Vajina dudakları oral yapmaktan dolayı şekil değiştirir mi?

vajina dudaklarının emilmesi,yalanması belirli bir süre sonra vajina şeklinin değişmesine sebep olurmu,dudakların büyümesi gibi.Başına böyle bişey gelmiş zamanla ferk etmiş biri varmı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben mast yapmaya başladıktan sonra biraz değişti sanki karardı küçük dudaklar :/

Kızlar Ne Diyor 1

• çocuk doğurunca olur herhalde ya da yıllardır kullanılan bir vajinada.oralın farkedileceğini sanmıyorum.birde sevgilin içinse sorun şunu söyleyeyim birçok çeşide sahip vajina var.benimki bacaklarımı çok açmadan iç dudaklar görünmüyor ama bazı kızların dışarıdadır sarkmış gibi onun yapısı öyle oluyormuş.

• seninkisi ideal vajina şekli ;)

• Öncekileri Göster
    • güzelmiş :)

• en iyi cevap :) +1

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece sevişirken olur. Dudaklara kan dolar şişer döl yolunu giriş için açar. diğer zamanlarda aynı kalır. Sadece birazcık hava sıcaklığına göre büzüşür veye açılır.

• geçen günlerde bir link vardı . amma çeşit vagina varmış demiştim kendi kendime. yorum yapan arkadaşlarda benimki 3. benziyo 7.benziyo gibi cevap vermişler.yani çeşit çeşit vagina var bundan dolayı kimseyi yargılama sen oral yaptırdında böylemi oldu diye.

• yok oralla değişmezz.. ama sürekli diğer organla içli dışlı olunursa değişir

• Fazla emersen sarkar hacım :D

• öpüsürken senın dudaklarının seklı kayıyor mu zaman ıcınde bı degısıklık oldumu orda herhangı bır degısıklık olmaz ısırıp koparmadıkca

• dogum dısında vajinada degsklk olmaz

Yükleniyor...