Erkekler neden acele ederler?

Genellikle seks konusunda acele etmekle suçlanırız. Doğru mu ve doğruysa neden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sorun biraz geniş olmuş. Seks sırasında mı acele, yoksa ilişkide cinselliğe geçişte mi acele? İlk açıdan, benim tahminim bilerek bir acelecilik olmadığı yönünde. Yalnızca zamanla kazanılması gereken bir özellik, cinsel beraberliği olabildiğince uzatmak.İkinci açıdan bakacak olursak, erkeklerin içgüdüsel olarak genetikten gelen bir avcılık ve tohumunu yayma, devamını getirme özelliği var, bunun da etkisi var acelecilikte. Bir de Türkiye'de gelenek ve kültür olarak evlilik öncesi cinsellik özellikle kadınlarda iyi karşılanmadığı için, erkeklerin bu bulunmaz hint kumaşına "buldun mu yumul" tarzında bir yaklaşımı oluyor fırsatı kaçırmamak için. Dolayısıyla ne yapıp edeyim, bu fırsatı kaçırmayayım diye aceleci oluyorlar. Bence..

• 5 dakkalık zevk ya sex

Kızlar Ne Diyor 2

• bence de erkekler biraz acele ediyorlar. en azından çoğunlukla öyle. çünkü erkeker için bu bir ihtiyaç ve güzel bir kızla çıkıyorsa mutlaka onunla yatmak ister!

• Bence hemen seks faslına geçmek için acele etmelerini sormuş ama bu soruyu da en doğru erkekler yanıtlar sanırım. Yoksa biz onları acele ettirmek için herhangi bir çaba göstermiyoruz.

• sana katılıyorum cnm acele ettirmek için herhangi bir çaba yok..

Erkekler Ne Diyor 4

• ben acele etmiyorum kız arkadaşım ediyor. çünkü annesi arıyor :)

• Kadının cinselliğini önde tutmasıyla alakalı. Bizim kadınların içi o kadar boş ki, kadınlara sadece seks için ihtiyaç duyoruz. Onun için de erkekler seks istiyor, kadınlar da bunu acele olarak gorüyorlar. Yazık!

• Yuh diyorum!

• Bence kızlar daha çok acele ediyor bu konuda :)

• şebnem ferahin bir şarkı sözüyle özetleyelim bence :D içine girdiğin küçük kaygan deliği yeniden büyük bir dünya mı sandın ...

Yükleniyor...