Ters İlişkinin zararları var mıdır?

Ters ilişkiye girildiğinde penistin içeri akan zevk sularının kadının vücudunda kurtlanmaya neden olduğunu duydum. Bu konuda bilgisi olan ?

Güncellemeler:
Cevaplayan herkeze teşekkür ederim..

Evli değilim, bakireyim, hiç bi şekilde normal anal oral hiç bi ilişkim olmadı...

Bu konununda sözü bu şekilde geçince aslı varmıdır diye sorayım dedim..

Kadına zararı olduğunu biliyordum erkeğede zararı varmış bunu öğrendim.. Ve zaten haram olan bir şey, hatta duyduğum kadarıyla nikah olsa dahi bu durumda eşler bile birbirlerine harammış... Teşekkürler :)

En İyi Görüş

• zararları var ama o kurtlanma bilgin asılsız. kurtlanmaya zamanı olmayacak ilk tuvalette atacaksınız. ha bu arada şu hatayıda düzeltelim. erkeğin kadındaki klojen gibi ön sıvısı olan mezi vardır. bazılarının zevk suyu dediği. bu sıvı klojen gibi çok gelmez. 1-2 damlayı geçmez. ters ilişkide anüsten akan sıvı mezi değil. bağırsak belli süre içinde nemlenmeye başlar sıvı salgılar. kuru sert bir cisim giriyor. bu onun savunma mekanizması. bunu zevk suyu sanmayın. bağırsağın suyu

zararlarına gelince. her iki cinsede zararlı. en başta her iki tarafta mikrop alır. kadının vücudundaki en mikroplu atığının çıktığı yerden mikrop almak kaçınılmaz. kadında alır bu mikrobu. doggy yani domalma köpek pozisyonunda yapılıyorsa bağırsak suyu vajinaya akar ve kadın kendi bağırsağından mikrop alır. keza erkek de.

diğer zararı. anüs çevresinde sfinkter denilen bir kas var. bilezik şeklinde olan bu kas vücutta tekdir örneği yoktur. yani bozulduğunda nakil sözkonusu olamaz. bu kas ters yönlü bir kastır. yani içten dışa doğru açılabilen bir kastır. dışkının atılacağı görevi olduğundan dışa açılır. dışarıdan girişe uygun değil. ilişki ile bu kas zamanla gevşer yada ani bir basınç uygulanırsa yırtılır. çok sık yapıldığı taktirde belli süre sonunda bu kas gevşer ve artık kişi kakasını tutamaz. ömür boyu bezle gezmek zorunda