• Sor
  • Bence

Zayıf kızlar seksi midir sizce

erkekler hep geniş kalçalı büyük göğüslü kızları beğendini düşünüyorum sizce de öylemi. Zayıf kızları seksi buluyormusunuz küçük göğüslü küçük popolu... Daha Fazla

Güncellemeler:
çok mu zayıf bu kız ben bunun gibiim sanırım

En İyi Görüş

• Ben sahsen zayif kizlardan hoslanirim, zayif elma goguslu kizlardan. Cok tatli oluyorlar.

Erkekler Ne Diyor 37

• sen belirliyceksin onu

• böylede nin 'de' si ne dikkat et vurgu var madem dolgun kızlar güzel bukadar parayı neden harcayıp zayıflıyor kızlar

• Ben oldum olasi kilolu sevmiyorum zayif olmali goguste kucuk olmali.. Kisiye gore degisir sonucta.. Ama kilolu biri bedavada dese seks yapmam asla..

• çok zayıf kız pek çekici gelmiyor kusura bakma:( artık bolbol makarna mı yiyeceksin ne yapacaksan bir şekilde az daha yapılı olmaya bak:)

• Link çalışmıyor

• üzgünüm türkiyede açılmıomuş o site :(

• ben açıkçası hoşlanmam... hafif balık etli kum saati vücutlu ve orta boy kızlar daha çekicidir benim için... ama görsel seksilik dışında bir bayanın yataktaki yeteneği de bir seksiliktir... aslında belki o da kilo almanı istiyordur ama kırılmanı istemediği için söylemiyordur... ama sen bunu aşırı kafaya takma arada büyük bir sevgi varsa zaten bunlar falan devede kulak olur ama yine de sen sağlığını bozmadan kilo almaya bak tabi takıntı haline geldiyse kendini rahatlatmak açısından

• +1 zayif kizlar eksilemis :)

• horny-virgin saol...
      (eğer zayıflar eksilemişse tabi) zayıflara hakaret etmedim sadece sevmediğimi söyledim ne diyim canları sağolsun :)

• elini attın mı kemik sesi gelmemeli...

• bu kızın gıderı var fıt kızlar bence daha seksı

• ben çıtı pıtı kızları daha cok seviyorum

• kucağıma alıp götürebiliyorsam şişman değildir. ayrıca üzerine deri kaplanmış iskelet ile seks yapmak pek çok erkeğin fantazisi değildir. kilolarınız sizin kafasına takılıyor genelde bizlerin değil.

• kız çok zayıf. vücut olarak beğenmedim. ama yüzünde bununki kadar güzelse...

• bununki kadar vardır ama saçlar aynı

• Öncekileri Göster
    • evet bende öyle kas yok ama ben çocuklumdan beri çok spor yapıodum ondan göbeğim hiç çıkmıo

• sevdim bunu. bende çok spor yaparım. ama yaptığım spora görede çok yerim. hatta arkadaşlarım kadar yediğimde günde 1 kilo falan veriyorum :P

• kendi adıma sıfır beden ya da çok zayıf kadınları seksi bulmuyorum ama küçük göğüslü kadınları gayet seksi buluyorum. minyon kadınları ayrıca beğeniyorum sanırım :)

• valla bi arkadaşım var, eşi üzülmesin diye sesini çıkarmıyor ama memnuniyetsizliğini dile getiriyor bana... ve gerçekten de aşırı zayıf hiç mi hiç iyi olmuyor, kadın dediğin erkeğinden kısa ve tuttuğunda elini dolduran cinsten olmalı... Kadın erkeğin elini doldurduğundan fazlasına sahipse o kadın kocası için kiloludur... :) bu şahsi fikrim olmakla birlikte zayıf bayanlardan hoşlanan erkekleri de görmedim değil hani...

• doggy de kemiklerin batmıyorsa da pek sorun olacagını sanmıyorum..

• Sen bunun gibiysen seksi olmaya gerek yok. Taş gibi

• Eleavuca gelmeni istiyordur.

• zekatlık keçi gibi olmadığı sürece sexydir diyebiliriz...

• zevk meselesibenim seçme hakkım olsa zayıf tercih ederimçok hoşuma gidiyolar

• hafıf balık etlı kızlar her zaman ılk tercıhtır

• küçük göğüslü kızlar bana erkek gibi geliyor o yüzden çok tercihim değildir..

• idealsin gerçekten sex te daha kıvrak olursun :))

• bu zayıflık değil bu kas çalışmış sexy bir o kadar çekici, bir o kadar alımlı, muazzam vucut hatlarına sahip ve harkulade bir bayan.. bu bayan sexy sayılmaz mı hiç, veya beğenilmez mi.. karın kasları muazzam çalışmış hatta, o baklava dilimlerinin arasında ölebilirim.. :):) şaka bi tarafa gerçekten çok güzel vücut hatları zayıflık değil..

• kötüdür kilo alması lazım

• Küçük göğülü bir kızın geri kalan yerleri on numara olsun beni etkilemiyor

• hıı 36B çokmu küçük

• zayıf olan bir adım öndedir bence. bence sorun zayıflık değil sağlıklı olmak

• sexy olmak libido ile ilgili,sadece dış görünüm değil asıl olan...önemli olan sen kendini sexy hissediyormusun...

• topuklu giydimde evet ama daha çok sporcular gibi hissediorum genelde

• ben aslında zayıf olan kızları daha sexy buluyorum ama önemli olan cinsellikte soğuk olmamak,sporcu gibi hissetmek gayet iyi fit olmak her zaman kilolu olmaktan iyidir...resimdeki kız ise yıkılıyor çooook çekici...

• Link kırık

• kırık mı :S

• Öncekileri Göster
    • Evet link kırık :S

• urani çok şekil fotoğrafın varmış :)

• az daha ele avuca gelmeli

• ufak tefek olanları bende severim.

• brz ele avuca gelmesi gerek kadın dedgn

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Önemli olan gerçekten ilk önce sağlık ben minyon B cup göğüslü ince belli küçük popolu bir kızım. Popomdan bazen şikayet ediyorum ancak önemli olan ilk önce sağlık. 100-70-95 ölçülerinde büyük göğüslü ince belli büyü popolu kum saati misali bir kızda olabilirdin ama sağlığın yerinde olmayabilirdi. Düşünsene, fizik erkeklerin hayalindeki gibi ama beyninde kist var. Sağlığın mı daha önemli hayalleri süslemek mi?

• haklısın ama bazen acaba hastamıyım nie kilo alamıorum diorum ama bi kaç test yaptırdm hastalım yoktu

• Diyetisyene git istersen kilo almana yardim edecektir sağlıksız şeyler deneme :)

• Böyle soruları görünce üzülüyorum ya. Kendinize güvenin biraz vücudunuzla barışın :/

• Bence bi doktora gitmelisin.Hap verir,kilo alman için takviye felan yaptırır.Benim bi arkadasım vardı oda çok zayıf ve uzun boyluydu 55 kilo felandı doktora gitti 65 felan olmustu en sonra gayette memnun şişman olmaktansa zayıf olmayı tercih ederim ;)

• ya gittim ama hap falan veremem sadece kanser hastalarına veririz o tür hapları senin kilon normal dedi hastalığımda yok ama iştahsızım

• Öncekileri Göster
    • Tsk Ederim :)

• Rica ederim :)

• aynen zayıf iyidir , ilişiki rahat görsel zevk ;)

• seksapel nedir ya insan seviyosa ister gerisi boş

• bende zayıfım bazen seksi buluyorum bazen az alsam kılo dıyorum

• kilo vermeden önceki fotolarım çok güzel ve seksi gelio ama şimdi ne giysem olmuo beğendim kıyafetler bol gelio dar giydimdeyse daha da zayıf görünüom ya

• Öncekileri Göster
    • zayıf olan bir adım öndedir bence

• teşekkürler :) bencede çoğu zayıf kız seksi oluyo beli ince olması bile cekıcı..hem yaşımı hiç göstermiyorum bu da bir artı oluyo

• bende zayıfım ama göğüs kalça yerinde85 bden göğüs ve92 kalçam var.önemli olan orantı bence zayıf olabilirsin ama dümdüz bir kadın vücudu kadının doğasına aykırı seninki öyleyse spora başla hemen

• kilo almalisin acil

Yükleniyor...