Sürtünerek ilişkiye girmeyi tarif eder misiniz?

Sürtünerek ilişkiye girdik ama kan geldi falan muhabbetleri duyuyorum, nasıl oluyor ki? Sürtünerek ilişkiye girmeyi tarif eder misiniz?

Güncellemeler:
yani iki tarafta birbirini tahmin edicek pozisyonlarda sevişiyolar ama vajinaya girilmeden öylemi
tatmin demek istedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sadece 2 tarafında tam birleşme olmadan dışarıdan uyarılması eğer imkanların kısıtlı ise birbirinize oanlık yaşatacağınız maximum haz güzel olur ayrıca kan gelmesi falan hikaye içeri girilmedikçe oyle birşey olması sana mantıklı geliyormu meraklanma ...

• fazlasıyla mantıksız geliyo ama her yerde bu muhabbet çıkıyo ortaya

• Sıkma canını yok öyle birşey istediğin her saglık ve bu tür konular ile ilgilenen siteye bakabilirsin eğer yapmaktan 2 taraf olarakta zevk alıyorsanız ve mutluysan fazlasına kacmak ıstemıyorsan devam edebilirsin ayrıca soyle dusun kızlarda kendılerını tatmin ederken dışarıdan uyarılıyorlar kendileri elleri ile herhangi birşey olmuyor ;)

• canımı sıkmamı gerketrn bişi yok amacım bilgi almk teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerçi benim yorumum sana ilginç gelmeyebilir bakirerkek olarak ama düşüncemi paylaşmakistedim.Kadının altta olduğu pozisyonda testisler vajinaya sürterek yapılabilirPenis vajinaya girmeden sürtülebilir yatay olarak.Hoşçakal.

• vajinaya girmeden üzeride sürtünüyon işte topun potadan dönmesi gibi bişey

• son güncellemende dediğin gibi, vajinaya girilmiyo..

• erkeğin penisinin kadının vajinasının giriş kısmına sürtünmesi ve asla içine girmemesidir...

• et et'e değecek abi...

• giysili veya çıplak olarak cinsel organları birbirine veya - bacak gibi -diğer organları cinsel organlara sürterek, baskı uygulayarak yapılan sevişme. uygulanan bu baskıdan ve sürtmeden dolayı bazı kızlar, kızlık zarlarının bozulabileceği şüphesine düşerler.

• havyarı ekmekle yemek gibi bişey penetre olmak varken

• Ates basa vurmus anlasilan

• deliğe girmeden olmaz. girmek yasak ise de sürtünceğine oral yap ondan daha iyi.

• içine almadan yüzeysel işte bazen içine kaçabiliyor tabi pozisyona gore :)

• hhmm hfenaa :))

• kac cm bılmem ama oraya kadar alınabilir zara kadar yanı 1- 1,4 cm derınde olabılır zar ölçmedim:)

• Fazla surtunmeyin bence kivilcim cikabilir mazallah yanarsiniz itfaiye 110 unutma kaydet lazim olabilir

• bak seni nerde görsem hep insanlarla dalga geçiysn bi erkege bu kadar cıvıklık yakışmıyoo saçmalamayı keeesssss

• Öncekileri Göster
    • espirinin abartılısına cıvıklık denir senden zeki oldugum kesin

• kimin embesil oldugu belli gizli kullaniciyken atip tutmak kolay tabi sen eniyisi surtunecegin birini bul

• kan içine girerse olur,sürtünme içe girmeden yapılandır.bildiğin sürtünüyolar birbirlerine işte dışardan,kan söz konusu değil.

• Surtunme mi sonra bakireyim diye ortalarda dolasirsiniz siz namuslu ayaklari

• yargıladın da ne oldu şimdi başın göge mi erdi

• Öncekileri Göster
    • +1 ! tebrik ederim!

• Valla kimin namuslu kimin namussuz oldugu bizi ilgilendirmez herkez kendinden sorumludur, kim ne yaparsa yapsın bu gibi konularda, kendi düşen kendi aglar

• sürtünmek sürtünmektir, ilişkiye girmiş olmazsın. o yüzden de kan falan gelmez.zar iç kısımdadır. sürtünme yüzeyseldir. içeri girmeden zarı nasıl zedeleyebilirsin ki. bu arada sen sürtünme taktiği mi istiyosun onu anladım sanki ben :)

Kızlar Ne Diyor 5

• :D adı üstünde sürtecen :DD

• ama nereyi nereye sürtecen:))

• sürtünmekteki amaç ney bir işi yapıyorsan tam yap ya da hiç yapma. Aman zarına birşey olmasın koru onu koru! ( Sonra çevreye nasıl hesap vereceksin). Anlamıyorum arkadaş bu toplumdaki mantığı millet her haltı yiyor bir o iş kalıyor sonrada çıkıp namusluyum ayağına yatıyor. Yapıyorsanız namusluyum diye ahkam kesmeyin. Ha bu arada beynindeki zara dikkat diğer zarı koruyum derken beynindekine zarar gelmesin..

• bad teacher da izlemistim boyle bir sahne vardi cok gulmustum

• bende izledim cok komikti :)

• kıvılcım çıkmasıyla son bulan ilişki durumu

• Yüzeysel.Yani nasıl bir iki elini birbirine sürtersin ya cinsel organlarıda birbirine sürtmeye denir.Sürtünme ile cinsel ilişki eğer kondom kullanmadan yapıldığı takdirde gebelik ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar için risk taşır

Yükleniyor...