Okey sıcak temas prezervatifinin kadınlarda cinselliği artırıcı etkisi varmı?

Gizli Üye
Evliyim. Normalde prezervatif kullanmayız. Ama yeni çocuk olduğu için mecburen kullanıyoruz. Ama ilginçtir eşim içindeyken en fazla bir sefer boşalır, ikinciyi istemezdi. Ama bu okey sıcak temas prezervatifini kullandıktan sonra hem aşırı bir istek hemde 6 sefer boşaldı ve hâlâ boşalmak istiyor. Artık bişey olacak ona diye korkmaya başladım. Bu durum prezervatiften kaynaklı mı yoksa, eşim anestezik sezeryan ile doğum yaptı ve 2 ay oldu henüz adet de olmadı. Acaba onun hormonlarıyla alakalı bir durummu. Birde şöyle bişey var. Çocuk uymadığı için bende geceleri bazen çalıştığım için eşim yaklaşık bir aydır kesik kesik uyuduğu için uyku düzenindede problemler var. Uykuya dahi çok geç dalmaya başladı. Diyorum acaba birazda bu durumdan dolayı sinirsel bir rahatlama durumumu oluyor?
Okey sıcak temas prezervatifinin kadınlarda cinselliği artırıcı etkisi varmı?