Bir erkeği çıldırtacak sözler nelerdir?

Bir erkeği azdıracak çıldırtacak sözler nelerdir ? Ne dersem onu kudurtabilirim ''seni içimde hissetmek hissediyorum'' gibi cümleler bulabilir misiniz ?

Güncellemeler:
YAŞIM 20 YANLIŞ KAYDETMİŞİM !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç göstermiyorsun

• 16-18 gibi

• hmm kaç gösteriyorum ki ?

Erkekler Ne Diyor 31

• azdım,ıslandım,penisin kaç cm popomu veya memelerimi nasıl buluyorsun.duştan yeni çıktım bu sözler beni tahrik eder.

• burada söylersek uyarılırız...

• gözlerinle etkile

• ben bilmem eşim bilir de söylemişti bir bayan " beni başkalarıyla hayal et"

• üretecek öyler çok şley var ki; bir sınır yoık burada.

örnek: kasıklarım erkekliğini emmek için kuduruyor.

• Gülümsemen yeterli, ses tonun etkiliyse iyiyse ayran yapımını tarif et.

• iççamaşırlarını giy ve karşısına çık erkekeler için bişi yapmana gerek yok genelde sekse kimse hayır demez

• hayır en kaba ve açık şekilde ne isityorsan inleyerek söylersin...devamı gelir..

• castrol magnatec gibi yağla beni, pistonun olayım, segmanların yağ kaçırmadan pompala beni, yağımı suyumu kontrol et, cikle patlat ye beni

• şeyinin çok büyük olduğunu söyle..argo seviyorsa bana özelden yaz. onu çıldırtacak cümlelerim var...

• yastığın olayı yat bana aşkımm veyaa daha egzantirik olanı..''BOXERIN OLAYIM PATLAT BENİ'' :):)

• Kredi kartı extremı öde aşkım :))))

• yeterli bence fazla ileri gitme istersen :D

• birçok söz daha var ama bunları söylemektense duymayı tercih ederim

• adım atilla :)) yee beni ati öp beni ati parçala beni ati demesi yeterli :)

• -sakallarında beyazlamaya başladı

-kadınnnnnnnnnnnnnnn çıldırtma beniiiiiiiiiiii

• s*k benii hadi daha sert'' nasıl mesela? ben bayılıyorum şahsen bana böyle seslenildiğini düşündüğümde... yadaaaa daha değişik orjinal bişey istersen, ne kadar erkek olduğunu göstersene bana? olabilir mesela... o zaman öyle bi hırsla üstüne atlarki feleğin şaşar :)))

• eksiyi anlamadım ama neyse...

• "Yıldızları görüyor musun?" diye sorun. "Evet" der. "Daha fazlasını görmek ister misin?" deyin :D bir filmden alıntı.

• Buraya yazmak sansürle savaşmak gibi olacak. Ama genel anlamda onun aktif senin pasif olacağın ve kelimeleri çıplak şekliyle kullanacağın cümleler onu azdıracaktır.

• Bu soruda tüm erkek yanıtlarını eksileyen kim? Hakaret, küfür ve aşağılama olmadıkça neden eksi verilir ki, ne saçma...

• içime girmeni istiyorum, benim olmanı istiyorum, ateşimi söndürsene, delirdim senin için, dondurmanı ver bana, seni yemek istiyorum, beni yesene, yaramazlık yapalımmı, deli gibi sevişmek istiyorum, o pantolonun arkasındakini merak ediyorum vs..vs... :) yeter herhalde.. :D

• ergen misin sen kuzum?

• boşa eksilemeyin yaş 36 45 yazınca ergenmisin dedim

• senin arabayı benim garaja park edelim mi ? diyebilirsin o anlar zaten...

• ıssır beni ,kocacımm ( şehvetli bi şekilde diecen .) senin dedğin filan işte :)

• bu nasıl bir soru 40 yaşına gelmişsin hala öğrenemedinmi ablacım ...

• yaşım 20 :)

• mesajdan yazayım istersen ;-)

• isteği kabul etmen gerek önce ;)

• yazabilirsin :D

• Fuck <3

• bak o söz çok can alıcı iştee :))

• bikaç tane var. mesela "s*k beni erkeğim" de bunlardan birisi. bu tarz açık sözlerden tahrik oluruz biz fazlasıyla.

• hmm ölemi ? başka hangi söz senin canını daha çok alır ozaman ?

• veyyy onu komple içinde hissetmek bi bütün olarak ilginç şiasdlasdlafşlaas

• biliyorsun işte

• burda yazılmaz

• daha fazla bilmek istiyorum amaa :))

• saldır bana sahip ol bana :)

• eyvah ki ne eyvah.. ks iyiye gitmiyor demedi demeyin..

• o değil de 36 yaşında bir kadın bunu nasıl bilmez ki. :/ ?

• burası cinsellik bölümü canım sınırını aşıyorsa girmiceksin ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• bırakın böle soruları ya

• 20 yaşındaysan şimdi istediğini söyle ya içinden ne geliyorsa.sen de bu azgınlık varken zaten birkaç seneye 'herkes yaptı gitti yaptı gitti, en son sevdiğim oğlan helalım değilsin dedi gitti, sen bariiii evlen hulusiiiiii' diye bağıracaksın.

• ağzına sağlık kardeşim +1

• fena olmaz söyle bakalım ne oluyor sonra , ayrıca azgınlık başa mı vurdu :D

• kızına cinsel eğitim mi veriyorsun teyzecim.

• :))))))))))))))))))))

• azdırma boşver

• demeden azamıyormuymuş arkadaşı acaba

Yükleniyor...