Seks yapmaktan zevk alamıyorum ne yapmalıyım?

5 aydır cinsel ilişki yaşıyorum daha öncesinde normal yollarla ( matürbasyon..sürtünme ) çok zevk alıyordum orgazm olabiliyordum... ama cinsellikten hiç haz alamıyorum.. çok mutsuzum ben vajinal zevk almak istiyorum partnerimde mi sorun benden mi anlamıyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• şarap şişesini denedin mi?

• Ne desenli bilemedim :(

• rivayete göre ilişki sırasında klitoristinizi okşarsanız daha fazla zevk alabilirsiniz. bide ilişkiye hemen başlamayın önce bi okşama fastlı olsun :)

• masturbasyona alıştığın için zevk alamıyorsun.. erkek arkadaşın sana oral yapsın...

• Zamanla beyin vajinal orgazma yönelecektir.

• Bu bir geçiş süreci 1 yıla kadar sürebilir kesinlikle masturbasyon yapma canın istese bile . cinsel ilişkiye odaklan ozaman bir süre sonra orgazm olucaksın vücudunun buna alışması için biraz zaman gerekli birde partnerin ön sevişmeyı uzun tuttun birleşme anıda yavaş olsun biraz uzun sürsün

• Partnerin ön sevişme yapmıyor olabilir,senin ne şekilde zevk alacağını kestirememiş olabilir.

• sorun partnerinde o zaman erken boşalma oluyormu penisi tatmin etmiyor kucuk demekki

• bu işin detayları çok önemli :)))

• partnerni değiştirr ve yeni fanteziler yapp

• hayatımda yalnızca o olacak büyük konuşmayayımda fanteziye henüz açık değilim :)

• Öncekileri Göster
    • hakkari

• o zaman bişi diyeem yaşamaya devam et :)

• bide amuda kalkarak deneyin oda zevk vermesse ben burdayım beni su numaradan arayıp sikayetlerini bildirebilirsin 0535854542355467

• sevgiline sana oral yapmasını klitorisini yalamasını emmesini söylesene...:)

• kafanda bitiyor bence. zevk alamaman için bir sebep yok. masturbasyon da zevkli mutlaka ama dokunmanın, hissetmenin verdiği zevki veremez. partnerine düşen bazı şeyler de var tabii. sevişmeyi uzun tutmuyor musunuz?

• herşey iyi ama vajinaya girişten sonraki zamanda zevk alamıyorum

• asıl zevk alman gereken kısım da o :(( ben tam orda çıldırıyyorum.

• sende de olabilir ama daha önce alıyordum demişsin, partnerinde de olabilir... yalattırmayı dene..

• demekkı seks yaptıgın adamlarda iş yok

• senin vajinal zevk noktanı bulamamış, ondan dolayı, zevk almıyorsun. tam yerini bilmek gerek. bu konuda destek al bence.önceki sevgilim de, şimdiye kadar hiç vajinal orgazm olmamıştı, ben onun vajinal noktasını buldugumda, zevkten uçuyordu

• terapi alman lazım

• yapma o zaman

• bence partnerinle konuşmalısın ve isteklerini dile getirmesin oral pozisyon vs. bence karşımdakinin isteği daha önemli ben her türlü zevk alırım ama karşımdakinin zevk alması için herşeyi yapmak gerekir ona söyle istediklerini yapsın mutsuz bir seks hayatın olmasın yoksa eşinden de soğumaya başlarsın

• Yapmasini bilmeyenle yapiyosun tatlim. Bence bilenle deneki ucursun seni.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızlarla dene bence eğlenceli oluyo :))

Yükleniyor...