Bir kadın nelerden tahrik olur ?

Erkeklere bakıp da, "işte evet, bu onda var" dedikleri özellikler neler?

Güncellemeler:
ne demiş? kaçardım herhalde

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• e feriştah yenge zamanında hepimiz adına açıklamıştı bunları zaten:))

• edeleli.. :))

• Öncekileri Göster
    • İyinin kralı diyelim kralı.. :))

• oy oy oy, teşekkür ederim o zaman:)

Kızlar Ne Diyor 5

• kararlı olmalı

• sevmesi, aşık olması yeterli :)

• Kadinina gore degisir.Mesela bir arkadasim var fistik ezmesi kokusunu duyunca tahrik oluyormus. Bazen ani hareketler heycan yaratir ve tahrik oluruz.Yani beklenmeyen durumlar.Mesela tisortunuzu karsimizda cikarmaniz gibi sicaktan bunalip.Veya cok alcak gonullu dususu olan erkek, keskin yuz hatlari gibi seyler de olabilir.Ama tamamen bunlar kadinin kafasindaki durumlardir.Cagiristirdigi seyler farkli olabilir...deneme yaniilma yontemini deneyin:)

• İ:)

• Valla kadınına ve kadının hormonlarına göre değişir o.Ben cinsel açıdan hiç bir erkekten tahrik olmam.Ama bazı kadınlar varki onlardan tahrik olmayan insan olamaz:))

• ben beni istediğini duyunca ya da bana dokununca ondan tahrik oluyorum bazen bakışları bile yetiyo.

Erkekler Ne Diyor 4

• kadın hoşlandığı erkek olursa zaten tahrik olur zorla bişey yaptıramazsın

• kadınına göre değişir. bu durum öncelikli olarak erkeğin dilinden sonra belinden geçer

• Kadının biri otobüse binmiş şoför tahrik olmuş. Neden? —Kadın paso gösteriyormuş.kadınlarınkide boyle bir şey ya da birden fazla nedenle olabilir. mesela gider boyunlarına küçük öpücükler kondurursun v.s .vs

• Bir kadın misafirliğe gidince hamile kalmış. Neden? Kapıya kadar geçirmişler.

Dur dur daha iyisi geliyor:

Bir kadın lahmacun yerken hamile kalmış. Neden? Şef çok acı koymuş.

• Anlamayanlar için söyleyeyim, "alemci"nin verdiği örnekle dalga geçiyorum yavaştan... =)

• ben ağırdan geçersem görürsün :)

• Kadın gördüğüyle değil, duyduğuyla tahrik olur..

• neler duymak ister:

erkeğin cüzdanını kabarık gösterecek bir iş,
      kadının gururunu okşayacak hoş sözler

• Öncekileri Göster
    • burası kişisel çıkarım yapma yeri değil ki yeğen, elbette genelleme yapıp cevap vereceğiz

• gokhan, benimle arkadas olur musun? :) bak ciddiyim ekleyecegim seni..abi senin maasallahin var..

Yükleniyor...