Gerdek gecesi ilişki?

Arkadaşlar,Günlerdir düşünüyorum ve sonunda erkek arkadaşımla konuştum bu durumu.Evlendikten sonraki ilk gecenin korkusunu yaşadığımdan bahsettim.Bana canını yakmadan yavaş yavaş yapacağını santim santim yapacağını fazla canını yakmayacağımı söyledi.Sizce bu dediklerine ne kadar inanmalıyım.Yoksa o ilk gecenin heyecanıyla hemen yapıp canımı çok yakar mı?

Güncellemeler:
o gece içki içip sarhoş olsam acının etkisi azalırmı yani çok hissedermiyim yine de

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gerdek gecesi %50 kadın kaçarlar Neden kaçmasın ? benide s.kseler bende kaçardım .d

• insan insanı s*kiyor bu wahşet :=)

Erkekler Ne Diyor 28

• işin tadı kaçar

• Icki icipde yapsan hissetmezsin fazla ama tadinida alamazsin. Dediyse yavas yavas yapacagini ve canini yakmayacagini bence yapmaz.

• merak etme acele etmezz sana yak uydurur

• Bence bu söylediklerini unutup bir cinsel terapi uzmanı ile görüş ve rahatla.Korkacak birşey yok çünkü.

• İlk gece ne olacağı bilinmez.Ama sen kendini çok sıkarsan onun pek o konuda başarılı olacağını sanmam...

• sonun da bir gün ilk gece olacak.düşünme yap sadece.

• güven kazanılması zor bişeydir.

• yalan diyo, caaarrrt diye sokacak dibine kadar :))

• alkol alıp boyle bır gecenı guzellıgını mahvetme ilk gecenı hep hatırlamak ıstersın kafam kuzeldı hatırlamıyorum demek kötu

• ergenmisin nesin yaa,erkek arkadaşına inanmayıp bizemi inancan

• İlahi Sen!.. Nereden bilelim psikolojisini!..

• bası gırdıkden sonra gerısının nasıl gırdıgını anlamassın bıle o heyecanla

• hep öyle derler sonuna kadar köklerler..

• ila evlenipte yapmak zorunda değilisn çok korkuyorsan evlenme kardeşim :)

• sen bencve fazla bu gerdek gecesi olayını abartma şaka ile karışık sinyaler vermiş sevgilin :)

• ayrıntıları burda size anlatamicam tabiki

• bir birini çok sevmek evlenmek için yeterlimi sence :)

• Öncekileri Göster
  • Sevgilin zenci mi?

• ne alaka

• ölüm yokya ucunda Değişik alt tarafı kocanla ilişkiye giriceksın sence korkulucak bır sey mı var bunda

• Yavas yavas yaparsa canin cok daha acir, tecrübeyle sabitlenmistir. Illa aciyacak diye birseyde yok ama. Bu kisiden kisiye degisiyor. Fakat yavas yaptiginda kizlik hemen bozulmayabilir.

• Hayir bunun bi kurali yok, fakat söyle bir deneme yapabilirsin, herhangi bir yerini derisini elinle, artik kolun, bacagin farketmez, birkez yavasca esneterek cek, bir süre sonra ayni yeri birkez hizlica cek veya cimcikle. Iki acinin farkini anlarsin.

• kızlık hemen bozulması şart değil heralde

• tamamen inanmalısın bence. bu çekinceni ciddiye alıp elinden geleni yapacağını söylemiş sonuçta. zaten uzun bir ön sevişme sonrası korku, endişe kalmaz. :)

• sevgiliniz bence haklı sizinde kendinizi kasmadan rahat olmanıza bağlı tabiki ilk zamanlar heyecan olacak ama zaman geçtikçe rahatlayacaksınız size tavsiyem odanızda kendinize vakit ayırın sohbet edin cinsellikten konuşun hemen aceleye getirmesseniz olacaktır o kadar büyütülecek birşey değil bence sarhoş olmak yerine ayık olun

• sevgilisinin numarasini ver biz konusalim uyaralim

• o bırak o geceye kalsın önceden kasma kendini

• o koruku gecesi değilki kim aklına korkuyu soktu mutluulğun ilk günü özel bir gece herkes yaşayamıyor o geceyi

• aklıma geldikçe korkuyorum

• gel gel güzelim acımıcak. acıtmadan ağır ağır yapar merak edme :)

• hemde cok acıyacak canın öyle bir yanacakki gözlerinden yaş gelecek ilkkez ya korkma bir şey olmaz sen kendini salıver bak nasıl güzel olur o iş hemde hissetmezsin

• Öyle yavaş yavaş santim santim yaparsa kızlık bozulmaz ki birden yapmalı ki kızlık bozulsun anlıyacağın işin yaş :D

• adam işini biliyor zaten anlatmış :)) hiç korkma tadını cıkart oluruna bırak yahuu hiç mi iğne vurdurmadın :)) sonrasında ki zevki hazzı düşün ;)

• esrar :) yani cok acımaz diye dedim panpa adam adamlık bi konu değil :)

• iğnemi :) neden adama hakaret ediyorsun iğne gibi kücük diyerek :)

• hehehe :)))) yani cok acımaz örnek verdim sadece hiç korkma yapıştırrr :))

• Öncekileri Göster
  • Yok yapmaz ön sevişmeyi iyi yapın sabırı olun ve iyice sulanmanı bekleyin

• adama göre değişir. tecrubelı bırıyse, senı ıyıce hazırlarsa sıkıntı yasamazsınız (evet sıkıntıyı sadece sen yasamıcaksın). ama tecrubesız ıse veya sana deger vermıyorsa bır sey dıyemem.

• evlenmeden önce bi' prova yapın ?

• elemanında daha önceden bi' deneyimi yoksa, şeftaliyi gördüğü gibi yemek isteyecektir, hızını alamayabilir.. :/

• hayır öyle bişey yapmak istemiyoruz

Kızlar Ne Diyor 8

• :D nişanlımdaa korkmaa alıştıraa alıştıraa yaparızz derrdi aama yanyana geldiğmiizdeee nefes bırakmazzz insanda ...zevkee geldiimiii durr durakk bilmiyorr :( :( :) :)

• :)

• ya şekerim bence en iyisi dümeni kendin ele almak. sevişmenin en ateşli yerinde bunu sen kendin yapabilirsin. hem kontrol senin elinde olacağından partnerinin senin canını yakma korkusu da olmaz. hızı bu şekilde kendin ayarlayabilirsin bence

• emin ol en rahatı bu. ben sevgilimin yapmasını bekleseydim ömür sürerdi korkudan sanırım. ama ipleri kendi ellerime alınca herşey düşünmediğim kadar kolay oldu. ne acı ne kasıntı hiçbirşey olmadı. bunu alkol alıp denersen çok daha kolay olur güven bana

• onu hiç yapamam

• böyle kendini kasarsan, kafanda kurarsan zaten istesende istemesende canın acıyacaktır, seviyorsan adamı güven erkeğine biraz. güvenmiyorsanda ne işin var bu adamla zaten.

• çok fazla bir acı ekmeyeceksin zaten şimdiden bu kadar kafaya takarsan vajinismusa kadar gider. hem konuşmuşsunda erkek arkadasınla sana değer veriyor eşi yapıyor elbette dikkat edecektir.

• evlenmeden önce bende bunu düşünmüşdüm...ama içmeye gerek yok...abartma lütfen ya...çocuklar yapıyor artık...

• gerçekden korkulacak bişey değil..acımıyor bile...

• gerçekten çok korkuyorum

• Ayy ne zar mış a.q. kızım öyle bomba falan gibi patlamıyo merak etme, vajinismus falan değilsen erkeğinide seviyorsan azıcık sulanman yeter o gece , kolaylıkla olur biter... Hey yarabbim ya adammı seçiyosunuz anlamıyorum...

• güle güle

• Ayy tamam kızma ya, gidiyorum :)

• adam gibi yorum yapacaksan yap düzgün yorum yapmayı beceremiyosan oku geç sadece

• bu kadar abartmayın gerdek gecesini...sevgilinde baya değişik anlatışa bak ya yavaş yavaş santim santim..:)

• enteresan ya

• zevk almak için evliliği sakın beklemeyin...keisnlikle ilk haftadan itibaren pişman olacaksnız...hayır zevk almadım.

• sexin bu kadar basitleştiğini okumak çok kötü 1 ay sonra bu ne yapıyor ?İlginç bir şeyler eksik:)

• Öncekileri Göster
  • ıkınıze bağlı sen kasmayacaksın kendını motıve olmalısın rahatlamalısın önce. zaten sevgılın bu işi biliyorsa tamamdır senı nasıl rahatlacağını biliyosa herşey çok kolay olur merrak etme acımıyor fazla :D

• bence çok harhoş olma kafan kafıf çakır olsun ama fazla değil çok önemlı bı geceyı hatırmaman kötu olur

• içki içmeyi düşünüyoruz rahatlatmak için biraz şarap veya votka içiririm diyor ama işe yarar mı bilmiyorum.İyice sarhoış olsamda anlamasam

Yükleniyor...