Kızlar nasıl boşalır? Şimdiye kadar hiç boşalmadım.

kızlar nasıl boşalır? bende sevgilimle ilişkiye giriyorum ama şimdiye kadar hiç boşalmadım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben orgazm oldugumu düşünüyorum.Klitoral yolla olsa da tüm bedenimin o an kasılması ve sanki kalbimin vajınamda attıgını hissetmem olarak anlatabilirim.Ama su sıvı gelme olayı yok bende.Şimdi bende olmuyor mu yani?Ben baska birşey mi yaşıyorum.Senin ki tam olarak nasıl*

• evet seninki oluyor :)

• Öncekileri Göster
    • Bende de oluor o.Yanlış pozisyonları denediğimizi düşünüyorum.Oral yaptıgında da durum degişmiyor mu sende ?

• 2 dakka sürmüyo yaptıgı oral :S oyüzden olmuyo ozamanda

Erkekler Ne Diyor 19

• sevgilin oldu bittiye getiriyorsa normal tabii

• aynen doğru söylemişler. sen sekste sanırım 5 dakkalık bir periyotta hiç bir şey hissetmeden bir olay yaşıyorsun sanırım. bu konuda çok şanssız olduğunu belirtmek zorundayım.

• O boşalmak öyle hemen pat diye olmaz. Vajinadaki ıslaklık boşalmak değil zevk suyu sızmasıdır ilişki esnasında erkek penisinin g noktasına ulaşmasıyla kadın dayanılmaz zevk duyar vebunun sonucunda vajina içi kasları kalp gibi atmaya başlar derken sonrasında sızıntı şeklinde bir sıvı gelir, işte budur boşalmak :)

• işte ben onu hiç yaşamadım ondan bilmiyorum :D

• Öncekileri Göster
    • işte o çok ilginç o zaman niye boşalamıyorsun demekki sende orgazm eksikliği var .s

• mast yapınca oluyorum ama

• kadınlar kendi kendine boşalmaz, erkeğin yapabileceği birşey o, demek ki seni yeterince tahrik etmiyor, oldu bittiye getiriyor

• orgasm olmak ıcın neler yapmak lasım. uzun sevısmek lazım. erkegın bedenıı ıyı tanıması ve nasıl tahrık olacagını cuzup oa gore davranması lazım.. ıs 10 dakıka suryorsa hıc bısekılde otrgasm olamazssın.

• vajinandan sıvı birşey gelmiyormu yada ön sevişmeyi kısa tutuyor sevdiğn boşalamıyorsun

• geliyoda o zevk suyu işte o boşalma sayılırmı

• zevke geldiğini hissetmiyor musun oarada bosalman lazım

• seni kelimelerimle cildirtirim :))

• 36 yaşında olduğuna eminmisin... ? sevgilin boşaltamamış seni

• 20 yaş

• 3 kere boşol boşol de boşalırsın

• bolca sıvı salgılar az işemiş gb

• bu senin suçun değil. sevgilinin beceriksizliği ve bencilliği. aslında burada tek yönlü sevgi var. o sevse sevgilisinin mutlu olmasını sağlar. zevk almak marifet değil zevk aldırmak marifet.

• Boşalamamanız tuhaf doğrusu zevk suyunuzdamı gelmiyo...

• Boşalırken kızların hissettigi link Gerçekte olan link

• sende bir damlamı?

• sen ne anladın bu olaydan ahahahahahahahaha :))))))))))

• Kız olan sensin bizim bu soruyu sana sormamız gerekmiyor mu?

• bu bir sorun evet .. Agrı felan oluyorsa ilişki durumunda buna Vajinismus deniyor .. Malesef belli bir tedavisi yok..

• demekki boşaltım yollarını kullanamayan bir erkeklesın

• Bir bayanı boşaltmak için,öncelikle kendini değil karşı tarafı düşünmeli ve aceleci olmamalı ve en önemlisi tecrubeli olcak ;)

• ilk benimle sevişti bende öyle ondandr belki .d

• ondan degildir o kendini düşünmüş ;)oldu bitti işi iste ;)

• seni boşaltacak ve azdıracak eylemleri yapmamış demekki...

• erkekteki gibi boşalma bekliyosan olmaz öyle bişi orgazm olursun sadece gerginsen o da olmaz

Kızlar Ne Diyor 9

• ben orgazm olduktan sonra sıvı gelıyo tabıkıde hemen ardından gelıyo zaten

• tık yokmu yani vajinan az olsada ıslaklık olmuyomu eğer hafif sıvı varsa farkinda değilsindir

• sıvı geliyoda zevk suyu değilmi o

• Öncekileri Göster
    • malesef öyle canım partner önemli koyunlar gibi girip çıkıyorsa o hayvani olur

• anladım canım sağol

• ya iyide boşalma değilki bu. Zevk suyu yani. Biçok kaynakda bunu söylüyo zaten. Kızlar boşalıyomuki?

• kendini erkeğine bırak bişeye karışma görürsün nasıl olduğunu :)

• bende boşalmıyorum , ilişki orgazmadan sebep biraz zevk suyu gelir dert etme..

• özelden yazılır burdan nasıl yazalım:(

• özelden yaz o zmaan

• Öncekileri Göster
    • bana yazsana bende yazıcam sözzz :)))))))))

• soranda sorun var ona yardımcı olmak adınaydı, size neden yazayım?

• öyle erkeklerinki gibi akmıyo da anlarsın yani anlaman lazım :)

• türk kadını boşalmaz rol yapar. :)

• demek ki denk gelmemişsin yanılıyorsun ! (her seferinde )

• mast. uzmanı olman lazım. kendi zevk aldığın noktayı bulup, eğer sürtüme yolu ile beraber oluyorsanız sevgilinn üzerindeyken onun organını senin zevk aldığın noktaya ileri geri hareketlerle temas ettirmen lazım. kafayı yemezsen yine gel buraya

Yükleniyor...