Bu kız hem anal hem de önden yap diyor bir lütfen baylar bayanlar bir bakarmısınız?

Gizli Üye
Benim bir kız arkadaşım var cinsel ilişkiyede giriyoruz bazen yaparken bana diyorki önden yaptıktan sonrada arkadanda yapsana diyor acıtmazmı dediğimde acı dan sonra zevke dönüşüyor diyor. arkadan yaparken elinle ön tarafımıda okşa diyor veya önden yaparken arkayı da parmakla felan diyor. sizce normal bişeymi bu? anlamış değilim bzen diyorki seks oyuncağı alalım iki yerdende zevk almış olurum diyor.
Güncellemeler
+1 yıl
vallaha ciddi ciddi tuhaf oldum yeminle gerçek yani
Güncellemeler
+1 yıl
bir yardım edin nolur ya
Bu kız hem anal hem de önden yap diyor bir lütfen baylar bayanlar bir bakarmısınız?