Evleneceğiniz insanın tecavüze uğraması sizin için sorun olur mu?

ve bunu size anlatamıyo sizi kaybedeceğinden korktuğu için evleniyosunuz bunu size gerdek gecesi söylüyo tepkiniz ne olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aynı durum başıma geldi. Kısaca belirtmek gerekirse vakit kaybetmeden karşınızdaki kişiye bu durumu söylemeniz gerekiyor.. Aksi halde bu durum iki taraf içinde yıkıcı olur..

Erkekler Ne Diyor 16

• öncelikle geçmiş olsun piskolojini tahmin ediyorum yada sen değilde yakınınsa sözlerim ona sen ona ilet , hayat insana her zaman gülmüyo helede kızsan şunu bil isterim kızlarımızın yüzde 60 ı küçükken taciz edilmiştir bunu o masum yüreklerine sindirmiş kimseye söyleyememişlerdir zamanı geldiğinde eşi olcak insana söylerler tavsiyem şudur uzun süre bekletilmemesi vakti geldiğinde söylenmeli gerdek gecesine kadar vakit çoktan geçmiş duyduğumda güvenim çoktan bitmiş olur ve evlilik biter .

• allaha sukur ne benım ne yakınım basına geldı meraktan sordum..

• Öncekileri Göster
    • neden mutlu oldun kı :)

• senin veya tanıdığının bu durumda olmadığı için sorunu okurken piskolojim sarsılmıştı ondan :)

• link tecavüze uğradım diyenlerden bazıları böyle oluyor

• :D:D:D:D:D:D:D:D

• acayip güldüm :))

• ne durumda uğradığı önemli nerde uğradığı

• onu yapanı bulup gerekenı yapmayı boynumun borcu sayarım

• gerdek gecesine kadar coktan anlarım neyin ne olduğunu..

• tecavüze uğradı diye ayrılacak değilim tabi ki ama daha önce söylemesi daha iyi.

• olur tabi son dakka söylerse özellikle

• Her ne olursa olsun, bunu gerdek gecesinde öğrenmek bir erkek için tam manasıyla bir yıkım olur... ama nasıl bir tepki göstereceğimi ben bile kestiremiyorum... belki bir süre sakinleşmek için tek başıma kalırım, belki de kendi kırgınlığımı unutup onun üzüntüsünü paylaşıp onunla birlikte ağlarım... ama duygusal değişimlere neden olur mu bilemem... bu durum büyük bir şok etkisi yaratır, o an kimin nasıl davranacağını kestiremezsin... o anda o evi terk eden de çıkabilir, seni kapının önüne koyan da... En doğrusu bunu daha öncesinde konuşmak... eğer seni gerçekten seviyorsa bu sebepten seni terk etmeyeceğini düşünüyorum...

• Tecavuzculerin ve cinsel istismarcilarin cok oldugu bir ulkede bunun bir bayanin basina gelme olasiligi hic az degil. Bu sekilde yalan soylerek sevgililerini ve eslerini kandiran kadinlarin sayisi da az degil. Bence bunu acik acik konusmali evlenecegi erkekle.. Eger gercekten seviyorsa bunu dert etmez. Aslinda bekarete onem veren birinin bunu kabullenmesi ve anlayisla karsilamasi cok zor. Ben olsaydim ona destek olur ve bunu sorun etmezdim.

• kendi adına soramadın mı soruyu ? bizde salağız kimse anlamadı senin bu durumda olduğunu :) yok canım ne sorunu olacak.bilerek başına gelmiş bişey değilki sonuçta.hadi bilerek olsa neyse ama bide seviyorsam hiç sorun değil.biraz aşın kendinizi ya :)

• basıma gelmedı allaha şükür meraktan sordum..

• tamam bakalım :)

• Daha önce söylemelisin. Doğru olan bu...

• GERDEK GECESİ SÖYLÜYOR İSE SAMİMİYETSİZ GELİR VE TEPKİM AĞIR OLUR

• kadın bilerek tecavüze uğraşamamışsa kadın erkeğe kuyruk sallamamışsa problem yok analarımızım bacılarımızın herkesin başına gelebilir ama kadın bir erkeğe cilve yaptıysa erkeği tahrik ettiyse o kadında eş olmaz ama zorla olmuşsaa ben onu sahiplenirim nikahınıda kıyarım hatta sevapta kazanırım tabi aşık olursam

• bırakır çeker giderdim evlilik sadece cinsellik değil aynı zamanda güvende gerekli böyle birşey saklanamaz bence dürüstçe söylemesi daha doğru olurdu

• kesinlikle!

• bence bunu yapma çok kötü sonuçlar doğurabilir

• çok kötü bişi

Kızlar Ne Diyor 7

• bu numaraları artık kmse yemıyor :) herkes o kadar bilinçliki aptal olan inanır tabi..

• Haklısın :D

• işin o yanı da var ama anlaşılır zaten

• önce söylemesi gerekir...o günü beklemek niye..açık söyleyim ben yutmam.

• Niye soruyorsun ki tabi ki hepsi için olur..

• Kandırma kendini.

• ne olursa olsun tam o gece söylemek sadece vebaldir, başka bir şey değil.. ve ben bunda bir kasıt ararım.. kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok!

• 1. malmi o neden gerdek gecesi soyluo?2. sevdiginin biri sana tecavüz edince bırakacağıni düşünecek kadar mal mısın ya da sevdiğin o kadar mal mı?

• önceden evet önceden söylmesi lazım , ama tecavüz yacpak bir şey yok , diktirmesi uygundur söylemese de olabilir , kasıt yok sonuçta .. ama çok zor durum

Yükleniyor...