Acaba her kadın mastürbasyon yapar mı?

Her blue çağına giren erkek mastırbasyon yapıyor yapmayan bunu denemeyen bir erkek yoktur. merakım her blue çağına giren kızda bunu yapıyormu ben yapmadım diyen bir kız yalanmı söylüyordur ? yapıyolarsa bu normalmı karşılamak gerek benim garibime gidiyor :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence herkes yapar.. ama toplumdaki baskı nedeniyle AYIP .. olur diye susarr.. ama denemeyen yoktur sanmıorum

• bencede böyle oluyor evet

• açık cevabın için +1 sizler sayesinde kızları daha doğru tanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 16

• ben hiç yapmadım

• bu soruya en iyi cevap seçilen kişinin yorumu çok yanlış,soran resmen duymak istediğini en iyi cevap diye seçmiş. ben ayıpta susuorum diyede birşey yok. ben blue çağından çok sonra yapmaya başladım yani,tam 8 sene snra ne olduğunu anladım,ilk regl olupta haydeeee masturbasyon yapayım demedim.

• Kendini kesfe cikmis her bulug cagindaki kiz yapar.

• ilk 16 yaşımda yapmıştım xD blue a girdimmi girmedmmi bilmiorum ama pek bişe anlamamıştım :S

• neden pek bişi olmuyoki.zaten bir süre sonra sıkıyor.ama dondurma olayı farklı kim ne derse desin:))

• evet öyle oldu ...gerçi şimdide pek bişe olmuo

• seninki deneme yanılma gibi bişi olmuş:))

• Bence erkekler için mastürbasyon bir enerji boşaltma ihtiyacı ve kadınların böyle bir ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ancak cinselliği tadanlarda vardır alışmış kudurmuştan beter hesabı :) ben yapmadım kardeşim 25 yaşıma kadar inanılmayacak birşeyi de yok

• bence kızda cinsellik korkusu yoksa yani normal biriyse beceremese bile en az bi kere denemiştir diye düşünüyorum.. becerebildiyse de devamı mutlaka gelir zaten yani geneli yapmaya çalısır ama erkek kadar basit değil kızlarda orgazmı yaşamak..

• ben yaptım...ama ilk olarak ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum...

• benim hiç öyle masturbasyondan falan haberim yoktu 18 yaşıma kadar. erkekler rüya görüyo kızlar rüya görerek blue çağına girmiyo. o şeylerde ilgisi olmayan kızlar yani ben gibi,anca 18 yaşında falan öğreniyo die düşünüorum.. kız yapmadım diyosa yapmamıştır niye yalan söylesin ayoll :D

• yoo hiçbi değişiklik olmadı. ben masturbasyonun ne olduğunu bilmiyodum nasıl yapılcağınıda bilmiodum e doğal olarakta nasıl masturbasyon isteği duyayımki?

• peki 18 yaşından sonra, yani masturbasyon yaptıktan sonra vucudunda bir değişiklik oldu mu?

bir de göğsünde yapa vajinanda sürtünme sonucu bir masturbasyon isteği doğmadı mı ?

• yapmayan kızlara şaşırmış durumdayım şuan.

ben ilkokulda bile yapıyordum yahu. tabi o zaman ne olduğunu ve niçin yaptığımı bilmiyordum.

• Erkegı kızı mı var bu durumun

• sen hızlı başlamışsın bu olaya, ilk okulda yapmayan erkekler tanıyorum

• ben hiç yapmadım normal bence

• Açıkçası o dönemlerde denemedim daha sonradan duydum öyle bir şey olduğunu 18 yaşımda falan yani blue çağıma girerken yapmadım yalan değil yani

• sanane arkadaşım kızlardan :) yapıyo yapmıyo ama belli sen ergenliğe yeni grmişsin .. BOŞ SORU!

• 5 sene önce girdiysen bu konular hakkında bilgin vardır :D

• yo 5 sene once gırdım nesı bos merak ettim

• Yapanda var yapmayanda bu çevreye göre değişir..

• Dogrudur.. kızlar her zaman yapmaz.. o yaşlarda keşfetse bile fazla yapmaz bunu ancak ilerleyen yaşlarda anlayacak

• peki bunu keşfeden sureklı yapıyomudur 1 bucuk senede 2,3 defa yaptın dıyen bırını tanıyorum dogru olabılırmı ?

• Yapmayan kızlar var buna emin ol.

Yapıyorlarsa normal karşıla derim ama insanına göre.

• yapıyorsa ergendir, yapmıyorsa kadın cinselliği üzerine yoğun baskılar yüzünden kendi bedeninden korkuyordur ve ileride cinsel hayatında sorunlar yaşaması muhtemeldir.

• Neden garibine gidiyor? Kızların bunu yapması anormal bir şey mi?

Saçma tabulardan kurtul arkadaşım.

• Tabiki onlar imam kızı yapamazlar bir şey :) arkadaş bu düşüncede sanırım

• haklısınız ama ne bileyim hiç tahmin etmiyodum bi garip oldum :/ umarım yaparken beni hayal ederek yapıyodur. bunu duyunca ister istemez sogudum

• Ahaha. İmamlar da sevişmiyormuş zaten.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• dunyada yasayan yalnızca erkeklermıdır :? soruya soryla cevap vereyım.. sadece erkeklermı nefes alır? sadece erkeklermı yemek yer su içer? sadece erkeklermı uyur yorulur dınlenırler? sadece erkeklermı asık olurlar:? ee bunların hepsını erkekler yapar dıyorsanız e ozaman kadınlarda hıc bırsey yapmazlar onlar robotturlar dyebılırım...

• yapmayan erkek wardır kesinlikle katılmıyorum yapma kardeşim ...masturbatör ettin sende hepimizi...

• kızlar niye yapmasın anlamıyorum,yapmayanların varlığını bilmek bile istemem

• kizlarin biraz farkli oluyor galiba erkekler gibi degil

• ya bence bunda enteresan olan bır durum yokkı pekı dıye bılırmısın kı kızlar yemek yemez su ıcanımezler bu bır ıhtıyactır arkadasım sen nasılkı yapıyorsan bunu kızlarda o derecede yapıyordur ha arkadasımızın dedıgı gıbı bunu yapmayan kızlarda vardır dıyor bunu yapmayan erkeklerde vardır tabıkı bu durumdakılerde dunyasını bırakmıs ınsanlardan olusmaktadırlar... kızlara öyle bır kuvvet verılmısskı bakın erkek bır defada bır kez yapabılır yaparım dıyen ylan söyler fazlasını cunku gucu kalmaz belkı zorlar yapsa bıle fazla zevk alamaz acı ceker. ama kızlarda ıse bu durum tamamıyla degısıktır bır kız besdefa cınsel ılıskıye gırebılıyor bu kudret onlara dogal olarak verılmıstırkı erkegın bırtek sansı bosa gıtmesın zevk almadan dıye...dıyelımkı kız bır defa yapabılıyor bırlesme oldu kız bosaldı ama erkek bosalmadı ne olacak zorlamı devam ettırecek kızı acı cekmesıne neden olcak ondan dolayı erkegın bır sansına kadının bes sansı var bu bunun ıcındır... ve cınsellıkte gayet çok dogal bır ıhtıyactır bunun kızı veya erkegı olmaz arkadasım...

• kızlar da erkekler gibidir kendilerini bir türlü tatmin etmişlerdir dostummm :)

• Blue çağıda ne nasıl bişey yenir mi ben girmedim. Buluğ olmasın o

• Blue çağı= Mavi Çağı

:))

• bluğ çağı

Yükleniyor...