• Sor
  • Bence

Sevgilim ağzıma boşaldı ben de yuttum ?

Erkek arkadaşım ağzıma boşaldı ben de yuttum arkadaşım hamile kalabilirsin dedi eğer kusarsam içimdeki spermler gider mi sizce de hamile miyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 32

• saçmalamayın olur mu öyle şey.

• hehehe sevgilin seni iyi kafaya almış.

• Sperm eğer yutulursa, saf proteinden başka bir değer taşımaz, bir işe de yaramaz . O senle kafa bulmuş da sen bu kadar inandınsa baya küçük olmalısın, bu durumda onu yapan da iyi biri olmuyor. Asıl bu nokta önemli çünki gorunen o ki sen eksi 18sin ve taciz yasıyorsun gonullu de olsan sevgilim de desen... Sen asıl buna kafa yormalısın

• kalmassın merak etme

• Neden kızların troll'lüğü hep cinsellik üzerinedir? Neden hep sperm, penis, vajina?Pembelilere troll'lük yasaklansın ve cinsellik kategorisi rahatlasın diyorum.

• bırak ya :D esprilere beleş cevap beleş xper :D

• Öncekileri Göster
    • @dras, istisnasız her pembeli troll sperm üzerine ama. bu durum kızlarımızın içler acısı halini gözler önüne sermiyor mu? :((((88
      Ayrıca katılıyorum, kız cidden yetenekli

• Sperm seviciliği var,napsın sevdicekler ya :D Ülke olarak neyi adam gibi yapmışız da,bunu yapacağız.Nasıl dünyaya geldiğini bilmeyen bireyler işte...Hep o leylekler getirdi muhabbetleri yüzünden:D

• O değil de yaklaşık 1.000.000 kadar yarım bebeği tuvalete sıçacaksın..Bunu bil kafi

• hayır kalmazsın...

• Yeni bir tür bulundu ::::::::::::::::::::::::...

• ha oldu o zaman :) üreme yoluyla idrar yolunun aynı olduğunu sanan sevgilini saygıyla anıyorum :)

• Bi oyuncak bebek alıp ver arkadaşına... Baba olmaya şimdinden alışsın.

• nereye el sallıyoduk?

• Yok artık!Saçma...

• sen ıyımısın

• ah be güzel kzıım. böyle şeylerle uğraşma. biyoloji ve sağlık dersini de iyi çalış. (haydar dümen style) :)

• Erkek arkadaşın haklı En fazla dışkı yoluyla dübürden doğum yaparsın :D

• Güldürdün piç :)

• ağzında rahimmi var ?

• Şakamısın sen canım benim,gerçekten soruyorsan cevap verelimde bana pek gerçekçi gelmedi.

• Ya gerçekten de saçma sapan sorular sormayın...

• palavra palavra

• Büuük ihtimalle hamilesin, çiğ köfte yardımıyla midendeki milyonlarca doğmayacak çocuğu öldürmen lazım..

• bu bir esprimi gerçekten mi bilmiyorsun anlamış değilim. senin bağırsağın rahim kanalına mı bağlı. kızım sperm rahime giderse hamile kalınır midede olurmu. tüp bebekle neden uğraşıyor insanlar. yutsunlar tamam. o kadar rahim operasyonuna ne gerek.

• bunu 9 ay sonra site olarak bekleyip öğrenelim

• ağzına boşalırsa ikiz doğurursun burnuna boşalırsa üçüz kulağınada boşaldıysa eğer ozaman dördüz doğurursun

• sacmalama ya dalga gecmiş sennle

• mera etme yutunca bişi olmaz da miden bulanmadı mı ya :D

• bulandı

• insanlıga tepki olarak dogmussun

• oh afiyet olsun :d

• 48 saat içinde doğum kontrol hapı içmelisin yoksa hamile kalırsın eczanelerde satılıyor

• öncelikle bu iğrençliği nasıl yaptın bilmiyorum oralın zaten sağlık açısından zararları var sen birde yutmuşsun hemen doktora git mideni yıkasınlar yoksa spermler kana karışır hamile kalırsın :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...