• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşımı mutlu etmek istiyorum...

onunlayken çok mutluyum..ama yataktayken çok çekiniyorum, tabi ki icraat gösteremiyorum, ama yine de mutlu son derece. arada bir şikayet ediyor laf... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sana şöle söliyim yatakta utanmayı bırakacaksın normalde namuslu bir kişi olabilirsin ama yatakta olmak zorunda değilsin.raht ol nelerden zevk aldığını söleki oda seni mutlu ettiğini hissettiğinde mutlu olsun.ona karşı tabulu davranma yok onu yapamam yok ben tiksinirim filan bırak tiksinmeyi filan inan buna kendini zevk almaya odaklarsan tiksintinde kalmayacak.ses çıkarmaktan çekinme içinden inlemek geliyosa utanıyorum gibi şeylerle bunu saklama.aslında zor değil ama sadece amacın onu mutlu etmekse bunu yapamazsın önce kendin mutlu olmayı bileceksinki onu mutlu edebilesin.görev değil bu senin için en zevk verici zaman dilimi olmalı.

Erkekler Ne Diyor 10

• vahşi ve arsız ol, hemen üstünü başını çıkartma, hoşuna gittiğinde azıcık ses çıkar ki adam bilsin:)

• oral yap veya ağır gelir diyosan elle boşalt

• sen mutluysan sorun yok sal gitsin

• :)

• önce çekingenliğini yen...birlikte veya yalnız p*rno filan izlemeyi dene; oradaki sahneler sana fikir verebilir...

• kesinlikle oral seks yapmalıısın

• o kadarı yeter mıı ?

• bu bi başlangıçta olabilir veya onun için mutlu sonda olabilir

• erkeğin bi seviyesi vardır o seviyeyi aştırdın mı erkeğin neresine dokunursan dokun hassaslaşıyor... çünkü salgılanan hormon cildi hassaslaştırıyor... eh çok detaya gerek yok geri kalanı senin

• Çekingenliği aşmak zorundasın, kaldı ki çekinmeni gerektirecek bir şey yok. İnsanların bugüne kadar bilerek veya bilmeyerek kafanda oluşturduğu sınırları kaldır at çöpe, başka hiçbir yerde o kadar özgür olamayacaksın muhtemelen.

• yarın bir gün ağladığında da tavsiye istersin sen :))

• kendini bir muz gibi düşün soyuldukça güzelleşiyor musun ?

• Ona dokun hissetmesine izin ver daha ne diyebilirim ki

Kızlar Ne Diyor 5

• seversen ve bunu isteyerek yaparsan zaten istekli ve ateşli olursun..bu zorlamayla olcak şey değil..istemeye ve sevmeye bağlı.

• böyle deyince olmyuor işte

• Oral?

• nasıl aşagılatabılıyorsunuz kendınızı bu kadar ya ...?

• Öncekileri Göster
    • wawwwwwwwwww

• evet oral sevmeyen bır erkekk cıktı gözlerım yasardıı soktayımm:)

• Mutlu etmek istiyorsan icraat göstereceksin.

Yükleniyor...