• Sor
  • Bence

Sevgilim ağzıma boşaldı ben de yuttum ?

Erkek arkadaşım ağzıma boşaldı ben de yuttum arkadaşım hamile kalabilirsin dedi eğer kusarsam içimdeki spermler gider mi sizce de hamile miyim?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 32

• saçmalamayın olur mu öyle şey.

• hehehe sevgilin seni iyi kafaya almış.

• Sperm eğer yutulursa, saf proteinden başka bir değer taşımaz, bir işe de yaramaz . O senle kafa bulmuş da sen bu kadar inandınsa baya küçük olmalısın, bu durumda onu yapan da iyi biri olmuyor. Asıl bu nokta önemli çünki gorunen o ki sen eksi 18sin ve taciz yasıyorsun gonullu de olsan sevgilim de desen... Sen asıl buna kafa yormalısın

• kalmassın merak etme

• Neden kızların troll'lüğü hep cinsellik üzerinedir? Neden hep sperm, penis, vajina?Pembelilere troll'lük yasaklansın ve cinsellik kategorisi rahatlasın diyorum.

• bırak ya :D esprilere beleş cevap beleş xper :D

• Öncekileri Göster
    • @dras, istisnasız her pembeli troll sperm üzerine ama. bu durum kızlarımızın içler acısı halini gözler önüne sermiyor mu? :((((88
      Ayrıca katılıyorum, kız cidden yetenekli

• Sperm seviciliği var,napsın sevdicekler ya :D Ülke olarak neyi adam gibi yapmışız da,bunu yapacağız.Nasıl dünyaya geldiğini bilmeyen bireyler işte...Hep o leylekler getirdi muhabbetleri yüzünden:D

• O değil de yaklaşık 1.000.000 kadar yarım bebeği tuvalete sıçacaksın..Bunu bil kafi

• hayır kalmazsın...

• Yeni bir tür bulundu ::::::::::::::::::::::::...

• ha oldu o zaman :) üreme yoluyla idrar yolunun aynı olduğunu sanan sevgilini saygıyla anıyorum :)

• Bi oyuncak bebek alıp ver arkadaşına... Baba olmaya şimdinden alışsın.

• nereye el sallıyoduk?

• Yok artık!Saçma...

• sen ıyımısın

• ah be güzel kzıım. böyle şeylerle uğraşma. biyoloji ve sağlık dersini de iyi çalış. (haydar dümen style) :)

• ağzında rahimmi var ?

• Erkek arkadaşın haklı En fazla dışkı yoluyla dübürden doğum yaparsın :D

• Güldürdün piç :)

• Şakamısın sen canım benim,gerçekten soruyorsan cevap verelimde bana pek gerçekçi gelmedi.

• Ya gerçekten de saçma sapan sorular sormayın...

• palavra palavra

• Büuük ihtimalle hamilesin, çiğ köfte yardımıyla midendeki milyonlarca doğmayacak çocuğu öldürmen lazım..

• bu bir esprimi gerçekten mi bilmiyorsun anlamış değilim. senin bağırsağın rahim kanalına mı bağlı. kızım sperm rahime giderse hamile kalınır midede olurmu. tüp bebekle neden uğraşıyor insanlar. yutsunlar tamam. o kadar rahim operasyonuna ne gerek.

• bunu 9 ay sonra site olarak bekleyip öğrenelim

• ağzına boşalırsa ikiz doğurursun burnuna boşalırsa üçüz kulağınada boşaldıysa eğer ozaman dördüz doğurursun

• sacmalama ya dalga gecmiş sennle

• mera etme yutunca bişi olmaz da miden bulanmadı mı ya :D

• bulandı

• insanlıga tepki olarak dogmussun

• oh afiyet olsun :d

• 48 saat içinde doğum kontrol hapı içmelisin yoksa hamile kalırsın eczanelerde satılıyor

• öncelikle bu iğrençliği nasıl yaptın bilmiyorum oralın zaten sağlık açısından zararları var sen birde yutmuşsun hemen doktora git mideni yıkasınlar yoksa spermler kana karışır hamile kalırsın :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende hamile kalindigini biliyodum vallahi :)

• :D bende yutmustum hamıle falan kalınmaz kafan mı ıyı korkmaa

• Onlarca çocuğum olmalıydı ! Ah saklanıyor olmalılar

• Haha daha neler .d

• Sanırım ben de hamileyim.Hamile kankalığına ne dersin? Duba gibi oluruz ikimiz de .Etrafımda zayıf,fit hatun görmek istemem...Evet de ya?

• ne içtiysen banada söyle :D

• Sonunda oldu.Rahatladım valla pembe gizlicim.Geçenlerde bi bu sorulmadı diyorduk onelove'la. Haha 9 ay sonra teyze olacağım :p

• Seks oyuncak oldu arkadas

• kusman yetmez ki canım mideni yıkatmalısın.. gitmişken bir de beyin nakli ohh miss gibi

• Bikaç shot yap bebeklerini kusarsın <3

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...