• Sor
  • Bence

Bu filmlerde izlediğim ağza boşalma

gerçekten önce mide münaldırıcıydışimdi ise merak etmeye başladım:)tadı sıcaklığı nasıl acaba denesemmi yanlışlıkla yutarmıyım :))denesem denemesem bilemedimdeneyen varmı nasıl bir his acabaseksten tamammen tiksindirmesin sonra:))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Her erkeğin tadı farklı oluyor. Hele bazıları va ki tadi öğk iğrenç... Ama arada tadı çok güzel olan tek tük rastladıklarm da olmadı değil. İşte o zaman ne var ne yok yalayıp yutuyorum. Son damlasına kadar... Yani şansına artık.

Erkekler Ne Diyor 32

• sabah sabah neyin azgınlığı bu beya?

• bildiğin tarçınlı salep yahu :)

• subliminal mesaj işte :D

• denenebilir. yanlışlıkla değil bilerak yutsan bile birsey olmaz zaten.

• Sonun da ölüm yok dene gitsin dostum

• Mahsule bağlı :)

• Sıcak olacagı kesınde yutarsan bıse olmaz.

• Bunu belirliyebilirsin, bosalma anindan birkac saat once erkege ne yedirirsen onun aromasini alirsin bilgin olsun. Bi kiz arkadasim dondurmanin cok iyi oldugunu soylemisti mesela.

• Dene seversin :::: tiksinmezsin o kesin

• kız arkadaşım seviyor.hatta bayılıyor diyebilirim..bazen beni mutlu etmek için öyle söylediğini düşünüyırum ama gerçekten sevdiğini söylüyor.

• biranın tadıda ilk başta kötdür ama çok iyi içilir ondan sınra

• büyük olasılıkla iğrenirsin..bakma sen o filmlerdekilere onların kaçı bu işi zevk alarak yapıyor. hepsi meslek icabı... yalan çoğu zevk sahnelerinin. yapmacık inleme ve sahte orgazımlardan bıktım.. gereç amatör videolarında pek ağaza boşalma görmezsin..

• Yok seni tiksindireceğini hiç sanmıyorum ben gerçekten :)

• deneyimlerime ve kız arkadaşlarımın anlattıklarına dayanarak söylüyorum erkeğini gerçekten arzuluyorsan bayılırsın...haaa bi de bazı erkeklerin ki çok lezzetli bazılarınınki kötü oluyormuşş... benimki mi ? reklama gerek yok ; )

• eğer mesela seksten önce meyve ve tatlı yenmişse tadı güzel oluyormuş diye bir efsane vardır. gerçek midir bilmem:) son beraberliğimde kız arkadaşım üzerimden kalkıp ağzına alınca çok fena olmuştum.

• birkere oral yaparken bırak desede bırakma ben eski eşimleyken bir kere bunu denedik.gerçi o istemeden boşlmıştım ama çok da fazla tepki vermedi sadece tadı ekşi dedi o kadar.ben onunkini çooook yuttum bir kez de o yutsun dimi

• sabah sabah ne içiyorsunuz? soğuktan aklıma bile gelmiyor böyle şeyler, ateşmi baskı kız :)

• bence almaa bidaha öpmek iistemem seni :D

• bence karşı çıkanlar olur amaasla denememelisinbaşka zevklere yönelmek lazımyüzüne boşalt göyüsler tamam amakesinlikle ağzına almanı tavsiye etmembir erkek olarak fikrim bu benim

• ya bu ne ya nerede kötü bi şeyler varsa ona merak edersiniz. bu gibi şeyler kasıtlı olarak p*rnofilmlerde tablig ediliyorlar ki, cinsellik daha da ilerlesin hayatda diger konularsa göz ardı olsun. ya bu spermin adresi var o da amın vajinenin içidir.

• Bunun zevki erkekte duygusaldır. Yani elle boşalmak ile aynı boşalma zevkini alabilirsin ama bunun yaninda oralla boşalmak, ağıza boşalmak vs. gibi şeylere daha soyut anlamda haz verici olduğundan zevki arttırır. Bunu yapmak zorunda değilsin ama sekste bunun varlığını bilip, seksten zevk almak ve vermek niyetindeysen sınırlarını biraz daha genişletip ufkunu biraz daha açmalısın. Ama kimse şunu bunu yap diye diretemez bilgine. Ve önce evlen ;)

• sen herşeyi biliyosun

• Şahsen ben bayanda ağıza boşalma olayını sevmiyorum sonuçta o ağiz ve dudakla öpüşüyosun...

• Haaa kısmen tiksinmişsin yani öyle mi...?

• sevgilim azına boşalmama bayılıyor tumuyor ama bundan sonra yutucam dedi...aklına tıksınırmıyım gıbı bıse getırmezsen tıksınmezsın hiç oral sex yaptınmı

• EN çok hoşuma giden ağza boşaldıktan sonra başının emilmeye devam edilmesi...Şu ana kadar hiçbiri pişman olmadı. Yani istemese bile iğrenen olmadı.

• erkek için çok haz verici de... kadınlar açısından bilmem seveni de var sevmeyeni de

• Merakla başlar her şey sonra uygulama ile devam eder :)sex ten de souyacanı pek sanmıyorum :)

• kesinlikle denemelisin

• Seni seksten tiksindirmek ne mümkün :) Sen bu işin doğayenisin :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...