Kadınlarda cinsel isteği azaltmak için hangi ilaçları kullanmam gerekir?

cinsel isteğimin azalması için hangi ilaç ve yöntemleri önerirsiniz?

Güncellemeler:
çok istekliyim evet

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bamya ye.. ıyy hayattan soğursun

• sen bugün süpersin

• hahaha tşekkür ederim ya sen her zaman süpersin:)

• teşekkürr ederim, yedin ve soğudun galiba:DD

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence cinsel isteğini azaltmaya çalışma.Bende de fazlaydı.Şimdi antidepresan içtim azaldı.Keşke azalmasaydı diyorum.

• Senin evlenme zamanın gelmiş :)

• ne yiyon yaa istekli oldun bana da o lazım :)

• çewrene bak. bir çok ilaç var aslında :)))

• fenasın :)

• fena değil. en az onun kadar bende istekliyim. ikimizin istekleride aynı yönde ama ortak bi paydada buluşamıyoruz. oda gitmiş ilaç arıyo :)

• irade meselesi bu ilaçla olmaz benim ilaçla oldu ama bayanlarda irade meselesi

• Azaltamassın.. yap ne var ayıpmı :S

• eğer cinsel ilişkiye girme şansın ve partnerin varsa bence bastırma bu duygularını.psikolog olarak bastırmanın zararları olacağını söyleyebilirim.eğer bu şansın yoksa mastürbasyon yapmalıısn .inan bana isteksiz olup evlilikte ciddi sorunlar yaşayan birçok kadın danışanım oldu.şanslısın sen

• genellikle antidepresanlar azaltır...ama evli isen veya imkanın varsa azaltmana ne gerek var...

• ilaca gerek yok.bol bol seks.ona imkan yoksa bol bol 31.

• kadınlar için garip bir tabir olmuş genelde bizde o tabiri kullanmayız:)

• valla bilmiyorum siz ne diyorsunuz?

• sen beni kullan ilaç gibi gelirim ben sana :))))

• bence bir spor salonuna düzenli git. ya da kendine başka uğraşlar bul. yalnız kalmamaya çalış. spor en iyisi. ileride oğlun kızın ergenlik yaşını girince 15-16 yaş onları da bir spor salonuna yolla. okuldan sonra gitsinler.

• neden cinsel isteğini azaltmak istiyorsun alemsin ya keyfini sür işte:))

• Ne derdin var ne güzel isteğin varmış Biz azıp kudurtmak için belimizi incitiyoruz bunlar hayata küsmenin derdinde .D

• evlen evlen hemde hemen ese dosta soyle bulsunlar birini

• düzenli olarak cinselliği yasaman yeterli

• Niye çok mu isteklisin:)? Şappp:))

• Güncelleme için: İşin zor:)

• Ayrıca böylesi bir durum için 2 yolun var: Ya seks yapacaksın bol bol:) Veyahut mastürbasyon:) öyle ilaçla falan olmaz o iş.

Kızlar Ne Diyor 8

• bol boll sex yap... bir sure sonra azalır merak etme.. içindeki canavarıı bir doyur sen bence

• arkadaş tavsiyesimi...hehe...:))))

• oruç tut cinsel isteyin kesinlikle azalır :))

• :) :) ne alaka yaaa :) kiminde ters teper

• Öncekileri Göster
    • işte bu cevap süper valla helal olsun;) <3 millet saçma sapan şeyler yazmış ama en anlamlısı bu

• teşekkr ederm jacob :)

• aynı problem bendede var ısteklıyım ve bunu azaltacak ılac varmı bılen

• var elbette...

• sabahları aç karnına ılık su iç.

• bildiğim kadarıyla bayanlarda aşırı cinsel istek testesteron fazlalağından kaynaklanabiliyor...buda östrojen seviyenizin düştüğünü gösterir...östtrojeni yükselten ilaçlar var örneğin kadın doğum kontrol hapları...östrojen oranınızı yükseltir buda testesteron hormonunuzun baskılanması için yeterli olur sorun ortadan kalkar...ama öncellikle daha fazla ayrıntı vermelisiniz...vücutta erkek tipi kıllanma sivilce artışı kas kütlesinde artış vb şeyler yaşıormusun mesela?

• alttaki kullanıya katılıyorum

• vay anasını ilacımı var mış şap at yemeğine

• çok istekliysen evlen düzenli sex hayatın olur

Yükleniyor...