Cinsel ilişkiye giren kızın vücudunda ne gibi değişiklik olur?

Arkadaşlar bir kız cinsel ilişki yaşamaya başladığında fiziğinde ne gibi değişimler olur ?Çocuksu görünümü kaybeder mi? Birde vajina eski yapısını kaybeder mi yani genişler mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• göğüsleri emiliyorsa sürekli büyüdüklerini kısa zamanda farketmeye başlar.çocuksu görünümünü bakımına dikkat ediyorsa kaybetmez kolay kolay ama yaş ilerledikçe cinsel ilişkiler arttıkça değişimler olacaktır mutlaka .vajina darlığında değişim yaşanır kesin.ama içindeki çocuğu mutlu et ve değişimleri dert etme bence:ver kendini sekse .seksin götürdüğü yere git

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu soruna en iyi yanıtları, Kahlo,ceynrose ve başrolbenim vermiş durumdalar.Benim katacağım ne bir nokta nede bir virgül var.Onların verdikleri bilgilere güven yeter.

• hiç birsey olmuyor genelde daha ukela oluyorlar:)

• hiç bır sey olmaz ne olacak yemek yemek bu yedıkce şişeceksın . bu soru doğum yapan bayanda bır değişıklık olur mu olsa daha mantıklı dururdu zıra doğum yapan bayanlarda kendıne baktıkdan sonra hıc bır değişıklık soz konusu olmuyor

• artık daha istekli biri olacağı kesindir.

• tabiki ilk zmnlar belki bir şey hissetmez ama kız yaş ilerledikçe fiziksel yapısında olgun kız görünüleri hissedilir.vucut fizyonomisinde değişikler bariz bir şekle girer. canım

• kendine güvenin tam olur artık kadınsındır,gen kızlığın sona erdiği andır,tabi ilişki sayın fazla olursa vajinan genişleyebilir buna dikkat etbirde korunmayı unutma sakın

• vucudunu bilmemde psikolojisi pek bi alımlı oluyor :D

• esnetisyene bağlı kullanış tarzı önemli

• kızlık zarın dışarıdan görünmüyorsa :) değişiklik olmayacakdır..

• vücudunda genişleme oluyor...özellikle doğum yaptığında ve kendine iyi bakamazsa bu çok bariz farkediliyor...

• ifadende özgüven artışı ve kadınsı bir görünüm olur...vücut dilinde kadınsı olmaya başlar...:D

• görütü değişiklikleri doğumdan sonra olur, cinsel ilişkiyle olmaz. Vajina genişlemez. eski yapısını korur.

• eski havası olmaz

• kilo alıyorlar çoçuk olduğunda vajina şekli çoğu bayanlarda olur

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğumdan sonra fiziksel değişim olur =)

• hayır canım hiç bişey olmaz orada genişlemez yüzünde bebeksiliğinden bişey kaybetmez ,sadece yaşın ilerlediğinde yüzün elbette bebeksiliğini kaybeder v.s. ama bunun cinsel ilşkiye girmenle alakası yok ben sana bak bi bayan olarak kesin dille sölüyorum.

• Mucizevi bişey bekleme, sen yine eski sensin sadece kızlık zarı denilen şey yok olur buharlaşır:)

• Hiçbir değişiklik olmaz. Masumiyetin ifadesinin kaybolması tamamen şehir efsanesidir.

• daha da kendime güvendim

• Kaç yaşındasın? Aİlen farkeder mi diye korkuyorsun.. Çok erken.. Zamanı gelince sevdiğinle yaşarsın..

• Kendini hor kullandirmazsa hicbirseycik olmaz.

• bir okuzle degil adam gibi bir erkekle ilk tedbirini alabilir

• kadınsı olur

• penguen gibi yürüyoruz

• Fiziğinde hiçbir değişiklik olmaz. Çocuksu görünümünü kaybetmez. Ne doğum yapan kadınlar var hala bebek gibi duruyor :). Vajinanı genişletmek o kadar kolay değil. Doğum yapman lazım. Ya da fisting falan yaptırman sık sık.

Yükleniyor...