31 çekmek ne demek?

Tam olarak ne oluyor açıklar mısınız ? 31 çekmek ne demek?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 31 çekmek eski osmanlıcada el çekmek demek. yani el ile doyuma ulaşmak demek. osmanlı döneminde ayıp şeyler direk söylenemeyince ebced hesabına göre karşılığı olan rakam söylenirmiş. elif ve lam harfleri karşılığı. lam= 30 elif = 1 yani 31

Erkekler Ne Diyor 22

• elinle seks yapmaktır :))))

• masturbasyon işte

• yaş kaç acaba ?

• hmm :((

• 21

• böyle başlıkları görünce neden istemsizce tahrik oluyorum acaba?

• Duyarlı olan penis başının sert hareketlerle iyice uyarımı ve sonrasında kuvvetli bir ereksiyon hali

• 31 cekmek penisini eline alip onunla oynamaktir taaaaki sperm gelene kadar. :) Burdaki cogu dalga geciyor supersiniz cocuklar :D

• penısı elıme alıyorum 31'e kadar sayıyorum 31'den sonra yerıne koyuyorm :D

• 62 icra etmekte diyebiliriz :D:D

• 31 kere çekip bırakmaktır ama bazen 31 in geçildiğide oluyo öyle 32-33-34 gidiyo

• Mastürbasyon.Kadınların ellerini vajinalarına götürerek ileri-geri sürtünme hareketleriyle orgazm olma çabası.Erkeklerde de çeşitli şekilleri vardır.

• Benim bildiğim kızlardakinede 31 deniyor

• erkeğin masturbasyon yapması

• Ayın 31 gün çekmesidir. Hiç sevmem maaş bir gün sonraya kalır :) Şubat gibisi varmı en fazla 29 çeker o da 4 yılda bir.

• masturbasyonun kısaltılmısı

• 31 gün demek yani 1 ay, o bir ayı bazen hasretle çekersin bazen özlemle bazen umutsuzca O_o

• erkeğin kendini boşaltması

• masturbasyon yapmak sizin deyiminizle

• Çadırı kurmaktır :D

• Erkegin kendini el ile tatmin etmesidir.

• Asfalt delme işleminin teori ve proje aşamasıdır...

• uygulamalı mı istersin açıklamayı

• erkeklerde mastrbasyondur

• penisi eline alt yukarı asagı oksa ve bosal bu kdr basit

• 31 cunku oturus seklide oyle

• Bunun sayısalına takılan ve 31 sayısında durup kendimi tatmin ettim diyen ergen erkek sayısı da az değil :) Bu bir adlandırma sadece ve olay okangün'ün anlattığı haldir , orgazma kadar devam eder. Sizdeki klitorisle oynama ile eşdeğer , tek fark yüzey

• bilmem kızlarınkine neden 52 diyorlarsa ondan

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...