Penis neden sertleşmez?

penis neden sertleşmez?sevgilim 36 yaşında 4 senelik bir ilişki.ilk zamanlar sertleşme sorunu yoktu beni görür görmez kalkıyordu. ama şimdi bazen tam sertleşmiyor yada çok zor sertleşiyor.bana olan ilgisi mi azaldı?başka birini mi düşünüyor? yoksa bir rahatsızlığı mı var? onu çok seviyorum sırf cinsellik için terk etmek istemiyorum ama nasıl bir çözüm bulunur sorun nedir?ona bu konuları soramıyorum alıngan.sertleşmiyor mu neden geç sertleşiyor diyemiyorum.sorsam erkekliğine laf etmişim gibi hissedecek bana lütfen yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ergenlerin saçma cevaplarına bakma sen kardeş.Adamın bir sıkıntısı vardır,onu üzen bir şey vardır.Kısacası olay psikolojiktir.İnsan makine değil,birşeye canı sıkılsa bu onun herşeyini etkiler.Hemen kendinde arama sebebi.Bence en doğru şey,ona daha fazla ilgi göster,bir sıkıntısı olup olmadığını öğren,yardımcı ol destek ol.

Erkekler Ne Diyor 42

• giy bir jartiyer çık karsısına bak nasıl dikiliyor :D

• erken boşalma yüzünden

• kimse söylememiş ama ben söylim. ya çok masturbasyon yapıyordur ya da başka biriyle ilişkiye diriyordur arada. etkiler böle şeyler.

• umarım haklısındır

• evet hakkaten çok zor oluyor ama hediyesini görünce değecek. rocco gibi oluyor insan :)

• bir hafta yapmadan nasıl duracak peki

• Öncekileri Göster
  • laf edilmesinide hak ediyor mu ne

• Kafası rahat değildir. 36 yaşında fonksiyonel sorun yaşaması çok küçük bir ihtimal.

• Erkeklerde 40 lı yaşlara gelindiğinde olabilecek bir durum ablacım tabi buna benim yaşım yetmez ama bunda alınacak bir şey yok erkekliğine laf söyleme gibi bir durumunda yok ne olursa olsun onunla konuş

• Komik bir şey mi söyledim :)

• :):)

• Bence psikolojik sebebler olabilir,tıbbi başka rahatsızlık olabilir.Ama,karşıtarafla ilgilide olabilir.Mesela onun istediği şeyleri yapmak gibi,cilve yapmamak gibi,aşırı kilo almak gibi.

• doktorluk bir is var gibi. o yasta bu sorun normalde olmaz.

• cok sık bırlıkte olmaya calsıyorsanız bıraz ara verın. heyecanı kacmıs olabılrı.. yogun stress altında olablır(ıs veya aılevı baska bı sebep)baska bı kadın dusunuyor olma olasılıgını dusunmek ne kadar dogrudur bılemıyormm.sana olan ılgısıdndede acık bı azalma var ıse o zman sorulabılır belkı

• yakın arkadaşlarınızla paylaşma bence

• bak aklıma ne geldii benim bir arkadaşımm varr şeker hastağı başlangıcı varmışşş sertleşmesi çok zman alıyormuşşş bu da olabilir tadavisi var ama bide arkadaşınn heyacan yapıyor olmasınn

• hmm sağlıktan kaynaklınayoo olabilir bir doktora gitmelii diyorum

• titriyor ve kalbinin çok hızlı attıgını hissediyorum

• heye candan ola bilir birde kalp uzmanıyla görüs bence

• ondan ola bilir tedavi görün önce sağlık sonr seni isteğin yerine gelir bence

• kalbinde kalp romatizmasi varmış

• Sana olan ilisi olabilir,baska birisyle cinsel iliski girdimi bir gun boyunca kalkmaya bilir, yada sorunu var cinselliksorunu.

• öyle birşey geçici olabiliryada kafaya birşeyler takmıştıryada kalkarmı kalkmazmı kompleksine girmiştirprogram yapmadan birkaç kez deneyinproblem olmaz bence

• Serleşme sorunu ( hatta boy boy saplık kurumlarında afişler asılıdır ), 40'lı yaşlara yakın ya da 40'lı yaşlardan sonra %40 oranında erkeklerde olağan bir şekilde görülen bir durum olabilir. Bir sertleşme sorunu ortalama 2 ay maksimum 3 ay kadar sürebilir. Bu normaldir. 3 aydan sonra hala devam ederse tıbbi bir destek alınmalıdır. 30'lu yaşlardan sonra erkeklerin çoğu en az bir kere olsun sertleşme sorunu yaşayabilir. Bunda sorun yoktur. Ancak bu süreklilik arz ettiğinde ( 3 ayı geçtiğinde) tıbbi destek alınması doğru olandır. Psikoloji, beslenme ve partnerin uyumluluğu ile de doğru orantılıdır.

• kafası karışmış psikolojisi bozulmuş olabilir hemen kendine yorma olur böyle durumlar normaldir

• snn partnerinin işi bitmiş ortak

• isteksizlikten dolayı da olabilir. rahatsızda olabilir.

• ilişki yaşamıyorsunuz galiba

• eklermisin

• peki sertleşmemesi geç olması normal mi

• anlaşılıyor:))

• Öncekileri Göster
  • Psikolojik ya da sağlık problemi olabilir. Sertleşmeyi etkileyen bir çok fiziksel problem var.

• sigara içiyorsa iktidarsızlık olabilir

• psıkolojık olabılır bu yogun stres altında kalmıstır once bunu anlamak lazım daha sonra fızıksel bır rahatsızlık aramalısınız

• yaş olarak yolun yarısını geçmiş çokmu yordun adamı :Dyada sana olan ilgisi azalmıştır kaldırtamıyorsun adamın pipisini :)

• en iyi yanıtı sevgilinin kendisinden alırısın . . neden burada sorma geregi duydun . yada söyle işin uzmanına gitsin ...!

• Bir çok sebebi olabilir. Seninle olmaktan sıkılmış olabilir. Sorunları olabilir.dAHA Bir çok neden bunu senin çözmen lazım.

• 100 yılllardır ynı soru bır kere olsun sordunuzmu penise senın neye canın sıkkın niye sertleşmiyon arkadaş dedınızmı yokkkk :)))

• kilo versin...

• sana alısmısta olabilir adamı cokta yormus olabilirsn

• ip tak pipisine ..çekersin kendine doğru:)o gelmesede baska bişe kesin gelir:)

• senden tahrik olmuyordur büyük ihtimal artık alışmış galiba ama tahrik olupta sertleşmiyorsa bir doktora gitmekte fayda var en iyisi karşılıklı konuşmak ve çözüme ulaşmak :)

• erektil disfonksiyon ilaçları var, onlardan kullanın eczanelerden alın ama, internette satış yapanların hepsi dolandırıcı. gidin alın eczaneden

• arkadaşlar ,karşınızdakiler insan , makinemiş gibi davranmayın... işinde ,sosyal yaşamında, psikolojisinde bir sorun vardır...

• ne yazıkki sana karşı soğumuş

• bak anlat azdırıcı en güzel hareket erkeğin penisine eğer kalçalarında dolgun sa nazik nazik sürtücen o çizgiyi penisin orataya gelecek şekilde getir sürt bak bakalım kalkmıyormu

• Birinbi etken pisikolojik pisikoloji diyincede herşey olabiliyo stres, bazı sosyal problemler, vs.vs, bunun yanında cinsel iktidarsızlıkta olabilir, yok sadece benim yanımda böyle diyosan, o zaman tamamen piskolojik, ya adamın kafa rahat degil yada sana karşı isteksizligi var, beyin uarılacak sonra beyin penise kan pompalaması emrini vericek ve penis ondan sonra su borusu gibi sertleşicek, adamın kafa dagınıksa nasıl adapte olucak adapte olmayıncada kan pompalamasyon olmuyo ve sertleşmiyo

• 40 yaşın üzerindeki her 3 erkekten ikisi sertleşmeyi sağlama ya da sürdürmede bazı sorunlar yaşıyor ve bu erkeklerin çoğunda sorun en azından zaman zaman görülüyor. Psikolojik nedenlerin yanında sertleşme sorununun her zaman fiziksel bir nedeni bulunuyor. Çok sık görülen bu sorundan tıbbi müdahale ile kurtulmak mümkün. Ancak hastaların sessizliklerini bozup bir doktor desteği alması şart!

• erkeklerın kabusu sertlesme sorunudur bazen vucut toparlanma suresınemı gırıyor cınsel ısteksızlık olabılıyor bu normal bıse evlı olmıyan erkeklerde duzenlı bır seks yoksa bu fark edılmıyor ama evlı veya devamlıbır cınsel yasantıda daha aktıf fark edılıyor... seker sorunu varsa yorgunluk ısı streslı ve ya kafasını mesgul eden cıkmaza sokan sorunlar varsa birde mevsım dongulerınde vucut dırencı kırık oldugundan halsızlık ve yorgunluk yapar buda cınsel ısteksızlık yapar... duzenlı olarak gunde 3-4 ceviz incir yedir ve bir bardak nar suyu ıcır bu ısteksızlıgını onlıyecektır...

• yeteri kadar zevklendiremiyorsun sanırım.. o yüzden sertleşmiyor olabilir..

• Rahatsızlığı olabilir doktora görünmekte fayda var.

• kafası yorgundur işleri bozuktur ondan sorunu vardır

• birkaç kez boşalmadan sonra sertleşme gecikebilir. ilişki aralarında yeterince dinleniyor musunuz? tabii bu sorun ilk ilişki öncesinde de varsa, sağlık sorunu demektir.

• ilginçmiş gerçekten. o zaman sen de ilk ilişki öncesi kaldırmak için biraz uğraşıcaksın. belki bir kaç defa bunu yaşadığı için sonra her defasında psikolojikman etkileniyordur ya kalkmazsa diye. o yüzden uğraşıp kaldırmaya bak kendi zevkin için :)

• biz anlatırız herşeyi.anlatmakla kalmıyor o kadınlar abnei arattırıyor ne anlıyoosa bundan. aptal kız beni ksıkanmış beni arayıp bana o benim diyor

• nasıl yani seninle birlikteyken başka kadınla olmuş ve bunu anlatıyor mu :( normalde ilk ilişkide çok rahat kalkması lazım, bende öyle oluyor mesela. sonraki ilişkilerde de arada minimum 5-10 dakikalık dinlenme oluyorsa sertleşiyor anında.

• Öncekileri Göster
  • cinsellikte heyacan azalması olabilir ,

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• şöyle desem: at sahibine göre kişnermiş... derler. Eğer seninki son günlerde pek kişnemiyorsa neler yapabilirim de eskisi gibi olur diye düşünürsen bazı ip uçları bulabilirsin içinde diye düşünmüştüm. bakımdan yani

• okumuştum onu da benle bir bağlantı bulamadım ben

• sen cok iyi kiza benziyon hala bakireyim diyorsun adamin penisi sertles miyorsexx önemli evlenirsen bu adamla cinsel anlamda cok zorluk cekersin 36 yasinda böyle 45 tetam biter suc sende degil 50 yilik kari koca olsaniz neyse

• bende ona bunu söyledim sen yaşlanmadan doyasıya yapmak istiyorum dedim haklısın geç bile kaldık dedi. evet yapancı kızlarla çok yaptı.sigara var alkol var eskiden hergün içerdi şimdi sigaradan öksrükde başladı ama onu terk edemiyorum yalnız yaşlanması bensiz kalması onunla kim ilgilenecek bazen görücü geliyorlar belki evlenirim diyorum benimle kim ilgilenecek diyor üzülüyorum.karı koca gibi olmuşuz farkında değilim onu terk edemiyorum

• ilk evlenince doyasi yapsaydik simdi aramzdimda e ilk dönemde ayda 15 günde bir veriyodu
      annem komsuyla konuyodu duydum diyodu bir ilk evliyken sabah aksam yapardik uzmanlarda diyo ilk evliyken haftada üc normail 35 te sonra haftada bir normail ama senin sorunun cok kötü sevgilin cok kizla yatiyor adamin pili 36 yasta bitmis

• ben 25 o ise 35 4 senelik bir ilişki başlarda daha farklıydı şimdi telde konuşunca bile uykum geldi diyor.beni çok seviyor çok kıskanıyor ama gel gör ki evlenmek istemiyor derdini söylemiyor neden evlemiyoruz neden bana evlilik teklif etmiyorsun benim gibi kızı kaçırınca pişman olursun diyorum evet diyor.onu çok sevdiim cinsellik için onu terk etmek ağırıma gidiyor. ama ya aldatırsam diye korkuyorum. seni anlıyorum canım allah sabır versin.canın istemiyor mu peki nasıl dayanıyorsun?bana anlat

• Öncekileri Göster
  • bi sorunu olabilir konsantre olamıyordur.başkasını düşünmüyordur merak etme.

• aklını karıştırma kızın

• tik ederim canım beni rahatlattın

• Başkası vardır kesin.

• Alışmış sana artık görüntün sertleştirmeye yetmiyor .

• okadar kısa zamanda olmaz

• yüreğim onu severken başka penisler beni ilgilendirmez yılda bir kez olabilir ama bana bir yıl yeter sevdiğimle paylaştığım şeyler

• yılda bir gördüğün birinin penisini bu kadar dert etme

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...