı olur birde kızıyomuş erkekliğini yesinler onun :D

• Salla gitsin ya eziklik varya şu cinsellik yüzünden hatununu üzmek başka bi açıklaması yok yani :D

• biraz öyle gibi.

Kızlar Ne Diyor 1

• boşal boşal boşal yaz 3 kere boşalır

Yükleniyor...