Sizce sevgilim penisini gösterdiği için gerçekten pişman mı?

Gizli Üye
Arabada öpüşürken birden penisini çıkardı. Ve elimi penisine koydu. Bende nasıl yapcam bilmiyorum dedim. Oda islat falan dedi.
Sonra birden toparlandik napiyoz biz diye. Kendimden tiksindim dedi. Sonra bana söz bidaha böyle bisey olmayacak bunlar evliliğe kalcak dedi ama ertesi gün öpüşürken kalçamı avuçlayip. Elini vajinama surttu pantalonumun üstünden. Pişman mı değilmi anlamadım?
Sizce sevgilim penisini gösterdiği için gerçekten pişman mı?