• Sor
  • Bence

Parmak yapısından kızlarda vajina yapısı araştırması

kızlarda parmak yapısına göre vajinalarının yapısını 30 yıllık bir ebe hemşire not alarak gözlemlerine dayanarak araştırma yapmış . bu araştırmaya göre kızların parmakları uzun ve ince ise vajinaları sarkık ve geniş , kısa ve güdük olan parmaklı kızlarda etli ve dar oldugunu . gözlemlerine göre tesbit etmiş. bu duruma katılan yada gercekden gözlemleyen erkek arkadaşlar, ve kızlarda bu araştırmaya göre parmaklarına bakıp. vajina karşılaştırması ile . bu araştırmayı teyit edip, dogrularmısınız . yada inanmazmısınız . ?

Güncellemeler:
haydin herkes parmak larına ve ... bakıyormu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• katiliyorum sıze gercekten oyle cok kısıde duydum ve gordum

• tsk :):) gül icin

• ben teşekkür ederim . ne demek en gercekci yanıt gibi geldi bana . eklerseniz memnun olurum . saygılar

Kızlar Ne Diyor 11

• saçma

• saçmaaaaaaaaaa

• bir daha söyleeeeeeeee

• bunu okuduktan sonra parmaklarıma baktım

• sen süpersin =) eee parmaklar nasıl =))

• Öncekileri Göster
    • kısa yumuşak

• bebek patigi gibi derler tarife uygun ozaman :))

• ebeye bak bebeklerin kukularını hafizaya atıp atıp istatistik yapmış.ebeye söyleyin artık ocak dışı !

• orada bebek yazmıyor . kadınlar dogururuken demekki yetişkin kadınlar . birde 30 senelik ebe hatıraları dırı kitap cıkarmış . o şimdi emekli :)))

• tombik parmaklıların uydurduğu tespit. memeleri de kesin dolgun ve diri oluyordur he.

• If you do not what you

• kxjndakbhbb sarkik miymis? tobe de.

• sarkıksa besmelemi cekecegiz :) neden tövbe diyecezki ...! isterseniz . cinsellik de bir arkadaş en iyi vajina hanisidir . diye vajina şekil tablosu vermiş . soruya bakar cevaplarsanız . tövbe mi yoksa maşallah mı diyecegiz tüm site karar verelim hadi bakalım :))

• Öncekileri Göster
    • ajwsjsfgufehjxmx biz tarife disiyiz :D. sacma sacma isler.

• MissVenus1 23 saat önce kxjndakbhbb ve Cevaplayan20 dakika önce ajwsjsfgufehjxmx size iade:)) terbiyem müsait olmadıgı için :))
      MissVenus1 23 saat önce kxjndakbhbb önce ajwsjsfgufehjxmx yazmış oldugunuz genetik şifreniz iade:)) terbiyem müsait olmadıgı için :))

• o ebenin ebesini... diyorum

• ebebnin ebebsinin parmakları güdükmüş :)))

• Öncekileri Göster
    • kendinize o kadarda haksızlık yapmayın . mutlaka güzel bir meziyetiniz vardır .

• güzel cevap

• mmmmm enteresan. ve benim için kesinlikle doğru

• Hahahaha :) Darwin Teorisini bu kadar merak etmezsiniz :)))

• darvininde burnu büyük derler dogrumu?

• Burnu yükseklerde olanın, götü yere değmezmiş. Konuyla pek alakalı olmasa da, şimdilik bununla idare et kardeş :DDD

• burnu büyük olana : götüde yere yakın olana tühhhh darvin terosine örenk :))) senle bunla sabaha kadar ider et birader :)))

• Ilginç bi konu üstüne ilginç bi araştırma :) ama doğru değil :)

• hem ilginç hemde dogru degil ne demek :)) araştırma . ne demek . dogruluk payı yüksek

• Çok saçma =). Parmaklarım uzun ve ince, vajinam da sarkık değil. hahaha sakık vajina ne ya? :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Abi bize böyle bilimsel şeylerle gelin ...bravo.Moderatörlük verilsin üyeye.

• Seks yasaklansın o raddeye geldim bu sitede:(

• burası sex yerimiki yasaklanacak :))9 senin gibiler idare ediyor burada işte :)))

• Çüş yani , bir de kafatası ölçülerini alsaydın , ebe hemşire 30 yıl bunları mı not almış... Ya da bu , insanlar da sevgililerinin bir yerini anlatsın diye bir zekice uydurma mı ? Benzer vakalar en son ikinci dünya savaşı esnasında alman doktorlar tarafından yahudilere yapılmış, bilmemne ölçülerinden ari ırk mı değilmi baya bir karar vermişler ...Bunun adı kafatası avcılığı ise, seninkine ne ad vermek gerek? Düzgün laflarla ölçüsel ayrımcılığa girdğinin farkında mısın özellikle mi yapıyorsun ?

• ebe hemşire 30 yıl ne görüyor . . her meslekte bitiminde kitap yazanlar araştırma gözlem yapanlar olamazmı ?

• Olamaz , bu zaten hem etik kurallara hem de yemine aykırı. Bunu yayınlaması mesleğinin bitişi demek olur, zaten 30 yılda ebe hemşire olunmaz, yüksek hemşire olunur. Ortalıkta bir saçmalık var ve ile de yaramış. Varsa böyle bir makale, başka dilde de olsun , kaynağını linkler misin _?

• Katılmıyorum yanlış. Şimdiye kadarkileri gözden geçirdim doğru değil..

• Ebelere edilen küfrün intikamı gibi geldi bana

• bilime ilime lütfen saygı :)) kzın birisi benim vajina 23 numaraya uyuuyor diye soru atmış vajina şekil tablosu link eklemiş . ))

• alakası yok. hiç de öyle değil. çok ilişklereim oldu. 44 yaşındayım hiç alaka kuramadım. farklı farklıydı. ali büyük olup hem küçük hem büyük vajinalı olan var dı. eli küçük olanda da keza öyle

• ozaman uzmanına bende bir soru yneltmek isterim cok deneyiminizden en gin tecrübelerinizden ben ve site arkadaşlarım istifade etmek isteri zz. agız büyük vajina büyük küçük dar , agzı büyük penis büyük . agzı küçük peniz küçük bu baglantıya yanıtınız ?

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ediyorum . bende sizin espiri anlayışınıza sıgınarak yazdım . asla ne üzgünlük nede kırgınlık olmaz buraya girme şartlarımız aynı . bilgi olarak son paragrafınıza içtenlikle katılırım . evet bizlerde odak noktamız . ölçülelerle milimetrik hesaplarla . teşekkürrler bizlerde sizleri seviyoruz . yolu sevgiden geçen herkese selamlar ...

• siz gençlerimizden ricam şu. ben inşaat mühendisiyim. ölçü işlerini bırakın. bizim mesleğe dadanmayın :) sağlıklı cinsellik nasıl olmalı , nasıl sevişilir bunları uygun sitelerden araştırın. karşı cinsi bedeb ve ruh özellikleri ile tanımaya çalışın araştırın. cinsellikte en önemli şey sevişmek. insanı mutlu eden sevişmedir. uzun süre sevişerek ilişki kurarsanız hem siz hem partneriniz mükemmeli yakalamış olursunuz. p*rno filimler sizi aldatır. ve sağlıksız. sağlık ve mutluluklar dilerim

• hm ilgnc bir not

• gercekden arkadaşım ben cok gözlemledim . birebir onaylarım araştırmayı .

• onu bilmiyorum ama erkelerin parmak şekli ile penisin şeklinin bir alakası var:bayanların parmaklar kalın ise doğal olarak balık etlidir ve sonuç olarak vajinada etlidir ...

• Parmak yapısından vajına yapısı bellı olmaz ama sordugun sorudan zeka durumun bellı olur :))

Yükleniyor...