• Sor
  • Bence

Penis boyu ne kadar olmalı?

tatmin için penis boyu ne kadar olmalıdır.vajina veya oralda farkeder mi sınır ?bir de ölçerken başlangç noktasını neresi alıyorsunuz ( gülmeyin ) :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Penis boyu ölçümü için üst kısmının karna birleştiği yerden ucuna kadar olan mesafeye bakılır. tabiki yağ katları geri çekilerek ölçülür Vajen boyu da 8 cm civarındadır. en fazla uyarılan bölge ön vajen duvarında ilk bir kaç santimetrelik kısımdır. Cinsel organlarla ilgili tüm ölçümler kişiden kişiye farklılık gösterir. Genellikle evlilik sonrası da kimse tarafından önemsenmez. Çünkü kadınlar bir işaret parmağıyla dahi doyuma ulaşabilir. Yani bu boyda bir penis varsa üzülecek ve düşünecek çok faazla bir şey yoktur.Cinsel ilişkide boyut önemli değildir, penisin ilişkiye girebilecek boyutta olması yeterlidir, Aslında en önemli cinsel organımız penis ve vajina değil beynimizdir, cinsel ilişkinin %90 ı dokunmak, dokunarak zevk alıp zevk vermektir, geri kalan %10 u penisin vajinaya girmesidir. Bu nedenle boyut konusuna takılmamanızı öneririm.

• bunlar kendi cümlelerim değil bu arada uzman bir doktorun yazısı

Erkekler Ne Diyor 31

• işlev demeyin önemli tabiki

• Gobegin altindan penisin ucuna kadar olcecen. Ne kadar alabilirsin o sana kalmiş.

• penis boyu derinliğe bakar sen önce derinliği ölç sonra uygun boyu söylicem.

• ideal 18 cm :D kimi bamya diyebiliyor bu boya ona kalırsa :D

• (Gülmüyorum) :) Doktor neydi o ismini unuttum hah Haydar Dümen abimizin dediğine göre, en ideal olan, çiftlerin, ilk deneyimlerini birbirleriyle yaşayıp öyle devam etmeleriymiş, o zaman penis ve vajina birbirlerine uyumlu oluyorsun, ve yok onu denedim büyük geldi çok acıdı, yok bunu denedim küçük geldi hissetmedim derdi ortadan kalkıyormuş :::::

• kiminde 20 cm olur iş görmez kiminde 12 cm olur harikalar yaratır. kalın olanı ve içinde çok kalanı en makul olanı. :)15,16 cm gayet ideal bir değerdir. başlangıç noktası ise yukardan bakarken görünen içine girebilecek olan kısımdan başlar. ama cetveli deriye değdirip ölçüme hile karıştırmamalı. :)oral seks alışmakla ilgilidir. parmağını ağzına sok bakalım miden kalkıyor mu? zamanla 25 cm'i bile alabilirsin sana bağlı.

• bunun cevabı sende olmamalımı _?

• ya burdaki bayanlara 30cm versen şununki daha uzunmuş der aldatır :D ama 30 cm'i köklesin varya vuuhhuuu

• 16 kâfi :)

• kadınlara kalsan 20 den aşağı istemez

• türkiye ortalaması 13 cm. kadınların vajinasının toplam derinliği 10-18 cm. yani 30 cm bir penis bile olsa olsa o kadar girebilir çok çok şişman değilseniz. sinir uçlarının yoğun bulunduğu vajina boyunca oaln uzunluk 10-12 cm ortalama. yani özetle; penis boyu tıpkı kadınların vücut ölçüleri gibi görsel ve psikolojik bir uyarandır. zevke doğrudan katkısı azdır. çok küçük olmadığı sürece ortalama bir penisle harikalar yaratılabilir. tabi arada zihinsel ve duygusal bir uyum da varsa ve erkek vucudunun penisi dışında kalan kısmını da sevişmeye dahil ediyorsa.

• Başlangıç noktası göbeğin altında mezurenin yettiği yere kadar ölçüyorsun. 35 40 m. civarı yeterlidir.

• üstten kökünden ucuna doğru ölçülür. Dünya ortalaması 13-14 cm dir. 14 cm bir penis gayet yeterlidir. onu bulamayanda çok vardır :)

• benimki 20 cm ama sürttüğüm zaman daha çok zevk alıyor...girince o kadar olmuyor...galiba orgazm biraz da beyinde şekillenen bir olay...

• genelde 18 cm ye çok iyi diyolar benim de 18 cm zaten :) ölçerkende tam olarak t*aşaklar haricinde sadece penisin olduğu yeri ölçüyorlar anlamışsın umarın :)

• bilimsel ölçüm şöyle , ufakken çekip uzatıp kasık kemiğinden itibaren ölçersin, bu ölçüm karın yağı olmaksızın %100 ereksiyon halinde gelen boyu verir. bütün ortalamalar da buna göre hesaplanır. türkiye ortalaması 14 ama gerçek ortalama bence 10 falan. çünkü sıfır yağlı olan adam yok + %100 ereksiyon olabilecek olan da çok az. sana kaç yeter, bu tamamen senin vajinana bağlı seni doldurcak bişey olmalı ama bilemezsin ne kadar denemeden.

• 15 cm yeterli daha fazlasıı sizin içinde zararlı :D

• vajina ve oralda tabii ki fark ediyor. vajina esnek, her boy penisi alabilir ama oralda kadın zorlanır, gırtlağına kadar aldığında bile gözünden yaş gelecek gibi oluyor :) türkiye ortalaması 11-12 cm ama neyse ki ben ortalamanın 4-5 cm üzerindeyim :)

• Bırakın şu boy muhabbetini içinde ne kadar durdugu veişlevi önemli anlayın artık :))))

• hepsi palavra ,kalınlık ve işlev önemli...partnerinin cinsellik esnasında ve sışındaki sana yaklaşımları,libidosu,ön sevişme teknikleri hatta hijyeni bile önemli...oralda konu kadının yeteneğine kalmış...ölçü tekniği keşke sormasaydın önemsiz...

• benim 18 uzunluk 3 parmak kalınlık harika zevk verryr :)

• vajinam yok kaç cm tatmin eder bilmiyorum

• Kuyruksokumundan itibaren ölçmeye başlıyorsun :/

• Hayır, sen derinlik ne kadar olmalı diye soracaksın..

• 12 cm yeterlidir , bende yarı sert 16 cm tam sert ereksiyon halim 18-19 cm . Yeterince tatmin edici ve bazen de can yakıcı .

• 32 cm den küçük olursa kızlar terkediyormuş

• yapabildinmi

• en az 8 santim yeterlidir. kalın olması ve partnerin geç boşalması kız için önemlidir. ölçmek için mezura uygundur :)

• Metreyle mi ölçeceksin karış hesabı mı? :))

• metreyle :D ciddiyim :)

• isterse 40 cm olsun isterse 10 cm. kadına zevk vermedikten sonra metreyle değil arşınla ölçsende nafile :D

• 18 i geçen yok zaten

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...