Bekaret nedir? Bekaretin tanımını yapar mısınız?

Evet bu konu benim kafamı hep karıştırır. Cinsellik içermiyor admin sorumun yerini değiştirmezsen sevinirim. Ciddi ciddi soru soruyorum:) Bekaret... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Simdi soylemek istediklerimi yazsam siteden kovulurum epeyce uyari aldim cunku bu millet once bakireligi tanimlarken niye bakirelik bacak arasinda degil yok beyinde oburu cikar hayir ruhta der anlamam bakirelik vucudun heryerinde ruhundan tut afedersin g*tune kadar ben bakireyim sadece surtunuyoruz diyenler sen gel benim kulahima anlat tamam erkeklerin belli olacak bir izi yok ama kurani kerimde bunlar yazilir

zine eden bir kadin ancak zina eden bir erkekle evlenir zina eden bir erkekte ancak zina eden bir kadinla evlenir bu muminlere haram kilinmistir... Simdi gitsin iz kalirmi lann bakire kizmiyiz belli olsun desin bakalim ulan dallama belli olsa kac yazar olmasa kac yazar yemissin yiyecehin halti evlenecegin kizin namuslu olmasini mi bekliyorsun

bu dunyada herkes hakettigini alir benim dusuncem bu temiz kalmayi basarabilen adim gibi eminim kurani kerim yalan soyleyecek degil yaa temiz biriyle evlenir her halti yiyip ardindan bakirelik et parcasi degildir diyenelere de bisey demiyim ya bosver uzun oldu zaten

• :)) tskler

• :)