Gerdek gecesi ilişki?

Arkadaşlar,Günlerdir düşünüyorum ve sonunda erkek arkadaşımla konuştum bu durumu.Evlendikten sonraki ilk gecenin korkusunu yaşadığımdan bahsettim.Bana canını yakmadan yavaş yavaş yapacağını santim santim yapacağını fazla canını yakmayacağımı söyledi.Sizce bu dediklerine ne kadar inanmalıyım.Yoksa o ilk gecenin heyecanıyla hemen yapıp canımı çok yakar mı?

Güncellemeler:
o gece içki içip sarhoş olsam acının etkisi azalırmı yani çok hissedermiyim yine de

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gerdek gecesi %50 kadın kaçarlar Neden kaçmasın ? benide s.kseler bende kaçardım .d

• insan insanı s*kiyor bu wahşet :=)

Erkekler Ne Diyor 28

• Bence bu söylediklerini unutup bir cinsel terapi uzmanı ile görüş ve rahatla.Korkacak birşey yok çünkü.

• Icki icipde yapsan hissetmezsin fazla ama tadinida alamazsin. Dediyse yavas yavas yapacagini ve canini yakmayacagini bence yapmaz.

• güven kazanılması zor bişeydir.

• Öyle yavaş yavaş santim santim yaparsa kızlık bozulmaz ki birden yapmalı ki kızlık bozulsun anlıyacağın işin yaş :D

• adama göre değişir. tecrubelı bırıyse, senı ıyıce hazırlarsa sıkıntı yasamazsınız (evet sıkıntıyı sadece sen yasamıcaksın). ama tecrubesız ıse veya sana deger vermıyorsa bır sey dıyemem.

• adam işini biliyor zaten anlatmış :)) hiç korkma tadını cıkart oluruna bırak yahuu hiç mi iğne vurdurmadın :)) sonrasında ki zevki hazzı düşün ;)

• iğne ile bunu kıyaslamanız garip :)

• Öncekileri Göster
    • iğnemi :) neden adama hakaret ediyorsun iğne gibi kücük diyerek :)

• esrar :) yani cok acımaz diye dedim panpa adam adamlık bi konu değil :)

• İlk gece ne olacağı bilinmez.Ama sen kendini çok sıkarsan onun pek o konuda başarılı olacağını sanmam...

• sevgiliniz bence haklı sizinde kendinizi kasmadan rahat olmanıza bağlı tabiki ilk zamanlar heyecan olacak ama zaman geçtikçe rahatlayacaksınız size tavsiyem odanızda kendinize vakit ayırın sohbet edin cinsellikten konuşun hemen aceleye getirmesseniz olacaktır o kadar büyütülecek birşey değil bence sarhoş olmak yerine ayık olun

• merak etme acele etmezz sana yak uydurur

• sonun da bir gün ilk gece olacak.düşünme yap sadece.

• yalan diyo, caaarrrt diye sokacak dibine kadar :))

• alkol alıp boyle bır gecenı guzellıgını mahvetme ilk gecenı hep hatırlamak ıstersın kafam kuzeldı hatırlamıyorum demek kötu

• ergenmisin nesin yaa,erkek arkadaşına inanmayıp bizemi inancan

• bası gırdıkden sonra gerısının nasıl gırdıgını anlamassın bıle o heyecanla

• ila evlenipte yapmak zorunda değilisn çok korkuyorsan evlenme kardeşim :)

• erkek arkadaşımda öyle diyo :)))

• Öncekileri Göster
    • ayrıntıları burda size anlatamicam tabiki

• sen bencve fazla bu gerdek gecesi olayını abartma şaka ile karışık sinyaler vermiş sevgilin :)

• Sevgilin zenci mi?

• ne alaka

• ölüm yokya ucunda Değişik alt tarafı kocanla ilişkiye giriceksın sence korkulucak bır sey mı var bunda

• tamamen inanmalısın bence. bu çekinceni ciddiye alıp elinden geleni yapacağını söylemiş sonuçta. zaten uzun bir ön sevişme sonrası korku, endişe kalmaz. :)

• sevgilisinin numarasini ver biz konusalim uyaralim

• gel gel güzelim acımıcak. acıtmadan ağır ağır yapar merak edme :)

• Yok yapmaz ön sevişmeyi iyi yapın sabırı olun ve iyice sulanmanı bekleyin

• evlenmeden önce bi' prova yapın ?

• hayır öyle bişey yapmak istemiyoruz

• elemanında daha önceden bi' deneyimi yoksa, şeftaliyi gördüğü gibi yemek isteyecektir, hızını alamayabilir.. :/

• işin tadı kaçar

• o bırak o geceye kalsın önceden kasma kendini

• aklıma geldikçe korkuyorum

• o koruku gecesi değilki kim aklına korkuyu soktu mutluulğun ilk günü özel bir gece herkes yaşayamıyor o geceyi

• hemde cok acıyacak canın öyle bir yanacakki gözlerinden yaş gelecek ilkkez ya korkma bir şey olmaz sen kendini salıver bak nasıl güzel olur o iş hemde hissetmezsin

• Yavas yavas yaparsa canin cok daha acir, tecrübeyle sabitlenmistir. Illa aciyacak diye birseyde yok ama. Bu kisiden kisiye degisiyor. Fakat yavas yaptiginda kizlik hemen bozulmayabilir.

• kızlık hemen bozulması şart değil heralde

• Hayir bunun bi kurali yok, fakat söyle bir deneme yapabilirsin, herhangi bir yerini derisini elinle, artik kolun, bacagin farketmez, birkez yavasca esneterek cek, bir süre sonra ayni yeri birkez hizlica cek veya cimcikle. Iki acinin farkini anlarsin.

• İlahi Sen!.. Nereden bilelim psikolojisini!..

• hep öyle derler sonuna kadar köklerler..

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle kendini kasarsan, kafanda kurarsan zaten istesende istemesende canın acıyacaktır, seviyorsan adamı güven erkeğine biraz. güvenmiyorsanda ne işin var bu adamla zaten.

• :D nişanlımdaa korkmaa alıştıraa alıştıraa yaparızz derrdi aama yanyana geldiğmiizdeee nefes bırakmazzz insanda ...zevkee geldiimiii durr durakk bilmiyorr :( :( :) :)

• :)

• evlenmeden önce bende bunu düşünmüşdüm...ama içmeye gerek yok...abartma lütfen ya...çocuklar yapıyor artık...

• gerçekten çok korkuyorum

• gerçekden korkulacak bişey değil..acımıyor bile...

• bu kadar abartmayın gerdek gecesini...sevgilinde baya değişik anlatışa bak ya yavaş yavaş santim santim..:)

• beni yatıştırmak içindi

• Öncekileri Göster
    • zevk almak için evliliği sakın beklemeyin...keisnlikle ilk haftadan itibaren pişman olacaksnız...hayır zevk almadım.

• enteresan ya

• ya şekerim bence en iyisi dümeni kendin ele almak. sevişmenin en ateşli yerinde bunu sen kendin yapabilirsin. hem kontrol senin elinde olacağından partnerinin senin canını yakma korkusu da olmaz. hızı bu şekilde kendin ayarlayabilirsin bence

• onu hiç yapamam

• emin ol en rahatı bu. ben sevgilimin yapmasını bekleseydim ömür sürerdi korkudan sanırım. ama ipleri kendi ellerime alınca herşey düşünmediğim kadar kolay oldu. ne acı ne kasıntı hiçbirşey olmadı. bunu alkol alıp denersen çok daha kolay olur güven bana

• çok fazla bir acı ekmeyeceksin zaten şimdiden bu kadar kafaya takarsan vajinismusa kadar gider. hem konuşmuşsunda erkek arkadasınla sana değer veriyor eşi yapıyor elbette dikkat edecektir.

• ıkınıze bağlı sen kasmayacaksın kendını motıve olmalısın rahatlamalısın önce. zaten sevgılın bu işi biliyorsa tamamdır senı nasıl rahatlacağını biliyosa herşey çok kolay olur merrak etme acımıyor fazla :D

• içki içmeyi düşünüyoruz rahatlatmak için biraz şarap veya votka içiririm diyor ama işe yarar mı bilmiyorum.İyice sarhoış olsamda anlamasam

• bence çok harhoş olma kafan kafıf çakır olsun ama fazla değil çok önemlı bı geceyı hatırmaman kötu olur

• Ayy ne zar mış a.q. kızım öyle bomba falan gibi patlamıyo merak etme, vajinismus falan değilsen erkeğinide seviyorsan azıcık sulanman yeter o gece , kolaylıkla olur biter... Hey yarabbim ya adammı seçiyosunuz anlamıyorum...

• adam gibi yorum yapacaksan yap düzgün yorum yapmayı beceremiyosan oku geç sadece

• Ayy tamam kızma ya, gidiyorum :)

• güle güle

Yükleniyor...