Toplu taşıma araçlarında el veya vücut teması yaşadınız mı?

bu durumdan hoşlanıyor musunuz yoksa birşey olmaz mı ondan diyorsunuz. çünkü bir erkek olarak bazen bir bayanla yaşadığım böyle bir dokunma anında onun da sanki bundan memnun olduğu hissine kapılıyorum ama kaza ile mi yoksa isteyerek mi olduğu konusunda emin olamayınca bir tacize dönebilecek bu fiilden vazgeçiyorum. konu hakkında kızların görüşlerini daha çok merak ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biri görüpte amaan şu kadına bak bide ses çıkarmıyo deme korkusu olmasa aslında tahrik edici oluyor.ama yinede olmasa daha iyi.

• heyecan verici bir olayı yaşamak ta bir güzel bakışın arkasından bakakakalmak gibidir bence.

• zaten bundan zevk alan bayan tutkulu bir cinsel hayata sahiptir diye düşünüyorum gizli kullanıcı:))

• :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• ister istemez oluyor ama etkilenmem

• hangi bayanın hoşuna giderki böyle bi durum.dokunulmayı bırak gözlerini dikip bakmaları bile beni çileden çıkarmaya yetiyo

• kesinlikle rahatsız olurum. başka birinin buna maruz kaldığını görmeye bile tahammül edemem. iki tarafta çok meraklıysa başka yerde elleşsinler.. otobüste halka açık bir yerde bu kadar ahlaksızlık fazla..

• ozamn sana fransa, amerika, kanada ve avustralya gibi yurt dışı seyehatleri tavsiye etmem :))

• göz göre göre çok ileri gidilen bir olayı yapmak doğru değil ama iki tarafta hissediyor teması ve mutlu oluyor bu heyecanın tadı da herkesin içinde olmaktan ileri gelen bir duygudan kaynaklanıyor.

• olumlu tepkiler alırsan uygulama mı yapcaksın

• ...

• etmiyorum ama hoşuna giden olunca böyle yola can kurban trafik hiç bitmesin mühim değil.

• sen kimseyi rahatsız etme toplu taşıma araçları sadece ulaşım için

• Öncekileri Göster
  • bundan zevk alan ve yapan erkek de kadında kendine bile saygısı olmayan beyinleri bacak arasında olan varlıklar demek istiyorum.isterseniz sayın sövün ama öyle.yazık ya..

• bırak kardeşim ya.. elin herifinin oramı buramı elleyip haz alması benim için mide bulandırıcı.

• öyle deme hemen hangimiz seksten ve cinsellikten etkilemeyiz. etkilenmiyorsak sorun vardır.

• acayip rahatsız olurum..elimden bi kaza çıkabilir..bana dokunan olursa atarım otobüsten.

• aa unutmadım:)

• tüm bayan arkadaşlarada bu yakışır "kayaya çarpmak değimini yaşayan fordçu" (FUN) unutulmadık umarım;)

• Emin ol hoşlanmıyoruz. Yanlışlıkla çarpma olur. Ama taciz kokusu aldığım an şöföre emniyete çekmesini söylüyorum ya da direk elimde ne varsa kafasına geçirip bir güzel rezil rüsva ediyorum.

• otobüsten yaka paça adam atmışlığım vardır :) bir seferinde de tenisten dönüyorum elimde tenis raketi dolmuştayım. rakeyi bacaklarımın arasına sıkıştırdım zor tutunuyorum zaten. ilk uyarımı dikkate almayan arkadaşa 2. uyarım tenis raketini havaya kaldırarak olmuştu. uğunarak inmişti baya eğlenmiştik :)

• e tabi millet ne der diye susup tacizin bitmesini bekleyenlerden olmadığım için ve çok küçük bir yüzdeyi oluşturanlardan olduğum için inanmaman çok normal :) bide şeye takıldım ben güldük derken tek hesaptan 2 kişi mi yazıyosunuz yoksa şizofrenik belirti mi :)

• yalan bence. nasılda uydurdunuz bu senaryoyu. amma güldük haaa hahhahahaa

• yanlışlıkla da olsa çok sinir olurum..

sinirimi karşı tarafa da belli ederim..

• Son bir aydır kullanıyorum toplu taşıma araçlarını (metro ) .Kimse bana değmesin kimse bana dokunmasındır düşüncem .Bana sürtmek ne kelime dokunsalar uyarırım yada itelerim .Hiç kusura bakmasınlar .

• sana mı sorucam düdük makarnası , 8 ay evvelki cevabıma yorum yapıyosun...git kendi cebine kus ..

• Sen orasını özel taksi mi sanıyorsun ; ne demek "dokunmasınlar" metrobüs bu uçak değil. Hiç mi kalabalık olmaz ve ani fren olmaz. Böyle bir durumda bana bunu yapsan,üzerine kusardım.

• Kişnemem ya da tepmem ben itin şeyine sokar çıkarırım , bir daha insan içine çıkamaz .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne zamandan beri insanlar tacizin tanımını farklı biliyor oldu merak ediyorum gizli kullanıcı.Senin kızına yada yanında birine bu halde yanaşsa hoşuna gidiyorsa yada doğal geliyorsa sen bilirsin Ama.

Yapan kişi kendisine insan demesin oke ?

Hayvan bile yapmıyor be bunu insanlar almış başını gidiyor nedir bu sapıklık ...

• hiçbirzaman kızdan işaret gelmeyince erkek birşey yapamaz. buna göre konuş. kastettiğim soru bu şekilde.

• ayıp laaan

• şimdi bu kişinin sevgilin, kardeşin, veya çok sevdiğin bi akraban olduğunu düşün. Hoşlanmasını ister miydin?

• katılıyorum çok doğru

• dayaklık insanlar

• toplum olarak toplu taşıma araçlarına binmesini bilmediğimiz için ve şöför'ün tıka basa dolu olan otobüste, ilerleyelim ''arkası boş'' kelimesini kullandığı andan itibaren 'kamasutra' hareketlerine hazırlıklı olmakta fayda var.

bir erkek olarak ben bile otobüse bindiğimde milletin yanlışlıkla da olsa bana dokunmasından nefret ediyorum. kaldı ki kadınlar için bu durum daha vahim.

elalemin ''FORD'cuları'' fantezi yaşayacak diye ülkemizin hanım kızları neden bu rezilliği çeksinlerki.

• herkes hanım kız sadece hoşlanan var hoşlanmayan var. ama "arkası boş" süper bi ayrıntı. bundan sonra bu yorumu hatırlarım galiba.

• ters bi durum. arkasını dönüp pis sapık deyip tokatlama ihtimali olduğu gibi bundan hoşlanıp daha iyi yerleştirmen için sana uygun pozisyon yaratma ihtimalide var :))

• bilemiyorsun işte. yanlışlıkla veya tesadüfende pozisyon değiştirebilir

• güzel ihtimaller acaba öylemi gözüküyor bize yoksa karşı taraf istekli mi bu duruma karşı.

• ben bir erkek olarak böyle bir tacize uğradım hemde 2-3 defa belediye otobüsü çok doluydu kendımı en uygun yere attım kızın bırı tam onume geldı bu sefer ben yan döndum bu sefer o kız benım donduğum ıstıkamate doğru yoneldı artık kaçacak yer bulamamış ve ıyıce sıkışmıştım bellı bır zaman sonra penısım sertleşmiştı yuzum kıpkırmızı olmuştu kaçamıyordumda fakat o kız arkadaş aracın her sallantı halınde durmadan penısıme doğru hamle yaslanıyordu yanı hıssetmemesı mumkun değildi bende çakdırmadan dışardan elımle penısımı yukarı doğru duzeltmeye daha fazla rahatsız etmemesıne çalışıyordum ama mumkun değildi bır kerede katılmış olduğum bır mıtıngde o kadar yer varken dar boyle tayt benzerı bır pantolon giymıs bır bayan aynısını yapmıştı tam onume gecmıs her alkışlamada bana doğru hamle yapıyordu çakdırmadan

• aynen , ben zaten yaşadıklarımı yazıyorum allah bılıyor kul bilmesede olur

• ama buradaki kızlar vururum kırarım diyor kimin haddine. ama senin yaşadığın şeyleri muhtemel görüyorum. vardır olmuştur.

• Bilinçli yapılıyorsa büyük bir şerefsizliktir.Hiçte haz almam böyle birşeyden.Sapıklıktır.Bilinçsiz birşey ise zaten zevk almam , utanır sıkılırım.

• yani evet, bazen oluyor. hep bayanlarla karşılaştım böyle. erkekler kendilerini sakınıyorlar. mesela koltukta oturuyorsun ayaktaki kızın otobüsün hareketleriyle orantılı olarak kalçası omzuna sürtünüp duruyor. bunu sen farkediyorsun o etmiyor mu yani. bazen vücudumdaki fizyolojik :) değişikliklere dayanamaz, ben sakınırdım artık. :)

• kastı bilemem, millet şeytan ama sürtündüğünü ben fark ediyorsam o da fark eder ve biraz toparlanır değil mi? en azından rahatsızlığını belli eder.

• bazen sakınıyor bazen heyecan verici oluyor ve çok fazla dayanılmaz oluyor ve kendimizi alamıyoruz. acaba o dediğin hareketleri kızın yapması otobüsün sallanmasından kaynaklı kızın gayri ihtiyari hareketimi yoksa işin bahanesi ve hazır sallanırken ufak ufak dokunduralım isteğimi yoksa kızların erkeklere bir tuzağı mıdır. kızlar ve erkekler lütfen cevaplasınlar.

Yükleniyor...