Bir bayanın kız mı, kadın mı olduğunu anlayabilir miyiz?

Bir bayanın kız mı, kadın mı olduğunu anlayabilir miyiz? Yani vucudunda herhangi bir değişiklik olur mu?

Güncellemeler:
hadi kızlar, cevap bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadın anlaşılmasını istemediği sürece anlayamazsın güzelim.

• @kedi000 zaten bir kadına onu çıplak görecek kadar yaklaştıysan, medeni halini düşünmek için artık çok geçtir be annem:)

• sen öyle zannet çıplaklık anında kadın vajinnası açıktır

• Fiziksel olarak baktığında doğum yapmış bir kadını anlama ihtimalin var tabi...ama yapmamış birisi için pek mümkün değil...demek istediğini aslında tahmin edebiliyorum kalça genişler vs gibi...ama bunlar şehir efsanesidir,inanma :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bir bayanın kadın kız mı olduğu nasıl anlaşılır, yürüyüşünden anlayabilirsin...

• nasıl yurur mesela...

• nasıl oluyor bu yürüyüşlerindeki fark?

• Anlatayım canım.

Hatunu alıyorsun, belden aşağısı çıplak bir şekilde su dolu bir leğene oturtuyorsun. Sonra diyaframının elverdiğince derin bir nefes çekip, kızın ağzına üflüyorsun. Ve bakıyorsun, suda kabarcıklar çıkarsa kız bakire değildir, çıkmazsa ne mutlu sana...

Tabi kız da "Aaa, deney yapacağım dediğin bu muydu, manyakk?!" diye basıp gidiyor, paçayı senden kurtarıyor. Ama senin için yapılabilinecek bir şey yok, üzgünüm.

• öncelikle bazı ödunlar var bu sorduğun soruyu dank diye sorarlar karşısındakilere işte bu ne kadar saf olduklarını gösterir:)...karşındakiyle muhabbetine bağlı olarak zarflarsın cnm zaten kadınsa kendini ele verir oltaya gelir

• teşekkür.

• eline iki tane kibrit çöpü al. Sınamak istediğin kıza uzat. eğer kısa çöpü çekerse bakiredir. uzunu çekerse değildir.

• :)

• %50 tutturma şansı var. Fena bir oran değil :))

• alnımızda yazmadıgı sürece hayır :)

• Kişisel gözlemlerim, anlayamayacağımızı gösteriyor.

Ders notlarımdan hatırladığım kadarıyla; bir kadın, hayatı boyunca hiç cinsel ilişki yaşamış mı yaşamamış mı, beden yapısından anlaşılmaz. Ancak gebelik/doğum deneyimi var mı yok mu, beden yapısından anlaşılır.

• evet doğru her doğumda kalça 2 cm genişliyor..

• erkeklerin bakir olup olmadığını nerden anlicaz bizim işimiz daha zor ;)

• mantıklı cvb

• henüz sadece bisiklet kullanıyoruz ama kamyon arkası söz yazıyoruz evellah :))

• ooo bakıyorum kamyon arkasıda yazıyorsun :)))

• Öncekileri Göster
  • nasıl anlaşılırmış

Erkekler Ne Diyor 14

• kızın bakire olup olmadığını hal ve hareketlerinden vücut yapısından yürüyüşünden anlşılır.birde yüzünden anlaşılır yüzü soluk olur.

• kadınlar da insan düzgün bir şekilde sorarsın oda cevap verir

diyelim ki başka şekilde anlamak istiyorsun ya kadının zarı esnek ise o zaman ne yapcaksın

• Bir bayanın kız mı kadın mı olduğunu dışarıdan ANLAYAMAZSIN.

Kız olup, kadınlardan daha... itici hareketler sergileyebilen birkaç kişi tanıyorum.

Ayrıca, önemli olan o zar parçasının yerinde olup olmadığı değil.

Zarı yerinde olup başka her tür abuk sabukluğu yaşayan kızlar tanıyorum. En yakın arkadaşımsa tecavüze uğradığı için zarını kaybetti, yapabileceği hiçbir şey yoktu. Ya da o televisyona çıkan sapık diyanet bilmemnesinin dediği gibi "suçun yarısı kadındadır" (?!?!).

Hala zarın mı önemli olduğunu düşünüyorsun?

• Ya namus iki bacak arasında mı Allah aşkına :S

• Ne gerek var anlayıp napcan.? Ruhu bakire değilse zar orda duruyormuş kime faydası var!

• xray cihazına sok oradan anlarsın :))

• Bir kadın karşısındaki erkeğin bişeyi bilmemesi gerektiğini düşünürse asla öğrenemessin.ancak o isterse öğrenirsin genel olarak budur.nadiren yakayı ele verenler vardır:) yanında sigara içerde ne kokusunu alırsın ne dumanını görürsün böyle gizlidir bunlar be yaa:)

• asla eskisi gibi olmaz.

• mor ışık altında bak o zaman anlaşılıyor :) soruya gel

• lütfen engellemesin :(((( :D

• Begenmedigi cevap sahiplerini de engelliyor ha ona göre :))

• Gofret değil ki bu satın alırken ambalajı açılmış mı diye anlayasın, soru mu seninki de. Bayanların işi daha zor bakır erkek arayan varsa eğer.

Keşke bakır veya bakire terimi sözlükte olmasaydı da uğraştırmasaydı bizleri. Yine de Allah herkesin gönlüne göre versin ne diyeyim...

• gider sorarsın hanım efendi bakire misiniz yoksa değil misiniz? büyük ihtimal kafana bir kaç şey yiyebilirsin dikkat et..

vücuduna bakınca anlayamazsın. ne bakireler tanıyorum oturupta kıç büyüten ya onlara ne denmeli gece gündüz sevişipte büyüttü gibi bir yargıya varamayız değil mi..

• Eğer hamileyse kadındır. %100 çalışıyor.

• Ve tanrı zeki erkeği yarattı :)

• Süpermende olan x ışını bakışına sahip değilsen, derinlemesine inceleme yapmadan anlayamazsın. Hatta o zaman bile anlamama ihtimalin yüksek :))

• bak şimdi ben de meraklandım acaba anlayabilirmiyiz...

Yükleniyor...